Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

srebrne STI dropeye US z tablicami LU tez na Czarnomorskiej (chyba kolega z Kabat)

Odpozdrawiam :!: :mrgreen: Nie wiem tylko jak w tak krótkim czasie, zdążyłeś wychwycić tyle informacji :twisted:

z grubsza mamy takie same auta, skupilem sie na roznicach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRX-a na złotych kółkach, który machnął mi wczoraj na Franciszka po 18-tej.

Co prawda świni nie widziałem bo stał tyłem, ale wydaje mi się, że to "kozak" 8) znany na forum jako carlos.

 

carlos pewnie jechał na spota "pod Ikeę". Też mogłeś podjechać, bardzo liczny był 8)

 

 

PS: Ja kiedyś Tobie (chyba :roll: ) kiwnąłem na Franciszka, ale miałeś taką :shock: minę :lol: Może to dlatego, że prowadziłem wtedy wózek z dzieckiem, a nie Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam widzianych dzisiaj o obmachanych kierowników w:

 

- czarna impreza ze świniaczem, widziana na Broniewskiego;

 

- blue impreza z trzema (3) rióziowymi świniaczami, od Broniewskiego do Solidarności :mrgreen:

 

Pozdrawiam też zaocznie właściciela srebrnej imprezki, oświniaczonej, którą to imprezkę codziennie widuje moja druga połówka, na podziemnym parkingu pod bankiem z kraju który słynie z nadmiernej oszczędności :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos pewnie jechał na spota "pod Ikeę". Też mogłeś podjechać, bardzo liczny był 8)

 

 

PS: Ja kiedyś Tobie (chyba :roll: ) kiwnąłem na Franciszka, ale miałeś taką :shock: minę :lol: Może to dlatego, że prowadziłem wtedy wózek z dzieckiem, a nie Subaru :mrgreen:

 

Tak , o spocie przeczytałem dziś rano jak chciałem napisać pozdro. Za rzadko zdecydowanie zaglądałem na forum.

Szczerze nie kojarzę żeby ktoś z wózkiem mi machnął. Może uznałem, że mi się przywidziało, stąd :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu kierownik Imprezy Outback odwzajemnił kiwkę, na którą się spontanicznie zdecydowałam :lol: , pozdrawiam, chociaż pewnie tu nie zagląda :wink: .

 

No i z wczoraj pozdrowienia dla Roberto555, o 16.30 na Błędniku stałam w korku, jak popędziłeś w przeciwną stronę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam :mrgreen: powiedz nastepnym razem do której szyby jesteś tak przyklejony do odmacham :mrgreen:

 

z drugiej strony stwierdzenie "przemknął" jest mocno na wyrost w dzisiejszych korkach, ja kompletnie nie rozumiem dlaczego jak spadnie kilka kropel deszczu to ludziska zapominają jak się jeździ :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego Forestera widzianego na skrzyżowaniu al.wilanowskiej z "doliną służewiecką" dziś ok 1 nad ranem :)

 

dlaczego jak spadnie kilka kropel deszczu to ludziska zapominają jak się jeździ

poczekaj na pierwszy śnieg, całą radość zabijają FWD na letnich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpozdrawiam powiedz nastepnym razem do której szyby jesteś tak przyklejony do odmacham

 

widzę przez okno i drzwi wejściowe od strony Senatorskiej skrzyżowanie Senatorska/Bielańska gdy słyszę Subaru to wyglądam 8)

 

to ja nie daleko bo z trębackiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...