Jump to content

_scooby_

Użytkownik
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

175 Wspaniały

About _scooby_

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Mazowsze
 • Auto
  STi hawk
  S203

Recent Profile Visitors

1453 profile views
 1. Coś tam kiedyś próbowało wydać jakiś dźwięk właśnie przy pokonywaniu progów zwalniających ale profilaktycznie wymieniłem sworznie zwrotnicy, końcówki drążków kierowniczych, łączniki staba +gumy staba i jest cisza więc ALK raczej to nie był.
 2. Chcąc wrócić do serii wymieniasz tuleję tylną wahacza i robisz zbieżność oraz geometrię. Za tuleje OEM zapłacisz coś ok. 300PLN/1szt ( zamienniki pewnie za ok70PLN) + robocizna jakieś 250 + 150 geometria. Ceny roboczogodzin w serwisie i usług geometrii mogą się różnić w zależności od regionu i zakładu. Podałem Ci orientacyjny koszt i chyba niewiele się pomyliłem. Zostaw ALK bo jest to dobry mod do Imprezy. Sam używam i jestem zadowolony.
 3. Pytanie do użytkowników hawka/bloba STi. Standardowo mamy felgę 5x114,3 ;8J17 ET53 + opona 225/45/17. Czy wejdzie bezkolizyjnie 8J17, ET38?
 4. Za czym taka kolejka? Jakaś promocja na panewki i UPG była?
 5. podpowiem ,że to kolor Musso Black
 6. @Tomasz_555Nie wygląda ta belka najgorzej. Piaskownie + proszek + wosk i będzie jak nowa.
 7. @odrobina ,szukam tego programu Car Scanner Pro na AppStore i widzę tylko wersję Car Scanner ELM OBD2. Czy to jest ten program, którego używasz czy to zupełnie inna aplikacja? Jak ktoś ma jakiś sprawdzony program pod iOS, który monitoruje live parametry silnika to proszę o wrzucenie nazwy oprogramowania z AppStore.
 8. Właśnie szukałem tych felg od dłuższego czasu do mojego hawka STi i finalnie dzis znalazłem! Jest jedno ale...musiałem kupić razem z całym autem
 9. 1. Jak najszybciej 2. Czymprędzej 3. Duuuużo
 10. Miałem kiedyś podobne akcje w blobie WRX. Wymiana oleju w skrzyni i tylnym dyfrze rozwiązała problem. Później miałem podobnie w STi i zastosowałem to samo rozwiązanie. Jak ręką odjął. Może u Ciebie jest coś innego ale zawsze możesz spróbować od tej opcji.
 11. Dokopałem się w manualu, że KWSZ w moim powinien mieć 4^50` Ja z ALK mam 4^37` na prawym wahaczu. Coś mało. Powinno podchodzić pod 5 stopni. I jeszcze potwierdzenie, że ALK zwiększa KWSZ o ok. 0,5 stopnia:
 12. masz na aucie czy masz na sprzedaż?
×
×
 • Create New...