Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z forum bywa w Blue City? Wiem, że przyjeżdża tam bardzo ładna Impreza STI w niebanalnym kolorze, a jej właściciela CHYBA widziałem na siłowni. Ktoś się przyzna? :mrgreen:

 

szakal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Żony i Mstarowego żonowozu, spotkanych w Wilanowie na Kostki Potockiego ok. 16... kiwka a jakże była :cool: oraz dla szalonego kierownika niebieskiego Sti hawkeye'a ścigającego się z motocyklistą na Przyczółkowej na wysokości Mac'a w Wilanowie przed 16 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla DNL, widzianego w niedziele w Puławach :wink:

aaaa podziękował ;) faktycznie przelatywałem przez Puławy jak wracałem z koszmarnego wesela z Lublina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-niebieskie coś które to dopadło mnie przed 21 na Bitwy Warszawskiej 1920, kierownik machał (wg informacji mojej gorszej połowy) i mrygał awariami (to już widziałem) Sorry że się nie rozglądałem, ale już miałem trochę dość po takim weekendzie ;(

To byłem ja. Odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Żony i Mstarowego żonowozu, spotkanych w Wilanowie na Kostki Potockiego ok. 16... kiwka a jakże była :cool:

Odpozdrawiam w imieniu żony :cool: Mówila mi nawet o Waszym spotkaniu na trasie. Nie ukrywam, że była dumna ze swojej szybkiej reakcji na Twoje piękne blue mica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie pozdro dla Szakala i blackdogwwl poznanych wczoraj w Blue. Jeszcze raz dzięki za przejażdżkę na prawym i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia subarynki, ziom
Odpozdrawiam, super było Was poznać, jak subara wyzdrowieje, to przejedziesz sie na lewym :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 7:21 pm ]

Kto z forum bywa w Blue City? Wiem, że przyjeżdża tam bardzo ładna Impreza STI w niebanalnym kolorze, a jej właściciela CHYBA widziałem na siłowni. Ktoś się przyzna?
powiedz mi gdzie stawia, to go znajde :mrgreen: , Pozdro

 

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 7:26 pm ]

Foryś jest srebrny. A ta Impreza to nie Szakalowa, bo nie Lanos, tylko poprzedni model.
a na Szakalową, to nie zwróciłeś uwagi :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla szarego legacy kombi na łódzkich blachach mijanego dziś około 15 na przejeździe kolejowym rokiciny - machanie odbyte (nie dodawać 'm' w żadnym wypadku :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Vergette widzianej dzisiaj na Iwickiej około południa :wink:

 

 

 

 

 

p.s. na twoim miejscu nie zostawiałabym autka pod tymi blokami :twisted:

 

 

Odpozdrawiam serdecznie... wizytuję na Iwickiej tylko raz do roku, ale za rok zaparkuję już gdzie indziej... dzięki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Foryś jest srebrny. A ta Impreza to nie Szakalowa, bo nie Lanos, tylko poprzedni model.
a na Szakalową, to nie zwróciłeś uwagi :cry:

 

Szakal, ja jeżdżę do Blue City od paru lat, a dopiero wczoraj dowiedziałem się, że tam jakiś komis jest :) Wjeżdżam na parking od Opaczewskiej i jadę na górę, do łącznika. Tamta Impreza też tam parkuje, widuję dość często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego OBK ze świniaczem i naklejką plejadową na tylnej szybie, mijany wczoraj w Gdańsku na przedłużeniu Kartuskiej za obwodnicą, ok 14:00. Nie było kiwki z mojej strony :oops:, zauważyłem cię w ostatniej chwili, bo mieszałem w płytach.

 

Widziałam Cię też w ostatniej chwili, to ja :mrgreen: . Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen: .

 

Tak mi się wydawało, że gdzieś na forum przewinęły mi się zdjęcia tego OBK :wink:

 

Kiwka dla huzara, co mnie próbował oślepić długimi dziś rano :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, ja jeżdżę do Blue City od paru lat, a dopiero wczoraj dowiedziałem się, że tam jakiś komis jest Wjeżdżam na parking od Opaczewskiej i jadę na górę, do łącznika. Tamta Impreza też tam parkuje, widuję dość często
Niech Ci zostanie wybaczone :razz: , bo ja parkuje na -2, przy wjeździe na parking naziemny, jak nie ma lanosa, to stoi zielony kaszlak też szakalowy :grin: , Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...