Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda byla malo sympatyczna, zreszta nie wiem czy zauwazyles, ale prawie skaskowalem przod na inteligentnej pani z RAV4 ktora w ostatniej chwili dala po hamulcach przed swiatlami.. gdybym nie odbil lewo w ostatniej chwili (sunelo mnie juz prosto w nia!) to bym sie ladnie nadzial na jej zad
To na Pani, czy na Rav-4 skasowałbyś ten przód? :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 7:45 pm ]

W końcu jesteś szakal...
Jestem jestem, co prawda, od czasu do czau jeżdże zielonym Kaszlunem, ale tez łoświniony, :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 7:46 pm ]

a sorry, zasługa 'wkładki mięsnej' wpasowanej w fajny fotel łączącej pedały i kierę
:wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraczki z Wilanów One, notorycznie stojacy GT no i kogos obmachanego, gdzies tam w okolicy :)

 

Pozdrowienia, dla ślicznej Pani w Audi TT białym, która zaraziła mnie pięknym uśmiechem i przyjemną pogawędką, dziękuję za komplement.

 

Może myślała ze jesteś Ken Block ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze Pozdrowienia dla bialego MY05 WRX/STI* (*niepostrzebne skreslic) uswinionego na klapie SC ??? 20:20 na ul. Sikorskiego W-wa ktorego "prawie" zdmuchnal moj czarny mokasyn :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z Bielawy, podróżujacego niebieskim cudeńkiem choc bez wiatraka, napotkanego dzisiaj na LUKOILU przy Armii Krajowej. Była chwila rozmowy i podziwiania pojazdów /z tym że akurat byłem motórem :cool: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraczki z Wilanów One, notorycznie stojacy GT no i kogos obmachanego, gdzies tam w okolicy :)

 

Ten "ktoś obmachany" to ja ;) Świniaki na lusterkach były, machanie też zaliczone - Ty jechałeś w strone skrótu na Ursynów a ja tym skrótem wracałem na nasze exkluzywne osiedle ;)

 

Pozdro też dla tego GT spotkanego podczas nocnego spaceru ;)

 

img0493d.th.jpg

 

Pozdro również dla Jaba daba du którego upolowałem w okolicach Łowickiej

 

img0489h.th.jpg

 

I na koniec pozdro dla srebrnego STi 03-05 którego spotkałem na osiedlu mając już wjeżdżać do garaża.. ale pomyslałem, że to MarioF może być i zamiast pod ziemie poleciałem za nim aż na ursynów. Było gruuuubo ! Pan kierownik okazał się mocno nakręcony i przejechalismy wspólnie strasząc innych kierowców kilka ładnych kilometrów ;) Oczywiscie okazało sie, że nie był to MarioF. Nawet podobny nie był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla rpw i jego nowego rupiecia :mrgreen:

 

Rupieć bardzo fajny i podoba mnie się on :cool:

 

Pozdrawiam również i dziękuję za dobre słowo. :mrgreen:

 

To drugie zdanie to pewnie bardziej z grzeczności towarzyskiej napisałeś ale i tak przyjmuję je jako komplement. :mrgreen:

 

Dzięki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Subaru w Jeleniej Górze i okolicy :idea: spotkałem chyba z 15 w ciagu dnia :shock: w tym trzy STI , dwa nowe Forestery . kilka Leg. Combi i starszych rocznikowo Forków :wink:

Można powiedzieć....zatrzęsienie :mrgreen::mrgreen:

AK

ps.byłem Imprezą Diesel...średnia 7l...( 1700km ) im ma większy przebieg tym mniej pali :shock:( poprzednia trasa 7.4 ) ....co bedzie za nastepne 10 tyś km.... :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla kierownika/-czki (?) obkurnikowanego :mrgreen: i oświnionego (na lusterku) niebieskiego Lanosa - dzisiaj godz. 13.17, na początku Noakowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...