Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam urbanka ktory zaparkowal sobie na rogu Pileckiego/Ciszewskiego

Najlepsza pizza na Ursynowie... :razz: :mrgreen:

"Rimini" :cool:

 

dzieki za pozdro, ale Hogi niestety się popsuli , tak słyszałem, ale jak ja zamawiam to jest OK, trzeba być stałym klientem, nie??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

 

8.30, DK1, niebieski bug-eye WRX - zaki ?? :)

12.30 - Piaseczno - srebrny bug-eye kombii z lampami morette, świniami i naklejką Czoper - na krzyżówce Dworcowej i Powstańców Warszawy (chyba, leciałem prawie biegiem na dworzec)

Masę innych Subaru bez oznak forumowych widzianych na DK1, DK8, w Warszawie i Piasecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pozdrowień. Zaczynając od najświeższych :

 

- Wściekłe niebieskie STi tear'drop (tak tak wiem drop'eye). Siadło mi dziś koło 17 na tyłku przed wjazdem z wału na siekierkowski i przelecieliśmy całą trasę w mocno nieprzepisowej prędkości :twisted: Sti było mocno porobione bo łyknęło mnie i zlało niemiłosiernie :mrgreen: i dyktowało tempo bardzo ostro od samego początku. Pięknie odchodził, ale trzymałem się dzielnie :wink: MIAŁ CZERWONE (RÓŻOWE) ŚWINKI NA LUSTERKACH. Kto to jest ? Przyznać się!

 

- Pozdro dla tego STi upolowanego przed moim luksusowym apartamentowcu :mrgreen: na wilanowie - dziś w okolicach 5.45 rano. Świniaczy nie przyuważyłem

img0335aow.th.jpg

 

- Pozdro dla kovala spotkanego wczoraj na dachu GM

img0309w.jpg

 

 

- Pozdro dla starszego pana co z żoną i córką(?) na pokładzie podróżował tym GT. Spotkaliśmy się 2 dni temu koło 18.00. Widzieliście ostatnio jakąś Imprezę na starych - czarno białych blachach ? :mrgreen: HA ! Dobra opcja.. Tyle lat i w rękach jednego właściciela. Nie wiem czy to nie jest nawet najdłużej jeżdżąca impreza w stolicy :wink: W każdym razie spotkanie było bardzo przyjemne bo pan mimo rodzinki na pokładzie i wieku który nie wskazywał na temperament ogiera - podjął zabawę i skutecznie goniliśmy sie merdając ogankami - z marszałkowskiej aż do samego wilanowa - gdzie skręciłem na moje luksusowe osiedle :mrgreen:

img0288l.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...