Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjeżdżam dziś z rodziną na basen na Ursusie - stoi Obk V 3.6R (US), to parkuję koło niego (tłumacząc żonie, że tak należy). Wracamy po basenie - Obk pojechał, a na jego miejscu stoi Levorg :))) Pozdrawiam obu kierowników!

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ekipie z wczorajszego TJS na zakończenie roku ;)

 

 

IMG_20231230_145026.jpg

IMG_20231230_144926.jpg

IMG_20231230_144905.jpg

Edytowane przez Oktan
  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kozi-24 napisał(a):

@Guliwer Pozdrawiam trasa Frysztak-Krosno w Ustrobnej mrygałem białym kombi:D okolo 14-stej

@kozi-24 no właśnie przeglądałem klaser, kto to mógł być i dokładnie Ciebie obstawiłem ;) ostatnia przejażdżka w 2023 po 2 miesiącach stania - miałeś fart :D za Tobą jechał jakiś SF a chwilę potem pani w XV - na bogato :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kowal napisał(a):

@Oktan chyba ciebie mijałem przedwczoraj Okuniewie? . Legaś z kwadratową tablicą z przodu

Yep 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2023 o 15:02, miklaj napisał(a):

Pozdrowienia @Matiz :thumbup:IMG_0808.thumb.jpeg.822e5d76241218c01119879f245bb927.jpeg



Hejo @miklaj, jak zobaczyłem SY to od razu wiedziałem że to Ty :) Patrz, tyle razy sie nie udało spotkać w Bytomiu,a na drodze sie spotkaliśmy :D
rwałem do Rabki, Moja i Dzieciu pojechali dzień wcześniej autobusem :)

Wracaliście z wigilijnego spota?
Masz ten spojler górny Syms od @WueM a?

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Matiz napisał(a):



Hejo @miklaj, jak zobaczyłem SY to od razu wiedziałem że to Ty :) Patrz, tyle razy sie nie udało spotkać w Bytomiu,a na drodze sie spotkaliśmy :D
rwałem do Rabki, Moja i Dzieciu pojechali dzień wcześniej autobusem :)

Wracaliście z wigilijnego spota?
Masz ten spojler górny Syms od @WueM a?

 

 

 

Tak wracaliśmy z wigilijnego spota, co prawda nie do Bytomia, tylko na małą sesję z fotografem gdzieś w okolicy, więc totalny przypadek że tamtędy jechaliśmy :biglol: 

 

Co do spoilera kupiłem go już z autem, ale jak się chyba już kiedyś dowiadywałem, to rzeczywiście ten od @WueMa. Co prawda spoilery były czarne, ale totalnie mi to nie pasowało, i przy okazji blacharki i malowania tyłu, spoilery też poszły w kolor. 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 15:58, Aga napisał(a):

Pozdrowienia dla kierownika zielonego Legacy III kombi ze świnią na klapie, który dzisiaj zawracał na Morskiej przy UMG o 9:26

A czy to przypadkiem nie był Outback II z wgnieceniem w klapie nad zderzakiem?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lipton napisał(a):

A czy to przypadkiem nie był Outback II z wgnieceniem w klapie nad zderzakiem?:>

Kurdę, bardzo możliwe  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Aga napisał(a):

Kurdę, bardzo możliwe

Często tam zawracam po 9 po tankowaniu na Shellu:) No to jesteśmy kwita, raz Ty mnie nie widziałaś, a teraz ja nie dojrzałem Ciebie. Do trzech razy sztuka:>

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załóg Levorga i XV - przed chwilą w Kato na Kopernika (nie było już miejsca, bo oczywiście zaparkowałbym obok :))

 

20240106_153344-01.thumb.jpeg.ebbabc15d9c30b0a14553b2dba21b96f.jpeg

 

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pozdrawiam kierowcę "szaro-burego" Outbacka 5 jadącego w Łodzi przez osiedle Barciński Park, przy ulicy Tylnej. Miałem nadzieję, że już "wyleczyłem" się z chęci posiadania Subaru, ale wszystkie rozważania wróciły. Tym sposobem szukam Outbacka 5 lub XV w benzynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione dla Kierownika srebrnego STurbo mijanego na rondzie Granzowa. Pozdrowił mnie ładną przegazówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...