Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków: jeszcze zaległe (z 1 listopada) pozdrowienia dla... Marka Dworaka, który wraz z Familią (jak sądzę, bo chyba nie kręcili kolejnego odcinka??) pomykał ul. Powstańców, wracając prawdopodobnie z cmentarza w Batowicach, czarnym Subaru z napisami "Jedź bezpiecznie" :-) Nie machałem, bo świnek brak, a jak zobaczyłem p.Marka, to już było za późno, przeleciał obok (było ciemno). BTW czy Dyrekcja lub ktoś inny mógłby "poinstruować" p.Marka, że jak się widzi świnki, to fajnie jest pomachać, nawet jak się samemu ich nie ma? :mrgreen: To znacznie umila podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kriskristoffers napisał:

@marhof też ma taki komplet tzn. auto+numer :lol:

 

Damn, jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni, do Wrocławia dopiero pod koniec miesiąca się wybieram :D

 

Pozdrawiam niebieskie WRX kombi z wielgachną świnią na klapie, widziane dzisiaj na Morenie koło 20:35. Niestety nie dostrzegłem kto był w środku ani jakie blachy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z 31.10 na Sobieskiego Wwa dla:

IMG_20191031_220753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kriskristoffers napisał:

 

:yahoo::yahoo::yahoo:

 

rejestracja.thumb.jpg.3477a9bfa96e5aa87ec2acfe17d0f1b7.jpg

 

2.thumb.jpg.d837fba7b6062449d0f2ea4718a863fc.jpg

Super. 

Do dzisiaj nie mogę odzalowac, że nie zdążyłem na WE555GT. W gieteku... 

Jeździ z tymi blachami chyba Kia Picanto albo coś w tym stylu.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kriskristoffers napisał:

Potwierdzam i dodam złośliwie, że ma tylko numery  :biglol:

 

A weź Pan s...j i nie drażnij... :P
Jak ja już będę swoje miał swoje pod blokiem, to przynajmniej nie będę dygał czy mi amorki do środka nie wpadną :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kambol napisał:

@kriskristoffers jak sobie załatwiłeś te numery - zgłosiłeś zapotrzebowanie i czekałeś, czy jakaś dobra znajomość? :)

W moim przypadku poszedłem tak zwyczajnie zarejestrować auto i jak przyszło do wydawania blach to zapytałem czy jest jakaś z 5-kami i była :yahoo: 
l-mpaCaRFZ4xfYTIi8jefYcOttRBOjYcKYe5EQPdtSWkM4c5KVO78fvf0UXnQ0Xmvcnzuakd5xZ9BgOmLA4eKfcpclOm3h494LJyb778REDWRvqqicAEUsPV9mMFi6pGwbHb3Q1lJMoR1gjH72_-eTohb6jpP8o6sELveg5DreoLx96yryXqsqyikM7OOtyeF9BrrzyzvqTOn-KInsezSsV6CZOcOYW9TMlIF7wXOjdXgzpo17SA0fG3_HyZUPwmc_PFMw8XsUFPYk0TpzvqBUOUypIMzB_H7hnM4oggPC_siRYTMdUaHWax5oKc4plmbiJpB-trE77X-SB-liTMpa1A3s0LTNKUDMUuoprF6arqjipoxesvlSbsB_397OefiVi6ywh2bdW4v3xMVX3cM0fkFgcKNbc0hTq4qsj_S2vNeJt1qP1e0RAj9TpEyDbNeKkl_d1Izaokovag_Zg243XxTNJzA3ZPSlwjqASOBu4Zh4cSl_rnAnNL-Ta4q55are-miP37-PQVryERDtLRmpHqR9Ni1r92pb2i8lYiEPsQTjJ5xEDG_1vTiv_Gx5m0SrHXhSwz0VQmFUvOLvKFgK9EoiWyAEClGKV1TQLlfw1bSj_yuwRHSoJ1m5ElAiqCvm0sLEFTwEKDRbphqIl-eadGeS7RBN_isCvPQfj8ZlDp8rWvtjrtpqOEQ04DrVfXn_-wFMx2o-2opxuBhnR1tM3Bb7FoMZFcWBRPKPkxnacNC2mG=w1216-h811-no

Edytowane przez marhof
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...