Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

NIE-pozdrawiam kierownika ciemnego legaca kombi/OBK na rejestracji SB, który jechał przedwczoraj przez Wisłę jak pop...arzony. Subaru, nie subaru, wielu z nas lubi jeździć szybko, ale to, co odwalał ten gość to lekka przesada. Ponieważ dwa pasy jazdy, w kierunku, w którym jechał, były zajęte, wyskoczył na jedyny pas do jazdy w kierunku przeciwnym i to na łuku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przed chwila na poczcie byłem i napotkałem zaparkowane autko z prosiakiem na klapie i big wlepką "Król Konfesjonału" ;)

- Pozdrowienia dla kierowniczki widzianej wczoraj w zielonej turobiwannie na Płaskowickiej (skręt w Puławską).

 

Czyli zmieniłeś ;)

 

Si. A Ty nie masz mojego wydechu :)

 

PS. Też tęsknię za zapieksami pod megasamem :mrgreen:, w koncu mam tam 3 minuty na czworaka hehe

 

A no teraz komin z tyłu, twoja dwururkę zostawiłem chłopakom z nie-ASO ;) Swoje wysłużył, może ktoś dostanie w spadku - pospawany blachą nierdzewną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam,

 

choć albo było to bliżej 14-15 albo to nie byłem ja :lol:

 

mam nadzieję, że to pierwsze jednak. :roll:

 

pozdro

goory

Albo i ;) Kurcze. Żeby ten Blob przejechał 2 minuty później to by była kiwka na pasach no;) Albo ja żebym wcześniej wyszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czarnego forka z ciekawa wersja swiniacza na tylnej klapie zaparkowanego we Władysławowie okolice Lesznowoli ok 15.45

 

-czarnego forka bez trzody, ale z kierownikiem wymienilismy pozdrowienia ręką, na zakrętach przed kościołem w Jazgarzewie ok 16.20

 

-niebieskiego lanosa wrx na moscie Siekierkowskim ok 20.20, kierownik nie zabardzo ogarnoł o co chodzi z pozdrowieniami :lol:

 

-zielonego forka oklejonego w jakies reklamy, ktory leciał koło wileniaka w strone Marek, nie było jak pozdrowić ok 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...