Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego lanosa blachy WB, z biała świnka na klapie bagażnika, jadący puławską w kierunku centrum około 21:20. Ładne marchewy szły z wydechu :D

 

Odpozdrawiam :):twisted:

 

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego lanosa blachy WB, z biała świnka na klapie bagażnika, jadący puławską w kierunku centrum około 21:20. Ładne marchewy szły z wydechu :D

 

Only mój Szakal :twisted: Na bank odpozdrowi ;D

 

BTW. dlaczego Szakal okaleczył swoją beSTIę? Widziałem fotki dzisiaj rano... :cry: ktoś wie coś więcej?

 

Drzewo mnie zaatakowało :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni piatek wpadam na lotnisko w Bemowie prosto z Gdańska a tu wita mnie ku wielkiemu zaskoczeniu BZYK

Swiat jest strasznie mały - dane nam było przez cały dzień pracowac przy wspólnej imprezie - mam nadzieję że nie ostatni raz

POZDRAWIAM zatem i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla srebrnego WRXa z rejestracją ENTRE :-) Dziś po "Biegnij Warszawo" na Wale Miedzeszyńskim.

Kierowca jeszcze w zielonej koszulce :-) Ja - juz po zmianie ciuchów, jeszcze w Alfie 155...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrowia dla zawiadowcy niebieskiego GT PSTXXXXX (PTS??) zaparkowanego pod Medicoverem na Bitwy Warszawskiej dziś wczesnym popołudniem.

 

A dziękuję i pozdrawiam :)

 

Ów niebieski GT to moja nowa zabawka, a pod Medicoverem będzie można go spotkać na co dzień bynajmniej nie dlatego, że się tam leczę :)

 

P.S. Blaszki jeszcze 'PCT' ale zapewne nie na długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni piatek wpadam na lotnisko w Bemowie prosto z Gdańska a tu wita mnie ku wielkiemu zaskoczeniu BZYK

Swiat jest strasznie mały - dane nam było przez cały dzień pracowac przy wspólnej imprezie - mam nadzieję że nie ostatni raz

POZDRAWIAM zatem i do następnego.

 

 

Chłopie ! Cała przyjemnosc po mojej stronie :-) Wpadaj częściej !!! :-)

Impreza się udała, zwłaszcza jak wykończyłem opony na końcu :-)

 

Oby częściej takie wspólne imprezy !!!!

Trzeba z Panią organizatorką zagadać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uzytkownika czarnego WRX-a 03-05, dziś koło 15.40 jechał po Warszawskiej w Łomiankach. Świniacz na lusterku był. To forumowicz, ale zapomniałem nicka 8)

 

To pewnie ja :-)) Tak w ogóle to trzeba się kiedyś na browarka wybrać większym gronem z Łomianek... Przemeq, vibovit, Ty, ja, a pewnie jeszcze parę osób by sie znalazło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...