Skocz do zawartości

srnk

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O srnk

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Skąd
  DC

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. srnk

  Kurier klubowy

  Do przewiezienia para nart (120cm) na trasie Siewierz - Warszawa. Czy ktoś z Was mógłby zabrać na pokład?
 2. Umów się od razu w ASO. Bez tego ja bym do zakupu forka w ogóle nie podchodził. Może Cię to zbyt wiele potem kosztować. Nawet w zadbanym egzemplarzu MY98 będą wydatki. A dlaczego nowy właściciel od razu sprzedaje? Pierwszy forek, którego oglądałem, miał niepokojąco poklejoną lampę z przodu. Właściciel twierdził że "pękła od uderzenia w pryzmę śniegu". W serwisie okazało się że pryzma śniegu zdemolowała auto tak, że było malowane całe z dachem włącznie. Przy zakupie auta polecam zasadę: "pierwsza wątpliwość = ostatnia wątpliwość"
 3. srnk

  Kurier klubowy

  Będę jechał w czwartek (28.07) wieczorem Warszawa-Koszalin
 4. srnk

  Czarnogóra

  Mnie też coś koło tego, do tego na granicy SRB/MNE były jakieś gigantyczne roboty drogowe. Dlatego wracając, spytałem lokalsów z Herceg Novi o alternatywną trasę i polecili mi drogę przez BiH. Szło to jakoś tak: Zabljak - (widokowa droga przez Durmitor) - Trsa - Pivsko Jezero - Hum - Foca - Gorażde - Sokolac - Vlasenica - Zvornik - Sabac (SRB) - Novi Sad - Subotica Droga jest w miarę dobra i zdecydowanie mniej ciężarówek. W BiH suszą zza krzaka, ale kierowcy ostrzegają światłami.
 5. srnk

  Kurier klubowy

  Czy ktoś będzie jechał w środę (20.07) po południu/wieczorem z Krakowa do Warszawy? Człowiek czeka na podwózkę
 6. srnk

  Problem z wrzuceniem biegu w STI MY05.

  Miałem ostatnio problem ze sprzęgłem w forku. Biegi wchodziły coraz trudniej aż w końcu wcale. Powodem okazała się pęknięta łapa docisku sprzęgła.
 7. srnk

  Bieszczady

  http://www.werchowyna.pl Nie byłem, ale wygląda ciekawie
 8. srnk

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla Legaca 2.0D, za którym wlokłem się w piątkowe popołudnie na przytkanym wlocie do Częstochowy. Legac był obklejony następująco: - świnka na klapie - trzy zielone... glizdy? na klapie - krzyż na szybie bocznej Jechałem dla niepoznaki Corollą.
 9. srnk

  Pozdrawiamy sie :)

  Odpozdrawiam!
 10. srnk

  Pozdrawiamy sie :)

  To chyba ja byłem. Ja z kolei pozdrawiam kierownika bliźniaczego zielonego forka MY98 spotkanego na Orlenie koło Dukli. Pozdrawiam też załogę Imprezy z którą minęliśmy się we wtorek wieczorem na drodze Terka-Cisna (ja już niestety musiałem wracać w doliny).
 11. srnk

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrav dla czarnego OBK Diesel z białą świnką na klapie. Zaparkowany wczoraj w Wwie pod sklepem na Cieszyńskiej.
 12. srnk

  bendix

  Olleo, nie znam odpowiedzi na powyższe, ale dosłownie parę tygodni temu miałem coś takiego, tj. słychać było zgrzyty po odpaleniu. Po przeczyszczeniu jak ręką odjął.
 13. srnk

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdro dla granatowego foresta WGM ze swinka i nalepka 4t na klapie, zmierzającego do fabryki na Domaniewskiej. Jechalem za Tobą do swojej fabryki chwilę po 8...
 14. srnk

  Pozdrawiamy sie :)

  Pozdrowienia dla kierownika forka turbo WF... ze świnką na klapie, widzianego we wstecznym lusterku na Rzymowskiego - ok 8.50. Skręciłeś w Modzelewskiego.
 15. srnk

  Pozdrawiamy sie :)

  Stał tam jeszcze grzecznie zielony forek ze świnką lusterkową ale jego to oczywiście nikt nie zaszczyci spojrzeniem
×