Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla Qba25, obok którego zaparkowałem dzisiaj pod CH "Rawa" :).

Wielkie dzięki, wreszcie oświniaczony i opisany, żeby nie było wątpliwości :mrgreen:

Pozdrawiam również serdecznie, szkoda, że nie było okazji się spotkać i przysiąść na jakiejś kawce... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy (ze świniami chyba) spotkanego dziś na Filtrowej ok. 18:00

 

Odpozdrawiam serdecznie :wink: Dawno nie byłem w tej części miasta - ale tam drogowcy gnój zrobili :shock: godne podziwu :lol::mrgreen:

Pozdrowienia dla czarnego hawka obawaryjnionego na moście łazienkowym w stronę Pragi jakoś tak o zmierzchu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z busa dla Przemeqa (chyba), kierownik jakiś taki niepodobny :roll: albo ja niewyspany ;-)

W każdym razie BOOYAKASHA to była na pewno, przed 8 na Puławskiej.

 

To był pewnie Adam. jadąc moim wozem w stronę 4T 8). Odpozdrawiam w imieniu Booykashy, Adam odpozdrowi sam za siebie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam powiedz nastepnym razem do której szyby jesteś tak przyklejony do odmacham

 

widzę przez okno i drzwi wejściowe od strony Senatorskiej skrzyżowanie Senatorska/Bielańska gdy słyszę Subaru to wyglądam 8)

 

to ja nie daleko bo z trębackiej :)

 

 

pozdrawiam Was zaocznie choć nei widziałem dziś :mrgreen:

 

pozdrawiam też kierownika albokierowniczkę forysia ze swiniaczem na tylnej klapie ktorego widzialem zaparkowanego na bielańskiej :mrgreen:

 

oraz obmachanego kierownika srebrnego forysia ze swinaiczem na lustrze wyjeżdzajacego z Fredry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam powiedz nastepnym razem do której szyby jesteś tak przyklejony do odmacham

 

widzę przez okno i drzwi wejściowe od strony Senatorskiej skrzyżowanie Senatorska/Bielańska gdy słyszę Subaru to wyglądam 8)

 

to ja nie daleko bo z trębackiej :)

 

 

srebrny Forek z czarnymi szybami :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam powiedz nastepnym razem do której szyby jesteś tak przyklejony do odmacham

 

widzę przez okno i drzwi wejściowe od strony Senatorskiej skrzyżowanie Senatorska/Bielańska gdy słyszę Subaru to wyglądam 8)

 

to ja nie daleko bo z trębackiej :)

 

 

srebrny Forek z czarnymi szybami :idea: :?:

 

pod multibankiem przy teatralnym parkuje czarny forek na głośnym wydechu, a na trębackiej czasem niebieskie STI

 

a ja sam tu podjeżdżam swoim ale cichym Forkiem też czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego STI ze spojlerem w jakimś innym kolorze (biały?), który stał w korku na Marszałkowskiej dziś w okolicy godziny 15. I dla kierownika srebrnego WRX-a kombi, który najpierw zaburczał na pasach koło klubokawiarni Warszawa Powiśle (była jakaś 18), a jakieś pół godziny później zaburczał w okolicy placu Dąbrowskiego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czerwoną turbowannę uprawiającą ekodriving :P dziś na Kobierzyńskiej około 10:45 (Oskar :idea: :?: ).

 

 

Pozdrawiam też kierowniczkę oświniaczonego srebrnego WRX'a mijaną w Kryspinowie około 12:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...