Jump to content

BMSTeam

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About BMSTeam

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 04/18/1975

Profile Information

 • Skąd
  Warszawa
 1. Pozdro dla mojego byłego Legasia zaparkowanego na Szolc-Rogozińskiego
 2. Pozdrowienia dla: Zakochanej pary z czarnego Forka na blachach WF***** z trzodą na plecach widzianych na Filtrowej chwile po 11.00 plus kierownika blue STI WZ*****, który smignął Świętokrzyską chwilę po 12.00. Świniacz na lustrze.
 3. Pozdro dla: kierownika czarnej SI na blachach WGM, z trzodą na lustrze gdzie: rondo przy pływalni Polonez w niedziele przed 9.00 Peace
 4. To mi już tylko pozostał "oświniaczony: rower Beware, hehe. Koniec picia na dzisiaj...
 5. Pozdro dla kierowników: STI WN ***** niebieskiego z wczoraj wieczorem na Rosoła, obmachany z wzajemnością a dzisiaj rano koło Raszyna oświniaczonego Forka w kolorze ciemnej pomarańczy? :sad:
 6. Pozdro dla Harry'ego, którego Legas parkował wczoraj na Chmielnej.
 7. Może ja wpadnę. Gdzie dokladnie? Decathlon, Elektro czy inne?
 8. Z pozdrowień wczorajszych: niebieska WRX/STi zaparkowana wieczorem na Garażowej. Swinia na lustrze. Z dzisiaj: Forek z kurnikiem WW ***** z Vaderem, hehe na lustrze, zaparkowany pod Saturnem na Targówku. Kierowników serdecznie pozdrawiam. O.
 9. Nieśmiało wrzucę linka do moich aukcji na rzecz WOŚP, może się komu coś przyda z DVD lub BD Aukcje WOŚP Peace
 10. Też byłem, ale w Imaxie. Moim zdaniem tylko tam należalo zacząć przygodę z Avatarem. Pozdro dla kierownika niebieskiej Imprezki, z którym sobie machnęliśmy na skrzyżowaniu przy basenie SGGW w II dzień Świąt. I tak przy okazji http://www.filmweb.pl/HUMOR%20"Dokument"%20o%20realizacji%20kinĂłwki%20"Avatara",News,id=57060
 11. Pozdro dla kierownika szarej, podwójnie opaskowanej i oświniaczonej Imprezy zaparkowanej dzis około 11.00 na Świętokrzyskiej.
 12. Z dzisiejszych pozdrowień: Opel Vectra Kombi OPC WD ***** ze świnią na tyłku - w Piasecznie, Forek ze śwnią na zwierciadle kierowniczym chyba zielony, zauwazyłem w ostatniej chwili przed Pl. Konstytucji, obok KFC. Pozdrawiam, salut itd
 13. Szare STi, wczoraj pod Sphinxem na Chmielnej przy Trafficu. Trzoda na lustrze, blachy WB ***** Pozdrawiam kierownika.
×
×
 • Create New...