Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pl. Powstańców Wwa. 

Pozdro! 

Ja na konferencji o elastomerach, tuż obok. 

IMG_20191128_113359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam posiadacza srebrnego Forka SG 2.0 177 KM, którego spotkałem dziś w Zabierzowie.
Tak się kiedyś zastanawiałem, gdzie w Polsce jeździ najwięcej Subaru. Kilkadziesiąt lat jeżdżę po kraju i wydaje mi się, że co drugie Subaru jeździ w Małopolsce. W promieniu 5 km od domu jest z 20 Subaraków. Plus tego jest taki, że zawsze można liczyć na różnego rodzaju „uprzejmości” drogowe od posiadaczy aut z pod znaku plejad.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Giresse napisał:

Pozdrawiam posiadacza srebrnego Forka SG 2.0 177 KM, którego spotkałem dziś w Zabierzowie.
Tak się kiedyś zastanawiałem, gdzie w Polsce jeździ najwięcej Subaru. Kilkadziesiąt lat jeżdżę po kraju i wydaje mi się, że co drugie Subaru jeździ w Małopolsce. W promieniu 5 km od domu jest z 20 Subaraków. Plus tego jest taki, że zawsze można liczyć na różnego rodzaju „uprzejmości” drogowe od posiadaczy aut z pod znaku plejad.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiem Ci że masz świętą rację, najwięcej również w Małopolsce spotykam właśnie:D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, aplam13 napisał:

Powiem Ci że masz świętą rację, najwięcej również w Małopolsce spotykam właśnie:D

 

Ale też miejscami różnie bywa.

 

Jak byłem w wakacje 2 tygodnie w domu to spotkałem tylko 1 Subaru (mała miejscowość niedaleko Wadowic).

I w sumie to znam tylko jedną osobę z tej okolicy która ma auto spod znaku plejad, a tak prawie wszyscy mają porządne Niemieckie auta ;)

 

Natomiast już jeżdżąc do rodzinnej miejscowości na Podhalu to co chwilę mija się Subarkę :D

No a w Krakowie wokół miejsca w którego mieszkam są przynajmniej 2 Subarki na ulicę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Giresse napisał:

Tak się kiedyś zastanawiałem, gdzie w Polsce jeździ najwięcej Subaru. Kilkadziesiąt lat jeżdżę po kraju i wydaje mi się, że co drugie Subaru jeździ w Małopolsce.

Ogólnie południowa Polska - tam gdzie są górki tam można często spotkać Subaru. W Sudetach, Beskidach czy Bieszczadach też ich nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aflinta napisał:

Ogólnie południowa Polska - tam gdzie są górki tam można często spotkać Subaru. W Sudetach, Beskidach czy Bieszczadach też ich nie brakuje.

W Małopolsce jest pełno Subaru, ale obok w Słowacji - jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 09:44, Infra napisał:

Siedzę na Nowej Hucie (Nowohuckie Centrum Kultury), słyszałem tylko jednego boxera za oknem a tak nic :(

A to dziwne bo z moich obserwacji wynika że NH to zagłębie Subaru. Daj znać jak będziesz następnym razem w Hucie to zrobimy spot. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marhof napisał:

Dziękuję! :) 

Forek się nie psuje, tylko się zużywa... ;)

Tak jak mój obk :D

Ponoć jest w świetnym stanie jak na swój wiek i przebieg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...