Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a odpozdrawiam :) nie widziałem Cie :roll:

 

to było tak : ja jako uczciwa i dobra osoba czekałam uczciwie na prawym pasie aż zapali się piiiiiiii..... zielone światło przy czym ty:P smignąłeś lewym i tyle cie było widać :)

 

poza tym jechałam normalnym samochodem :D i mogłeś nie zwrócić uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam zaparkowane na podziemnym w arkadii, wczoraj wieczorem, audi a6 kombi ze świniaczem na tylnej klapie, ale jest jeden problem jakiś dziwny ten świniach był z tak jakby grzywką :?: :mrgreen: to nasz czy nie nasz :?:

Odpozdrawiam w imieniu mojej lepszej połowy.

 

A świniak zły, bo też na złym forum częściej bywa. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa

Niebieskie Sti oświniaczone z białym misiem w tylnej szybie :) minelismy sie na pasach przed tębacka ja bylem spacerkiem :) ok 16

 

Białe Sti z czarna maska i klapa, obmachane ale kierowca nie widział mojego Forka, na al.wilanoskiej za wyjazdem z P&R w strone wilanowa ok 16.30

 

Piaseczno

Srebrny Forek z ramka 4T stojącego pod sklepem ABC na ul.przesmyckiego :) u mnie na rewirze :twisted: ok 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tego kierownika :mrgreen:

Zdjęcie to część większej zajawki, niech popatrzy ten, co ma mnie na FB :mrgreen:

47404_1625246234012_1322212503_31728017_2508149_n.jpg

 

I pozdro dla kierownika drugiego Libero widzianego tego dnia - tym razem wóz był biały i jechał koło 15 po Jałowcowej w Kiełpinie. Na jego widok moja koleżanka wykrzyknęła "Ale fajny samochód!" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemno srebrnego hawka WRX i jaego szofera, z którym to wymieniliśmy uprzejmości dziś w okolicach godz. 19.00 na Murckowskiej w KCE. :wink:

 

Odpozdrawiam kolegę, w ostatniej chwili zajarzyłem że z boku Subaryna podjeżdża :) zdążyłem dać kiwkę awaryjnymi.

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Hellera, który wpuścił mnie na swoje miejsce w czwartek pod bankiem na Bonifacego. Ty masz chyba FZ..... 8) :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI dziś na Puławskiej przy Wyścigach w korku po południu (kiwka była), dla maćkaSubru, który jechał jakimś "szajsowozem" dziś pod GalMokiem (jechałeś z Kameleonem?) czy ja już gęby z daleka nie rozpoznaję. :roll: :mrgreen:

 

I na koniec pozdrowienia dla kierownika srebrnego EVO, z którym dziś pomykałem Pileckiego, Ghandi i Dereniową. Syn się pyta czy na wejściu w Dereniową na dwóch kołach jechałeś. :mrgreen:

 

 

Pozdrówka i podziękowania dla Gwidona za grzybki... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...