Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla jakiegoś niebieskiego STI na złotej feldze, którego usłyszałem , a następnie zobaczyłem na podwórku - ciekawe kto to

 

w ZUKu byłem, tak się zastanawiałem czy usłyszysz :twisted: Jak mi carfit przysle tłumik to mnie bedziesz słyszał jak z domu bede wyjeżdżał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla jakiegoś niebieskiego STI na złotej feldze, którego usłyszałem , a następnie zobaczyłem na podwórku - ciekawe kto to

 

w ZUKu byłem, tak się zastanawiałem czy usłyszysz :twisted: Jak mi carfit przysle tłumik to mnie bedziesz słyszał jak z domu bede wyjeżdżał :twisted:

Teraz już ZWiK :razz: :mrgreen:

 

Ledwo ledwo, dopiero jak odjeżdżałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna Impreza ze skrzydłem, 20:05 dosłownie lecące KEN w stronę Kabat przy StarlajtCafe (multikino). Obstawiałem że będzie zaliczony asfalt podwoziem na tym wyskoku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Imprezy jadącej w Żołnierską w kierunku Warszawy na rejestracji WW oraz dla czarnego STI widzanego wczoraj ~21:40, na sikorskiego a potem na al. Wilanowskiej, którzy najpierw latali po pasach, a potem mało gościa na pasach nie rozjechali.... (pieszy przechodził na czerwonym dla niego natomiat panowie przelatywali przez skrzyżowanie też na czerwonym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościłem wczoraj w Wawie, oczy naokoło głowy, nadzieja w sercu choćby na jedną kiwkę....Niestety, nie trafiłem na żadnego "świniaczka", żadnych błysków. Pozdrawiam inne Forki mijane na Żwirki i nie świecącego przykładem forestera LUxxxxx na miejscu dla niepełnosprawnych pod Ikeą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone GT pełznące rano w korku po Żelaznej. Machałem, ale odmacha nie odnotowałem.

Niebieski WRX (06?) na parkingu przy ul.Miedzianej. też pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Harvestera złapanego wczoraj na dachu GM

 

 

harvesteri.th.jpg

 

 

pozdro tez dla kogoś - spotkanego wczoraj podczas lansu na placu 3 krzyży

 

ktotow.th.jpg

 

 

Pozdro też ale już bez zdjęć dla nieoświniaczonego szarego STI08 spotkanego na Zielenieckiej wczoraj koło 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownictwa srebrnego Forka DMI.... ze świnką na lustrze, zaparkowanego przy Jastrzębiej ok. 13.45.

pozdrawiam też widzianego chwile później na Powstańców Śl. kierownika niebieskiej Imprezy z napisem na boku - chyba "stylauto'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna Impreza ze skrzydłem, 20:05 dosłownie lecące KEN w stronę Kabat przy StarlajtCafe (multikino). Obstawiałem że będzie zaliczony asfalt podwoziem na tym wyskoku...

moje rewiry i pora ale nie przypominam sobie zebym KEN przy multasie jechal ostatnio :razz:

zadko jezdze tamtedy wlasnie z powodu tego ze trzeba zwolnic przy tym wyskoku :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...