Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich właścicieli nieruchomości stojących na Bajecznej ;) Harvestera, Ogorassa, no i Adamusa, który ma najlepszy (czy darmowy, to sie jeszcze okaże) parking strzeżony w mieście ;)

 

Co Wy z tym Zbyszkiem wszyscy :wink: ? Terminy odległe, auta stoją... choć rzeczywiście znajomi mi go polecali jako "ogarniającego" Subaru

Ale nie marudzę - mam po prostu "swój" warsztat (więc nie znam pojęcia oczekiwania).

 

Pozdr dla WRX widzianego na Pl. Hallera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym innym jest wymijanie skręcających w lewo,a czym innym np."sprytne" pomaganie sobie poboczem w korku.

 

Pisze oczywiscie teoretycznie,nie znam sytuacji ;)

 

up

Wymijanie poboczem było koniecznością z powodu padniętego na amen sprzęgła i ledwo zipiejącego rozrusznika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela tego cuda - sfotografowane w ubiegłą środę przed północą na Brackiej. Przetaczałem się z Pl. 3X do Klubo, ale jeszcze miałem na tyle siły, by dostrzec ten wóz i zrobić mu foty :).

 

Dodam, że było ciemno, a ja byłem ostro trafiony, ale wóz wyglądał na tzw. igłę :shock:.

 

img0002n.jpg

img0004b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho - strasznie, ale to strasznie nie lubię tych "poboczowców". Codziennie rano takich widuje - i dopinguje kierowców dostawczaków, którzy takich blokują.

Sorry, ale jak dla mnie to jest zwykłe cwaniactwo :???:

Nie wiem czego tu nie lubiec, jesli jezdnie blokuje zamierzajacy skrecac w lewo kierownik, a dziurawe pobocze jest w sam raz dla Forka, to gdzie tutaj problem? No ale moze ja tez nie znam sytuacji ;)

 

Nie znasz sytuacji :cool: - w opisanym wypadku mamy korek na jezdni dwupasmowej z szerokim poboczem (oddzielonym ciągłą linią). Dwa pasy stoją, ci sprytniejsi lub Tilki, która ma wytłumaczenie :cool: wyprzedzają poboczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oko mi się już całkiem dobrze wyostrzyło, i słuch też a szósty zmysł wyłapuje już nie tylko Szuwarki w tłumie ale i Świniacze na nieszuwarkach

Pozdrowienia dla............ w czarnej Fabii z czarnymi "felkami" ze znakiem na klapie

Dziś Plac Grzybowski przed południem

:wink:

Nie ma kiwki bo jeżdzę "pontonem" okularem i nikt nie zwraca na mnie uwagi. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- czarnej Imprezy Turbo z dużym skrzydłem, na złotych felach która skręcała ok 14 w Prądzyńskiego w Pabianicką

- srebrnej wolnossącej Imprezy 06-07 na blachach DW, która jechała dziś za mną kawałek na Pabianickiej/wylocie z miasta ok 17.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego STI napotkanego rano /o 8.30/ na Powstanców Śl. Ramki "MTS Dzierżoniów" zauważone i docenione /pozdrawiamy p. Marka/. Nie było możliwości bezpośredniego pozdrowienia ponieważ byłem kilka aut z tyłu i na drugim pasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pozdro dla DNL'a dziś/wczoraj na Jagiellońskiej godz. 14-15-sta

-pozdro dal wlaściciela niebieskiego GT WL........ z dwoma uroczymi córami, co się bacznie przyglądał moim weelsom pod KFC puławska w niedziele bodajże, (sorry) że nie zagadałem, ale nie wiedzialem że jesteś właścicielem tego niebiezczaka, czy tylko sie przyglądałeś)

-pozdro również dla wszystkich forysiów i imprez widzianych w weekend majowy w okolicach ursynów, mokotow, centrum.

-pozdro równiez dla sti niebieskiego WS....... co wjechał grubo przed moją kierowniczke w focusie na pileckiego ze 3 dni wstecz, a potem toczył się jak by czegos szukal. kierowniczka się zirytowala i łykneła go przed nastepnym rondem focusem 1.8. Tak sie nie robi....akurat spieszylismy się do tesciowej żeby nie było.

Grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pozdro dla DNL'a dziś/wczoraj na Jagiellońskiej godz. 14-15-sta

aaa dziękuję, niestety nie widziałem nic plejadowego, więc tylko wirtualnie odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika uswiniaczonego srebrnego starszego Forestera napotkanego dzis ok. 8:40 jak probowal sie wlaczyc w Gajawicka z Pretficza, albo Sztabowej (nie pamietam dokladnie). Niestety bylem w opakowaniu zastepczym (srebrna Nubira), wiec nie machalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...