Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.12.2019 o 14:03, moominko napisał:

Prawdę mówiąc się doczekać nie mogę, czy wiadomy jest już wstępny termin?

Spodziewany termin to jak sądzę 11 - 14  czerwca 2020, lokalizacja do 01 kwietnia pozostaje dla nas tajemnicą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, STV napisał:

Spodziewany termin to jak sądzę 11 - 14  czerwca 2020, lokalizacja do 01 kwietnia pozostaje dla nas tajemnicą :D

Akurat wyjazd na plejady zawisł na włosku... przyjaciółka żony sobie wymyśliła termin ślubu 12 czerwca... będą próby odwiedzenia ich od tego terminu (żona ma być świadkową) ale niekoniecznie muszą być udane :( 

Edytowane przez moominko
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriskristoffers wiadomix ;) aczkolwiek wkrótce rozpoczną się pertraktacje. Nie chciałbyś słyszeć słów które wypowiedziała najukochańsza z żon jak tylko się dowiedziała... A tym bardziej nie chciałbyś usłyszeć co dodałem ja. Mimo wszystko nadal się na plejady szykujemy. Bo jak to? Rok bez plejad?

A co by offtopa za dużego nie robić pozdrawiam kierowniczkę czarnego forczestera spotkaną na drodze Mikołów-Gliwice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2019 o 14:03, moominko napisał:

Prawdę mówiąc się doczekać nie mogę, czy wiadomy jest już wstępny termin?

Nasze wariactwo po Suwalszczyźnie i Mazurach planujemy wstępnie na weekend 29/02-1/03. Wszystko jeszcze będziemy potwierdzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika srebrnego oświniaczonego Outbacka widzianego z mojej żółtej strzały. Wyprzedziłem Cię około 22.20 na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdańska. Było migane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...