Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

- kierownicy ( :mrgreen: ) czarnego WRX spotkanej wczoraj na Bukowińskiej / Domaniewskiej

- kierownika niebieskiego STI takiego jak mój, tylko gorszego :mrgreen:, spotkanego prawie w tym samym miejscu

 

W obu przypadkach były kiwki 8).

 

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowcy czarnego GT parkującego pod Pekao SA w bemowskim ratuszu. Trąbiłem, ale zmieniło mi się światło i musiałem pojechać. vibowit?

 

Pozdrowienia również dla kierowcy STI takiego, jak mój - tak tak, ten też był gorszy :mrgreen: - oklejonego w barwy SWRT, widzianego dziś rano na Powstańców Śląskich. Kierowca był tak przejęty jazdą, że chyba nie zauważył mnie, ani prób zrobienia kiwki :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wyturbinego szarego forka xt my 03...ktory przed chwila wyciol dzide na bora-komorowskiego :twisted: dawno niewidzialem takiego forka duzy wlot na masce przyglebiony troszku i chyba na grafitowych rotach z konkretnym wydechem :twisted:

zna go moze ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebnego oświniaczonego Legasia combi na skrzyżowaniu ulic Domaniewska z Wołoską o godz 11.20 Kurcze żebyś się spojrzał w lewo to byś zobaczył kolegę w Subarowym polarze który już chciał do Ciebie machać :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela oświniaczonego granatowego Forka 2.0XT mijanego w Swarzędzu wczoraj koło 20:30 - kiwka była :grin: i z dzisiaj rana, kiwka dla jak zwykle czujnego huzara_sto_piątki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki srebrnego Wrx-a stojacej na swiatlach przy dawnej wirazowej na Cargo ok. 18:10. Byla kiwka :cool:

 

Pozdrowienia z wczoraj dla GT ciagnietego na sznurku :cry: w okolicach mieszkania Magilli, kolor GT tez podobny, kierowcy nie bylo po ciemku widac, ale mam nadzieje, ze to nie On...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne pozdrowienia dla Harvestera (pędzącego wczoraj na spota) z którym poznalismy się wczoraj na światłach przed siekierkowskim. Wrx'ik daje radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie Imprezy, które śmigały wczoraj po KEN-ie w godz. wieczornych, w szczególności tę czarną STi, która dała pięknie ognia Belgradzką w kierunku Rosoła.

 

No i oczywiście pozdrawiam kierownika srebrnego WRX-a ze świnią, z którym kiwnęliśmy sobie na Rosoła ok. 18.00. :cool:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...