Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Bieszczadzkie pozdrowienia dla:

- załogi czarnego Forestera III 2,5t, która poszła w sobotę z Brzegów Górnych na Połoninę Wetlińską i dalej na Smerek;

- pana z srebrnej Tribeci (TK...), którego usiłowaliśmy zautostopować (subarostop?) w sobotę między Kalnicą a Smerekiem;

- pani w ciemnografitowym Forsterze III diesel, która przyjechała do kościoła w Wetlinie w niedzielę;

- załogi srebrnego Outbacka z niemiecką rejestracją, samotnie stojącego w niedzielę na parkingu koło pomnika gen. Świerczewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczadzkie pozdrowienia:

- pana z srebrnej Tribeci

Także pozdrawiam w/w + pozdrowienia dla miłośnika Subaru (rozpoznany po koszulce), którego mijaliśmy w niedzielę około 13:00 wychodząc z Ustrzyk Górnych na Wielką Rawkę niebieskim szlakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ! dla kierowcy niebieskiego Forka co to mię otrąbił i obmachał w piątek na Wałbrzyskiej przy PEKAO w Wawie, gdzie właśnie parkowałem, coby ostatnie 5 stów podjąć ze ściany ... te bankomaty to okropieństwo jakieś ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla oklejonego gwiazdkami GTka wypatrzonego wczoraj wieczorem jak skręcał elegancko z Belgradzkiej w... chyba ta uliczka nazywa się Raabego :)

 

 

Hmmm... moj samochod wciaz chyba w Lomiankach powinien stac... :P

 

Pozdrawiam kierownika czarnego Forka widzianego przy wjezdzie do Auchan ok 10tej, kiwka niepewna ale byla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Luqu i jego żony spotkanych dziś w Ikei w Jankach ;)

 

-Dziekujemy i odpozdrawiamy i choc subarak dalej w warsztacie na serducho czeka to pod Ikee podjechalismy w asyście srebrnego Gt Saracena czyli praie mini spot.

 

 

-Osobne pozdro dla niebieskiego Gt chyba sprzed 98 z dużą lotką i świnią na lustrze stojący wczoraj na ul Alternatywy 4 :mrgreen: na ursynowie.

 

-I pozdrowienia z ostatniej chwili dla ślicznego oswiniaczonego niebieskiego Gt stojacego na samym początku Koszykowej.

Prawie zawału dostałem bo myslalem ze to mój co ze wzgledu na pobyt w warsztacie było by dosc dziwne choc z drugiej strony miłe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pod Ikee podjechalismy w asyście srebrnego Gt Saracena czyli praie mini spot...

O! Spot :shock: ale ja nie widziałem, żadnego innego subaru :roll:

...Prawie zawału dostałem bo myslalem ze to mój co ze wzgledu na pobyt w warsztacie było by dosc dziwne choc z drugiej strony miłe :lol:...

schizol :mrgreen:

 

 

Pozdro dla niebieskiego GT'ka z Dąbrowskiego niedaleko Puławskiej :) machałem, ale chyba nie zauważon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla pani kierownik srebrnego Forka w nowej budzie spotkanej na dwupasmówce w okolicy Kalinówki, świnka na lusterku była ale się zamyśliłem i nie zdążyłem pomachać :wink:

 

 

Pani żona odpozdrawia :lol: . A przy okazji pozdrowienia dla kierowcy czarnego Forka obmachanego wczoraj w zajemnością na Kraśnickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika STI na blachach LPU... skręcającego dzisiaj ok.7.40 ze Zbożowej w kierunku W-wy; trzody nie było....Ale kolory nadwozia, felg -wszystko wzorcowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z soboty ok 12h dla srebrnego GT na rej NO... w Zakopanem, na dojeździe od Harendy do głównej drogi.

Kiwano obupólnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela Sti o rejestracji WA..., widzianego dzisiaj (w sensie samochodu, a nie właściciela 8) ), zaparkowanego bardzo kawiorowo na dwóch miejscach parkingowych parkingu podziemnego, pod jednym z biurowców na ul. Postępu. :mrgreen:

 

Świnka na klapie bagażnika obecna. :mrgreen:

 

Bardzo ładne Sti. :mrgreen: Zaparkowałem swojego na miejscu na przeciwko. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam granatowego gt kombiwara z dwoma świniaczami ktorego dziś widziałem na poleczki pod ktoryms tam biurowcem - generalnie byłem w tych okolicach biurowych pierwszy raz - jizas ale sie tam porobiło :mrgreen:

 

ps. ale tak mi się spodobało ze jutro bede drugi raz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika srebrnego forka mijanego na Głębokiej przy skrzyżowaniu z Pagi, około 17.30; później jazda w kierunku Nałęczowskiej. Świnek nie widziałem, ale ja też dzisiaj jechałem innym wodzidłem niż jedynie słuszne.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...