Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam carfita którego miałem przyjemnośc dziś rano poznać po czym zacząłem zawracać mu głowę swoim gadaniem tak że nie mógł się skupic na pracy aż się w końcu wysłałem na spacer :-)

Jeszcze raz wielkie dzięki za kompetencję i pomoc :D

 

No i oczywiście nie zabrakło na placu kilku imprez, były 2 niebieskie, jedna czarna, jedna srebrna a w warsztacie jedna biała w trakcie budowy - oj będzie piękna jak wyjedzie :-)

 

No i pozdrawiam stado subaraków mijanych dzis w Nowym Sączu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla plejadka spotkanego na Koncertowej, a potem bardzo grzecznie jadącego Andersa -Lbn :D

 

Odpozdrawiam, widząc z jakim dostojeństwem ty się przemieszczasz nie wypadało mi robić nic innego. 8)

 

Przy okazji pozdrawiam, kierownika Legacy kombi mijanego rano w Kozubszczyźnie , była kiwka a jakże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla plejadka spotkanego na Koncertowej, a potem bardzo grzecznie jadącego Andersa -Lbn :D

 

Odpozdrawiam, widząc z jakim dostojeństwem ty się przemieszczasz nie wypadało mi robić nic innego. 8)

 

Przy okazji pozdrawiam, kierownika Legacy kombi mijanego rano w Kozubszczyźnie , była kiwka a jakże.

 

plejadek, ale ja miałem na dojeździe do skrzyżowania koparko-spycharkę przed sobą.....pech :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ... a nie wiem, co to było za auto, mały hatchback koloru ciemnego zielonego albo granatu, ze świnią bez nicka na klapie po lewej stronie. Spotkanie na al. Krakowskiej w Warszawie, już praktycznie na wyjeździe, wczoraj jakoś po 17, jechałem w kierunku na Kielce. Kierownik dość dynamiczny, a u mnie niestety przy dynamicznej jeździe coś buczy w okolicach prawego fotela (żona) i musiałem odpuścić ;) Kierownik po chwili odbił w jakąś uliczkę w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nietypowo Audi Q7 którego kierownik mnie pozdrowił gdy wyjeżdzalem ok 17 z P&R Wilanowska swoją lodówka :)

 

 

Obstawiam Lynxa ;)

 

...bo Harvi to Blondyneczka :)

 

To byłem ja :P

 

Pozdrówki! ;)

 

:mrgreen:

 

-- Wt wrz 21, 2010 2:20 pm --

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forestera WPI...z trzodą na lusterkach i na tyle śpieszącego się do domu ok.17.15 drogą za szkołą amerykańską. Niestety o tej porze nie da się tam przyspieszyć. Autko wypucowane aż oślepiało :D

 

Pozdrawiam :)

Czasem się da :twisted:

A czym leciałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla kierownika (Harv?) czarnego STI, który to mnie obtrąbił na Vogla

 

to chyba Harv bo Vogla to u nas na dzielni

 

i dla rodziciela/lki Harva z Q7RRS, który wczoraj mnie trochę shamował na Ruczaju :D

 

jak Q7, to dla rodzicielki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro napisał(a):

chwilę poźniej słyszalem tylko posapywanie bov-a z jakiegos innego subaraka ktory lecial krolewską - drzewa w parku saskim zasłanialy więc nie wiem kto zacz :mrgreen:

 

 

To ja śmigałem skrótem przez Karową... ;-)

 

 

Zrob wydech na porzadnie, to beda liscie z drzew opadac i nie trzeba sie bedzie domyslac, ze to Ty tamtedy jezdzisz :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...