Jump to content

_scooby_

Użytkownik
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

About _scooby_

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Mazowsze
 • Auto
  STi hawk

Recent Profile Visitors

1002 profile views
 1. Nie wiem ale na 99% były fabryczne od nowości. Wymianę robiłem przy przebiegu ok. 70tys. Na bagnecie oliwa wyglądała na czystą i świeżą ale po spuszczeniu olej wyglądał na przepracowany. (W temacie z moim autem załączyłem fotki z wymiany). Po wymianie znacząca poprawa zarówno w pracy skrzyni jak i dyfra.
 2. Pozdrowionka dla złotego forka xt z Inntec Plock
 3. STI hawk z DCCD - Wymieniłem ostatnio olej w skrzyni na Millers CRX 75w90 NT+ oraz w tylnym dyfrze Millers CRX LS 75w90 NT+ Nie chcę nikomu robić reklamy ale taki zestaw jest naprawdę OK. Tylny dyfer potrafił mi się odezwać na AUTO przy skręconych kołach i jeździe przy małej prędkości na parkingu. Na spiętym było jeszcze gorzej. Obecnie cisza... Co do skrzyni- biegi po wymianie wchodzą znacznie lżej.
 4. Pozdr. dla kierownika niebieskiego GT sedana widzianego rano przy lotnisku w Radomiu/ Skaryszewska.
 5. Kolejne pińcet... Ps. Czy w Gdańsku naczelnikem Wydzialu Komunikacji nie jest jakiś admin z kropki lub kreski ?
 6. Ja mam u siebie całą instalację 3" ( Greddy SP2 + przelot + DP Innvidia na szerokiej flanszy) ale zaczął mi chodzić po głowie Nur Spec R
 7. Odkopie temat. Czy sama końcowa pucha Blitza jest P&P z seryjnym centrem i mocowaniami ?
 8. A4 kąbi wersja JDM
 9. Piszcie może ile macie mocy, jaki moment oraz jaki macie zestaw (lub mieliście ) i co o nim myślicie. Wrzucacie STi 520Nm ze zmapowanym WRX -em z 225HP na 260HP do jednego wora i pytacie czy będzie OK. Ja mam 330HP/530Nm, AP Racing organiczne + docisk AP Racing i wszystko działa jak powinno. Auto użytkowane głównie w trybie miejskim, moja druga połowa często korzysta z auta i też nie narzeka. Nic nie szarpie, nic się nie ślizga ale bierze trochę wysoko. Jak by mi przyszło zmieniać to najlepiej na to samo co jest obecnie ale podobno na rynku są już dostępne tylko tarcze z tego zestawu. Docisk zapewne wpadł by N-grupy.
×
×
 • Create New...