Jump to content

srnk

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About srnk

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Skąd
  DC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam na YT kanał powerofyourbrains, na którym chłopaki testują różne patenty, także tego torqlockera. Z tego co pokazują da się normalnie jeździć, w zakrętach manewrowych słychać terkotanie. Chyba też potrafi się spiąć przy dodaniu gazu w zakrętach więc potrafi rzucić tyłem. Natomiast w terenie różnica spora także w porównaniu z VSLD
 2. Odnośnie blokad - z tego co widzę są jakieś pomysły na to w Stanach (Torqmasters Torqlocker). Terkocze w skrętach ale robi robotę.
 3. Coś jest nagrywane, ale bardziej kilka sekund niż kilka minut (pewnie zależy og generacji systemu), na okoliczność postępowania sądowego można te dane wydobyć, jeśli doszło do uruchomienia awaryjnego hamowania.
 4. srnk

  Kurier klubowy

  Do przewiezienia para nart (120cm) na trasie Siewierz - Warszawa. Czy ktoś z Was mógłby zabrać na pokład?
 5. Umów się od razu w ASO. Bez tego ja bym do zakupu forka w ogóle nie podchodził. Może Cię to zbyt wiele potem kosztować. Nawet w zadbanym egzemplarzu MY98 będą wydatki. A dlaczego nowy właściciel od razu sprzedaje? Pierwszy forek, którego oglądałem, miał niepokojąco poklejoną lampę z przodu. Właściciel twierdził że "pękła od uderzenia w pryzmę śniegu". W serwisie okazało się że pryzma śniegu zdemolowała auto tak, że było malowane całe z dachem włącznie. Przy zakupie auta polecam zasadę: "pierwsza wątpliwość = ostatnia wątpliwość"
 6. srnk

  Kurier klubowy

  Będę jechał w czwartek (28.07) wieczorem Warszawa-Koszalin
 7. srnk

  Czarnogóra

  Mnie też coś koło tego, do tego na granicy SRB/MNE były jakieś gigantyczne roboty drogowe. Dlatego wracając, spytałem lokalsów z Herceg Novi o alternatywną trasę i polecili mi drogę przez BiH. Szło to jakoś tak: Zabljak - (widokowa droga przez Durmitor) - Trsa - Pivsko Jezero - Hum - Foca - Gorażde - Sokolac - Vlasenica - Zvornik - Sabac (SRB) - Novi Sad - Subotica Droga jest w miarę dobra i zdecydowanie mniej ciężarówek. W BiH suszą zza krzaka, ale kierowcy ostrzegają światłami.
 8. srnk

  Kurier klubowy

  Czy ktoś będzie jechał w środę (20.07) po południu/wieczorem z Krakowa do Warszawy? Człowiek czeka na podwózkę
 9. Miałem ostatnio problem ze sprzęgłem w forku. Biegi wchodziły coraz trudniej aż w końcu wcale. Powodem okazała się pęknięta łapa docisku sprzęgła.
 10. srnk

  Bieszczady

  http://www.werchowyna.pl Nie byłem, ale wygląda ciekawie
 11. Pozdrowienia dla Legaca 2.0D, za którym wlokłem się w piątkowe popołudnie na przytkanym wlocie do Częstochowy. Legac był obklejony następująco: - świnka na klapie - trzy zielone... glizdy? na klapie - krzyż na szybie bocznej Jechałem dla niepoznaki Corollą.
 12. To chyba ja byłem. Ja z kolei pozdrawiam kierownika bliźniaczego zielonego forka MY98 spotkanego na Orlenie koło Dukli. Pozdrawiam też załogę Imprezy z którą minęliśmy się we wtorek wieczorem na drodze Terka-Cisna (ja już niestety musiałem wracać w doliny).
 13. Pozdrav dla czarnego OBK Diesel z białą świnką na klapie. Zaparkowany wczoraj w Wwie pod sklepem na Cieszyńskiej.
 14. srnk

  bendix

  Olleo, nie znam odpowiedzi na powyższe, ale dosłownie parę tygodni temu miałem coś takiego, tj. słychać było zgrzyty po odpaleniu. Po przeczyszczeniu jak ręką odjął.
×
×
 • Create New...