Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego OBK ze świniaczem i naklejką plejadową na tylnej szybie, mijany wczoraj w Gdańsku na przedłużeniu Kartuskiej za obwodnicą, ok 14:00. Nie było kiwki z mojej strony :oops:, zauważyłem cię w ostatniej chwili, bo mieszałem w płytach.

 

Widziałam Cię też w ostatniej chwili, to ja :mrgreen: . Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej imprezy kombi stojącej we wiecznym korku przed Serockiem oraz bordowego Forestera dziarsko wyjeżdżającego ze stacji, bodajże Statoil na Modlińskiej.Obie sztuki uświnione :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam eksponat w muzeum pożarnictwa z opisem : Junkers Hogiego - najniebezpieczniejsze wybuchowe narzędzie dostępne na rynku.

Odpozdrawiam. :mrgreen:

 

AC mam , ale lepiej dmuchać na zimne... :razz: :mrgreen:

 

Trzeba było dać halo, jakaś kawka by się znalazła. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie zaglądam do tego wątku ale z nudów napisze co ostatnio widziałem na swoim rewirze :wink:

 

Zatem zaczne od najczęsciej widywanego pod blokiem (ul Majdanska) rebrnego STi, z tego co się zdąrzyłem zorientować to MaciekSubaru :wink: W dalszej kolejnosci pozdrawiam bielutkiego Bug Eye'a kombi z czarnymi felami (ogoras?). Pozdrowienia ślę również ku zielonemu GTekowi w sedaine, który skrecal/zawracal wczoraj w ostrobramska na skrzyzowaniu z zamieniecką. No i na koniec pozdrawiam slicznego niebieskiego GTeka na czarnych felach powered by niemogemowicjakatofirma.pl widzianego na BP na ostrobramskiej. Właściciel spędzil duzo czasu nad pielegnacja nadwozia. Widzialem tez pare innych subarakow ale pozdrawiam tylko te oswinione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam hurtowo za wczoraj:

-jakieś głośne subaru które mnie obudziło ok 9.45 w niedziele jak odsypiałem wesele przy trasie Lublin-Świdnik

- WRX/Sti stojące w samiuśkim centrum mertopolii Lublin ;) Nie wiem co to za ulica, bo ja nietamtejszy

-wiśniowego forka spotkanego ok 20 na trasie Góra Kalwaria-->warszawa, kiwka na puławskiej była

-niebieskie coś które to dopadło mnie przed 21 na Bitwy Warszawskiej 1920, kierownik machał (wg informacji mojej gorszej połowy) i mrygał awariami (to już widziałem) Sorry że się nie rozglądałem, ale już miałem trochę dość po takim weekendzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś Tymi babami z ZUSu z naprzeciwka ?

 

hahaha :mrgreen:

nie w mbanku.

 

Spoko - ja jestem w pracy codziennie od 6 do 9 .. więc może po 9 ?

 

A jak wieczorami to od 19 do 23 tam siedzę w okolicach weekendów

 

A ty ?

 

10-max 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie pozdro dla Szakala i blackdogwwl poznanych wczoraj w Blue. Jeszcze raz dzięki za przejażdżkę na prawym i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia subarynki, ziom :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...