Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam Śmiecha i Michała_ z którym zrobilismy dzisiaj mini spocik w Socho i porównaliśmy my06 z my05 :twisted: Następnie pojechałem na stację celem zapoznania się z konsumpcją i po 40 km nalałem lekko ponad 9 l :shock: :lol: Chyba musze sie oswoić z nowymi poziomami obżarstwa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, a już myślalem, że to Ciebie dzisiaj u mnie na prowincji mijałem. Ale skoro byłeś w Socho to...

 

Pozdrawiam niebieskiego STI z rejestracją WPR mijanego dzisiaj w Szczytnie. Nie machałem nawet bo jechałem Awarią Romeo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, pozdrawiam również....bardzo sympatyczne i niespodziewane spotkanko :wink: ....

Na tych leśnych ,piaszczystych drogach to najczęściej jakieś quady można spotkać...a Ty "limuzyną" :mrgreen: sie tam zapuszczasz... :lol:

Pozdrawiam raz jeszcze.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Śmiecha i Michała_ z którym zrobilismy dzisiaj mini spocik w Socho i porównaliśmy my06 z my05 :twisted: Następnie pojechałem na stację celem zapoznania się z konsumpcją i po 40 km nalałem lekko ponad 9 l :shock: :lol: Chyba musze sie oswoić z nowymi poziomami obżarstwa :cool:

Odpozdrawiam, i zarazem dziękuje za miło spędzony czas :wink: W razie czego polecam się na przyszłość, moja skromna waga chętnie dociązy Subaraka :mrgreen:

 

 

po 40 km nalałem lekko ponad 9 l

Coś dużo, przecież nie było wysoko kręcone :roll: Chyba... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wyjezdzajacego na dlugi weekend srebrnego WRX/STI na bialych felgach z nalesnikiem na klapie wczoraj na Rosola o 5:30. Bez kiwki jechalem cichociemnym autem sluzbowym :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouler, ja ogólnie jestem ostatnio bardzo zamyślony i na mało co zwracam uwagę, ale odpozdrawiam :)

 

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera co mi machał na Bobrzyńskiego/Grota Roweckiego - ale znowu nie zauważyłem bo byłem myślami gdzie indziej... za to moja ładniejsza połówka widziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla baja KWA widzianego pod stadionem startu w łodzi (wystawa psów)

oraz dla slowsucking imprezy wiśniowej gl, która, dzięki jakimś układom, parkowała w środku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to już wiem, kogo zlało moje ostatnie dzieło.

Dzień wyjątkowy, pod nogą; nie-ASO 360, solberg, i kiler twojego. Wszystkie 2 litry.

 

Jako - Ty prowadziłeś ? :)

 

Nie, właściciel.

 

A mozesz powiedziec co to za potworek jest i co tam zrobione ?

 

Nie kolekcjonuję pasków.

 

Pozdrawiam

\

 

ale chociaż za mnie , Robert

.....

pierwszy i nie ostatni...........

Już pompka pompuje.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pozdro dla starszego pana co z żoną i córką(?) na pokładzie podróżował tym GT. Spotkaliśmy się 2 dni temu koło 18.00. Widzieliście ostatnio jakąś Imprezę na starych - czarno białych blachach ? :mrgreen: HA ! Dobra opcja.. Tyle lat i w rękach jednego właściciela. Nie wiem czy to nie jest nawet najdłużej jeżdżąca impreza w stolicy :wink:

 

Ja mam dłużej :cool: , już 11 lat, a ta ze zdjęcia to jedna z dwóch Star25 czyli 99` lub 00`, nie wiem czy nie należąca do pana B.

 

Tak, to własność Pana B. Dwie sztuki posiada od nowości... Cukiereczki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla srebrnego imprezowicza, który przeleciał w sobotę po południu przez Kozienice. Pięknie burczał. Niestety nie widziałem z parkingu przy Tesco blaszek i kiwki też nie było jak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...