Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam "oświnioną" :wink: zieloną Imprezę GT widzianą dziś około godz. 17 zaparkowaną przy salonie Harleya na Prymasa Tysiąclecia. :idea:

 

Stoi tam codziennie;) bo pracuję tuż obok (w salonie Mazdy i Nissana:) - gdyby ktoś coś potrzebował napewno pomogę...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege w niebieskiej koszulce Subaru + mała dzidzia ubrana również w strój Subaru, widzianego wczoraj (niedziela) koło g.17 w ZOO w Chorzowie :cool:

Oraz niebieskie STi SCZ.......(03-05) ul.Kilińskiego w Częstochowie, chyba piątek koło g.23

And czarne EVO VIII SC...... delikatnie zajechałem mu droge, sorka :oops: .......z którym skecaliśmy z al. J.Pawła II w ul.Warszawską, strasznie głośne to autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege w niebieskiej koszulce Subaru + mała dzidzia ubrana również w strój Subaru, widzianego wczoraj (niedziela) koło g.17 w ZOO w Chorzowie

niedobrze :roll: zamykaja juz Subaromaniakow w klatkach i w ZOO pokazuja :roll:

 

:mrgreen:

 

A ja przy okazji pozdrowie somsiada, z ktorym poganialismy nieco wczoraj wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla:

- forseksa, którego przyuważyłem wczoraj na Marszałkowskiej

 

- (chyba) p. Majchrzaka (tego aktora); jechał oklejonym STI, ale na kiwkę było zero reakcji :roll:; albo ja nie zauważyłem - stary już jestem :twisted:

 

- pani w czarnym foresterze XT ze świnią tak na lusterku, jak i na klapie, której (pani, nie świni :mrgreen:) patrzyłem głęboko w oczy w piątek w Krakowie około godz. 12:30. Szedłem od dworca kolejowego na ul. Wielopole, do hotelu, ciągnąc za sobą dwie walizki, pani stała w korku.

 

- i kompletne zaskoczenie: Witka, znanego gdzieniegdzie pod pseudo Erotyczny Kasztan (czy jakoś tak :mrgreen:), którego spotkałem w... pizzerii w Krakowie. Uwierzylibyście? On z Wrocławia, ja z W-wy, spotykamy się o tej samej porze w Krakowie na pizzy, nie umówiwszy się wcześniej :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ciemnego Forysia WPIxxxx widzianego dzisiaj w Kozienicach na wysokości TESCO. Była delikatna kiwka z mojej strony ale odzewu nie dostrzegłem, więc pozdrawiam jeszcze raz jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ładnie wyglądającego nibieskiego Forestera na czarnych felgach którego widziałem dzisiaj na Wałbrzysiej w Warszawie.
Krzysiek_WAWA to Ty jechałeś z Rodziną? Mam grafitowe felgi :wink: Odpozdrawiam :cool:

Tak. Jechałem z żonką i teściówką. Autko wygląda super i zwracasz na siebie uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- i kompletne zaskoczenie: Witka, znanego gdzieniegdzie pod pseudo Erotyczny Kasztan (czy jakoś tak :mrgreen:), którego spotkałem w... pizzerii w Krakowie. Uwierzylibyście? On z Wrocławia, ja z W-wy, spotykamy się o tej samej porze w Krakowie na pizzy, nie umówiwszy się wcześniej :shock:

I rozpoznal cie? Bo ostatnio twierdzil, ze moze miec niejakie klopoty ;)

Przemeq jest tak zarośnięty, że poza rzadkimi wizytami u fryzjera, ciężko po wyglądzie coś o nim powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...