Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika czarnej Imprezki z białą trzodą na zwierciadle, którego minąłem na Wisłostradzie przy zjeżdzie na Wilsona.

 

Pozdro również dla Pana w okularach, który stał przy niebieskim WRX przy Harendzie i przyglądał mi się bacznie. Swinek nie widziałem, to nie machałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bzyka mijanego wczoraj w korku Łomianki-Wwa.

Nie błyskałam i nie kiwałam, bo śmignęłam poboczem...

Ale... trudno nie poznać po tych ciemnych okularach :grin:

 

Oho - strasznie, ale to strasznie nie lubię tych "poboczowców". Codziennie rano takich widuje - i dopinguje kierowców dostawczaków, którzy takich blokują.

Sorry, ale jak dla mnie to jest zwykłe cwaniactwo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nalesnikiem
czy rowerami na bagażniku zamiast spoilera? :wink:

racja nalesnika nie bylo, za to dyfuzory na dachu :grin: pozdr

 

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 9:38 pm ]

Pozdro dla kierownika czarnej Imprezki z białą trzodą na zwierciadle, którego minąłem na Wisłostradzie przy zjeżdzie na Wilsona.

nie chce odbierac honorow ale jak o 19:30 to moglem byc iaia

 

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 9:41 pm ]

pozdrowienia dla pana w srebrynym GT'ku z bialymi blotochronami dzisiaj o 15:00 na Idzikowskiego kiwka byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[ Dodano: Wto Maj 05, 2009 9:38 pm ]

Pozdro dla kierownika czarnej Imprezki z białą trzodą na zwierciadle, którego minąłem na Wisłostradzie przy zjeżdzie na Wilsona.

nie chce odbierac honorow ale jak o 19:30 to moglem byc iaia

 

 

Hehe, dokładnie o 19.30, idiota ze mnie, ze tez wcześniej tego nie napisałem.

 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bzyka mijanego wczoraj w korku Łomianki-Wwa.

Nie błyskałam i nie kiwałam, bo śmignęłam poboczem...

Ale... trudno nie poznać po tych ciemnych okularach :grin:

 

Oho - strasznie, ale to strasznie nie lubię tych "poboczowców". Codziennie rano takich widuje - i dopinguje kierowców dostawczaków, którzy takich blokują.

Sorry, ale jak dla mnie to jest zwykłe cwaniactwo :???:

 

Nie znasz historii Mikad - jechałam samochodem bez sprzęgła, na dodatek z przyczepą... Każde zatrzymanie samochodu groziło tym, że wkońcu padłby rozrusznik...

Na dodatek bez sprzęgła hamulce też pozostawiały wiele do życzenia...

 

Kris jest dzielny... przejechał sto kilometrów na systemie 1,4 (awaria części, której nie dało się nigdzie dokupić ani "spreparować") ... na szczęście bez problemów wprost do swojego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po południu przejechałem kilkadziesiąt kilometrów na trasie Piotrków-Warszawa za Pumexem i Krebelką. Ale że byłem pasażerem i nie Subaru, to nie zauważony byłem. Pozdrawiam

 

:mrgreen::mrgreen:

W takim razie jest szansa, że jechaliśmy koło siebie... bo ja też za nimi trochę jechałem, a czasem przed nimi :twisted:

W każdym razie miałem ich w polu widzenia ładnych parę kilometrów.

Co prawda również jechałem nie-Subaru, ale za to miałem CB więc pozdrowienia poleciały i kiwki były :cool:

 

Pozdrawiam zatem wszystkich forumowiczów z trasy DK8 :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla pana w srebrynym GT'ku z bialymi blotochronami dzisiaj o 15:00 na Idzikowskiego kiwka byla

 

odpozdro :-)

 

Pozdro również dla:

- Pana, który mnie elegancko przepuścił w kolejeczce na Puławskiej /niebieski WRX - mysza na ładnych kołach/ :smile:

- Panią, która mnie elegancko nie przepuściła w kolejeczce na pl.Konstytucji /czarna Vitara ze świniami/ :mad:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrófka dla vrossi, miło było poznać i pogadać :grin:

 

Odpozdro :wink: Teraz test co szybsze na torze Wyrazów - motocykl kontra STI :mrgreen:

A tak poważnie wielkie dzięki za pomoc z wydechem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich właścicieli nieruchomości stojących na Bajecznej ;) Harvestera, Ogorassa, no i Adamusa, który ma najlepszy (czy darmowy, to sie jeszcze okaże) parking strzeżony w mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho - strasznie, ale to strasznie nie lubię tych "poboczowców". Codziennie rano takich widuje - i dopinguje kierowców dostawczaków, którzy takich blokują.

Sorry, ale jak dla mnie to jest zwykłe cwaniactwo :???:

Nie wiem czego tu nie lubiec, jesli jezdnie blokuje zamierzajacy skrecac w lewo kierownik, a dziurawe pobocze jest w sam raz dla Forka, to gdzie tutaj problem? No ale moze ja tez nie znam sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...