Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro [...] srebrnego legasia kombi skręcającego z Maczka w obrońców Tobruku koło 17:30 - ja skręcałem w drugą ale pomachalem.

 

Hehe, odpozdrawiam :D

Nie zauważyłem, że machasz, ale słyszałem boxera i kontemplowałem skręt w Twym wykonaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich widzianych na torze w Słomczynie, ktoś mi machał przy wjeździe na parking, pozdrowienia dla kierowcy i pasażera niebieskiego STI, parkującego obok mojego Forka. Komuś tam jeszcze machałem przy wyjeździe z parkingu po zawodach ale nie pamiętam, chyba srebrny WRX :wink: Pozdro także dla wesołej ekipy dostawczaka z paką, któremu pomogliśmy wyjechać z kretowiska :mrgreen:

 

a z dzisiaj pozdrowienia dla lukciosti albo dla kogoś innego kto ma srebrnego STI i często parkuje przy Marii Teresy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszytkich forumowiczow ze Słomczyna.

Profesora z ktorym sie kiwnelismy jak wracalem ze sklepu przed finalem na parkingu, STIFFA ktorego turboantyk stal nie opdal mojego dziadka, Harvestera ktoremu mignalem dlugimi jak prarkowal obok Profesora ale nie ogarnal, oraz NaLesnika

ktory ciagal tego dostawczaka i zaraz wyjechal z parkingu ale tez mnie nie zauwazyl :P

oraz dla Juras555 z ktorym prowadzilismy dluga debate o naszych antykach w sobote wieczor przy okazji grilla sekcji mlodych na parkingu.

 

Specjalne pozdro dla Patricka Mertensa z ktorym dosyc dlugo debatowalismy w parku maszyn i upajalismy jego belgijskim jupiterem, szkoda ze chlopakowi tak Polo sponiewierali w finale B div2

 

Zawody byly super, ale w zeszlym roku bylo duuuzo wiecej walki

 

P.S

Fajnie bylo na disco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego forka ze świnką widzianego około godziny 19 w piasecznie :wink:
To może ja:) A gdzie w piasecznie?
Koło kościoła z zalesiu dolnym :wink:
Aaaa ... to ja ci byłem ! Odpozdrawiam bardzo ! Czemu koło tegoż kościoła tłok taki zawsze ? Naród taki rozmodlony, czy cuś ???

 

-- 13 wrz 2010 17:03 --

 

I żem czarnym oświnionym forkiem przez Zalesie wlókwszy się a i "dziadek" pasuje do mnie jak ulał ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...