Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie pozdro dla vergette, parkującej wczoraj gdzieś w centrum swoją Ślicznotkę, nie wiem przy jakiej ulicy, bo nie znam.

 

[ Dodano: Wto Maj 12, 2009 11:02 am ]

Byłem inkognito zieloną rakietą zwaną zakasłanym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hellera - miło było poznać! :mrgreen:

 

Również :twisted:

 

Twój forek wygląda MEGA :cool:

 

 

Pozdro dla vergette która powoziła przed chwilką pasażerkę (mamusia? :mrgreen: ) po wale miedzeszyńskim gdzie dopaliśmy sie wzajemnie i chwilę podróżowaliśmy razem.

 

Znów rzuciłem zalotne spojrzenie, ona odpowiedziała i swoim lecz tym razem nad wyraz delikatnym, wręcz spłoszonym - spowodowanym pewnie matczyną obecnością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam niebieską N14 STI na blachach WW.... jadącą wzdłuż torów na Ursusie kolo 11:30.

Pozdrawiam również właściciela Niebieksiej N14 STI ze świniaczem białym na lusterku stojącej po hotelem Polonia w centrum Wawy. Szakal, ????

 

A na koniec pozdrawiam właściciela srebrnego outbacka stojącego na Świetokszyskiej, któremu straż wiejska zakładała blokadę na koło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam niebieską N14 STI na blachach WW.... jadącą wzdłuż torów na Ursusie kolo 11:30.

Pozdrawiam również właściciela Niebieksiej N14 STI ze świniaczem białym na lusterku stojącej po hotelem Polonia w centrum Wawy. Szakal, ????

Odpozdrawiam, ale to nie ja, moja stoi u lakiernika i czeka na tylny zderzak, chyba, że po cichaczu zrobili wypad nią :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla vergette która powoziła przed chwilką pasażerkę (mamusia? :mrgreen: ) po wale miedzeszyńskim gdzie dopaliśmy sie wzajemnie i chwilę podróżowaliśmy razem.

 

Znów rzuciłem zalotne spojrzenie, ona odpowiedziała i swoim lecz tym razem nad wyraz delikatnym, wręcz spłoszonym - spowodowanym pewnie matczyną obecnością :wink:

A to nie Mama prowadziła? :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Maj 12, 2009 5:20 pm ]

Pozdro dla kierownika niebieskiej imprezki kombi MY03 zaparkowanej pod moim oknem w pracy na Al. Jana Pawła II 27 pod Atrium tabl. rej. PK......... :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiej imprezki kombi MY03 zaparkowanej pod moim oknem w pracy na Al. Jana Pawła II 27 pod Atrium tabl. rej. PK......... :cool: :mrgreen:

 

Pozdro dla kierownika srebrnego Forka zaparkowanego pod innym oknem w tym samym budynku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla vergette która powoziła przed chwilką pasażerkę (mamusia? :mrgreen: ) po wale miedzeszyńskim gdzie dopaliśmy sie wzajemnie i chwilę podróżowaliśmy razem.

 

Znów rzuciłem zalotne spojrzenie, ona odpowiedziała i swoim lecz tym razem nad wyraz delikatnym, wręcz spłoszonym - spowodowanym pewnie matczyną obecnością :wink:

 

Heller, odpozdrawiam Cię serdecznie, uśmiałam się czytając Twojego posta... sprostowanie: to nie moja Mama tylko siostra (starsza 16 lat) i była pod wrażeniem przystojnego Kierownika :mrgreen: z resztą ja też, jak zwykle jak Ciebie widzę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Vergette widzianej dzisiaj na Iwickiej około południa :wink:

 

 

 

 

 

p.s. na twoim miejscu nie zostawiałabym autka pod tymi blokami :twisted:

 

 

Odpozdrawiam serdecznie... wizytuję na Iwickiej tylko raz do roku, ale za rok zaparkuję już gdzie indziej... dzięki :cool:

 

 

po prostu ja pracuje na Iwickiej w OPSie i znam tutejsze hultajstwo (zbój na zbóju i szkoda by autko stalo na cegłach) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi napisał/a:

 

Pozdro dla kierownika niebieskiej imprezki kombi MY03 zaparkowanej pod moim oknem w pracy na Al. Jana Pawła II 27 pod Atrium tabl. rej. PK......... :cool: :mrgreen:

 

 

Pozdro dla kierownika srebrnego Forka zaparkowanego pod innym oknem w tym samym budynku :mrgreen:

No to odpozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, ja jeżdżę do Blue City od paru lat, a dopiero wczoraj dowiedziałem się, że tam jakiś komis jest Wjeżdżam na parking od Opaczewskiej i jadę na górę, do łącznika. Tamta Impreza też tam parkuje, widuję dość często
Niech Ci zostanie wybaczone :razz: , bo ja parkuje na -2, przy wjeździe na parking naziemny, jak nie ma lanosa, to stoi zielony kaszlak też szakalowy :grin: , Pozdro

 

Zielonego kaszlaka widziałem ok. 19:00 na parterze parkingu. WB chyba się numer zaczynał.

 

A, i pozdrawiam jeszcze spotkanego dzisiaj rano w okolicach Pl. Narutowicza nowego Nissana Skyline GTR. Pewnie tu nie zajrzy, ale sam fakt wart odnotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...