Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia hurtowo:
Dla czarnego legasia widziany na skrzyżowaniu pabianicka/ trasa górna ok. 14:30 i dla Forka SG polift na krakowskich blachach ok. 14:50 na al. Włókniarzy. Jechaliśmy kawałek razem w stronę manufaktury w Łodzi :)

Feel The Freedom, Drive Your Way, Subaru is a state of mind...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pepedealer napisał:

Pozdr dla @swierszczu w oświniaczonym hundaiu. Dziś około 15 30 na Prymasa Tysiąclecia. Kierownik z grafitowego Forestera

Dzięki :-) Samochód sprzedałam 6 lat temu, ciekawe, że nowy właściciel nie ściągnął naklejki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam sobie dziś po 16:00 do domu z córką, Kraków ulica Jancarza, patrzę, a tu przede mną skręca czarny Legaś Kombi. Zdążyłem tylko zobaczyć wzorowane na rajdach naklejki kierowcy i pilota na tylnej bocznej szybie... FORUMOWY!! Strąbiłem dwa razy, i każdy pojechał w swoją stronę. @WaldekW to byłeś Ty? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam posiadacza forestera sg, grafitowy z lotką, świniak na lusterku, zaparkowany dzisiaj ok godziny 11 na os. Piastów, pod sklepem z jarzynami, chyba ulica Popielidów, niedaleko przychodni

https://goo.gl/maps/AiD98MGZ2iASZFQt6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Dj Brabus said:

Wracam sobie dziś po 16:00 do domu z córką, Kraków ulica Jancarza, patrzę, a tu przede mną skręca czarny Legaś Kombi. Zdążyłem tylko zobaczyć wzorowane na rajdach naklejki kierowcy i pilota na tylnej bocznej szybie... FORUMOWY!! Strąbiłem dwa razy, i każdy pojechał w swoją stronę. @WaldekW to byłeś Ty? :D 

Niestety nie ja, jestem w Poznaniu obecnie a auto stoi pod blokiem. A przynajmniej stało wczesnym popołudniem ;)

Tym niemniej z opisu spasowało by do mojego :D

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, WaldekW napisał:

Niestety nie ja

Woow, faktycznie nie zwróciłem uwagi na tablice, ale byłem święcie przekonany, że to Ty - czarny Legaś z takimi podpisami na tylnych szybach dokładnie jak w Twoim... Czyli ktoś zrobił sobie kopię Twojej fury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...