Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Srebrna Impreza ze skrzydłem, 20:05 dosłownie lecące KEN w stronę Kabat przy StarlajtCafe (multikino). Obstawiałem że będzie zaliczony asfalt podwoziem na tym wyskoku...

moje rewiry i pora ale nie przypominam sobie zebym KEN przy multasie jechal ostatnio :razz:

zadko jezdze tamtedy wlasnie z powodu tego ze trzeba zwolnic przy tym wyskoku :cool: :mrgreen:

 

Ty nie bądź taki kozak tylko lepiej pisz co z omoją tablica rej ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam :mrgreen: ty chyba stales na chmielnej jak parkowalem.

na chmielnej to stał wiśniowy Legac dziadek...ja dziś na Srebrnej* naprzeciw stacji zostawiłem swojego kotleta

 

*dziwnie sie te ulice w Warszawie zmieniają jedna w drugą...bez sensu

Jakby ciąg Złota-Twarda-Srebrna nie mógł się nazywać jedną nazwą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy :???: :roll: dostawca sie nie odzywa :cool: :mrgreen:

 

E no weno mu powiedz w takim razie, że Twój człowiek jest bardzo ważną i znaną osobą w mieście i niedobrze tak zwlekać z tym zleceniem :mrgreen:

 

 

A pozdro, żeby pusto nie było dla tego SUBARU na Zielenieckiej dziś po 16.00 ;)

 

img0374d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GTka LKR.... stojącego na parkingu pod blokiem na Pruszkowskiej ze świniaczem na lusterku.

Pozdrowienia również dla niebieskiego GTka na białych compo jadącego Żwirkami w kierunku centrum kolo 17:30 i nebieskiego STI MY04 jadącego pol godziny później w tym smym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Harvestera... :mrgreen:

Kilka minut temu tu

 

img0306.jpg

 

Oraz (w tym samym miejscu i czasie) właściciela tego cuda: img0307.jpg

 

 

... a wszystko przed LeroyMerlin w Piasecznie w piątkowe popołudnie :twisted:

I przy wyjeździe jeszcze SOPLICA. Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam oświniaczoną Subarkę przyłapaną na parkingu na Solidarności chyba koło godziny 9.46 ;) oraz jadąc dalej w stronę Wileńskiego pozdrawiam niebieską Impreze Sti My05 stojącą buziakiem do jezdni :)

dsc03178.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego wolnego ssaka klasyka, uświnionego, dzisiaj okolo 18.30 na terenie wspólnoty Anny Jagiellonki 38-48 :)

 

Byłem w łazience i szykowalem sie do wyjscia, a tu dziewczyna mi wola, "ty, jakas srebrna impreza ze swinkami stoi na parkingu". Wyleciałem w galotach na balkon, ale już zawracałes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi - to bylem ja - pchelek :grin: :grin: :grin:

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezki kombi MY03 z różowymi świniaczami i naklejką z plejad dziś koło 16.00 w Al. Niepodległości przy Domaniewskiej. Kiwka była.

P.S. Przemyslalem Twoje opinie inwestycyjne cosmy porozmawiali na parkingu wtedy - jak mi kalendarz przekazywales - wplacilem kase na Emerging markets i Asian Dragon - cieszy wzrost mnie niezmiernie - dzieki za madre slowa. Co doradca to doradca. Bedzie na drugie subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchelek, no właśnie nie byłem pewien czy to Ty. :cool:

 

P.S. Przemyslalem Twoje opinie inwestycyjne cosmy porozmawiali na parkingu wtedy - jak mi kalendarz przekazywales - wplacilem kase na Emerging markets i Asian Dragon - cieszy wzrost mnie niezmiernie - dzieki za madre slowa. Co doradca to doradca. Bedzie na drugie subaru

Pomyśl też o Polsce, tak tanio dawno nie było. :cool:

Legg Mason, Noble i Arka - polecam. :cool:

 

Pytałeś się kiedyś o złoto.

Polecam coś innego:

Inwestycja w diamenty jest alternatywą do inwestycji na rynku akcji, dzięki małej dostępności oraz przewadze popytu nad podażą cena diamentów od kilkunastu lat rośnie, dając inwestorom znaczny wzrost ich inwestycji. Dodatkowo dostają Państwo kamień w formie fizycznej, a wiec piękno diamentu uzupełnia jego wartość inwestycyjną. Analitycy rynku diamentowego wychodzą z założenia, że wzrost wartości brylantów będzie w ciągu najbliższych lat oscylował średnio w granicach 9% - 32% w skali roku. Na wzrost cen przede wszystkim będzie miał wpływ wzrastający popyt, ale także ograniczone zasoby naturalne najbardziej poszukiwanych kamieni szlachetnych.

 

Co oferujemy

 

* Nasza firma dzięki dostępowi bezpośrednio do kamieni z giełdy w Antwerpii oferuje klientom diamenty inwestycyjne, surowe, jubilerskie po najlepszych cenach rynkowych według Rapaport Diamond Report. Nasi specjaliści dobiorą portfel diamentowy w zależności od państwa oczekiwań, co do długości inwestycji i oczekiwanego zwrotu. Także w chwili wyboru przez państwa zakończenia okresu inwestycyjnego, pomożemy w zbyciu diamentów inwestycyjnych.

* Cechy oferty:

* Minimalna kwota inwestycji 10 000zł

* Możliwość inwestycji w USD lub EURO

* Okres inwestycji uzależniony od Państwa oczekiwań

* Fizyczna postać inwestycji

* Stała opieka fachowców

* Stały dostęp do specjalnej karty klienta firmy Financial Consulting umożliwiającej Państwu pełną kontrolę nad inwestycjami, a także inne interesujące rozwiązania (rabaty w sklepach, dostęp do raportów inwestycyjnych i inne)

* Indywidualne konto na portalu Financial Consulting

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Harvestera złapanego wczoraj na dachu GM
O proszę :] Dzięki i również pozdro ;) :]

 

Pozdrawiam Harvestera... :mrgreen:

Kilka minut temu tu

Również pozdrawiam. Kurde jednego dnia dwie fotki mojego auta w pozdrowieniach :P

 

Pozdrawiam również kierownika niebieskiego WRXa kombi na Puławskiej, który chciał się gonić, ale przy 120 musiałem odpuścić bo hamulec na prawym fotelu się włączył :evil::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE POZDRO dla grupy Skoczowskiej, która zorganizowała dzisiaj świetnego spota na Podbeskidziu :grin: :grin: :grin: kto nie był niech żałuje :razz:
Suba.Odpozdrawiam, i jak się to mówi " Cała przyjemność po naszej stronie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego OBK ze świniaczem i naklejką plejadową na tylnej szybie, mijany wczoraj w Gdańsku na przedłużeniu Kartuskiej za obwodnicą, ok 14:00. Nie było kiwki z mojej strony :oops:, zauważyłem cię w ostatniej chwili, bo mieszałem w płytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego OBK ze świniaczem i naklejką plejadową na tylnej szybie, mijany wczoraj w Gdańsku na przedłużeniu Kartuskiej za obwodnicą, ok 14:00. Nie było kiwki z mojej strony :oops:, zauważyłem cię w ostatniej chwili, bo mieszałem w płytach.

 

To Apal :)

 

A ze swojej strony: pozdrawiam kierowniczkę imprezy Bug-eye, ze świnią na lusterką, o nr NWE coś tam, dzis około 11.20 na ul. Sobieskiego w Gdańsku.

 

Oraz pozdrawiam niebieska impreze New-age z duzym skrzydlem z tylu w okolicach dworca Oliwa PKP (rej. GKA coś tam)

 

A także, pozdrowienia dla srebrnego STiaja który mnie dopadł i skopał (;)) na Grunwaldzkiej w okolicach salonu Subaru. Kiwki i uprzejmości oczywiście zdążyły być wymienione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za raz przed wejściem do mojej pracy na Senatroskiej 13/15

 

Heller ja pracuję Senatorska 18 to jesteśmy w zasięgi wzroku.może mały spot pracowy :?:

 

To ty jesteś Tymi babami z ZUSu z naprzeciwka ? :twisted:

 

Spoko - ja jestem w pracy codziennie od 6 do 9 .. więc może po 9 ?

 

A jak wieczorami to od 19 do 23 tam siedzę w okolicach weekendów ;)

 

A ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...