Jump to content

DJK

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

About DJK

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  Tribeca '08 US

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to do zobaczenia! Jarek
 2. Ten shell koło salonu lexusa? to 11.30 niedziela jest ok? Nie wiem gdzie jedziemy więc prowadzicie
 3. To jest nas trzech. Ktoś chętny jeszcze? godzina? 11-12? Miejsce zbiórki?
 4. Mi pasuje, byle nie z samego rana bo w sobotę jestem gościem na weselu także tego...
 5. Coś, ktoś? Może piątek?
 6. Ale to miałaby być sobota? Niedziela? jak sobota to ja dopiero koło 15.30 bo z okazji dnia dziecka idę z moimi na Smerfy niedziela obojętnie inny termin też w zasadzie obojętnie
 7. Nie, ja bez napinki tu i tam się potoczyć chcę w doborowym towarzystwie. To byłby mój drugi wyjazd poza asfalt więc i tak pękam
 8. Ja bym się pisał ale yyyy..... sory....patrolem :/ bo tribeca się nie nadaje. Jak jest zgoda to chętnie. Ale i tak jestem lajkonik w sprawach offroad więc raczej będę gdzieś z tyłu marudził albo z przodu, nie wiem jak jest w takiej kolumnie ustalane. pozdrawiam
 9. A to jest teleturniej czy forum gdzie można zapytać? Kulturnie napisałem bo czasem zdarzają się jakieś odstępstwa przy ogólnym akcepcie ekipy wyjazdowej. Dla mnie Tribeca nadaje się na terenówkę jak jeż zamiast szczotki. Co innego Forester którym nie miałbym oporów jechać ale nie posiadam już niestety :/ No ale już nie spamuję, polecam się pamięci gdyby jednak zrobiło się miejsce na głównej liście, może przydałby się wtedy dodatkowy parch z wyciągarkami i kinetykiem w razie "W" ;-) Nic jednak na siłę, jestem Tribecą na Subariadzie w Rumunii i nie mogę się już doczekać Pozdrawiam!
 10. Korci mnie także ten wyjazd. Jestem zapisany na Rumunię co podtrzymuję ale zrobiłbym też Mołdawię Pytam i proszę bez bicia - czy do zaakceptowania byłby fakt że wezmę sobie Patrola zamiast Tribeki która moim zdaniem będzie miała bardzo ciężki żywot /przynajmniej jak widzę filmiki to widzę że nie ogarnę kuwety przy tym modelu/ zrozumiem jeśli odpowiedź będzie odmowna ale kto pyta nie błądzi. Gdyby jednak nie było problemu to proszę o wpis na rezerwę pozdro!
 11. Nie, bo tempomat nie działa powyżej 140
 12. Mam nadzieje że Tribeca nie będzie maruderem na krętych drogach Lista zgłoszeń 1. Dyrekcja 2. Primi 3. DJK 4. 5. 6. 7. 8. Ayu 9. 10.
 13. Panowie, zacząłem przeglądać zdjęcia deski Tribeki w necie i na każdym napisy w środku gałki NIE są podświetlone. Dziwnie to wygląda i chyba przez to wgrałem sobie ten film że kiedyś świeciło. Niniejszym przepraszam za zamęt i dziękuję wszystkim wypowiadającym się w temacie!
 14. Dzięki za podesłanie linka. Nie wiem czy chcę to robić sam, chyba podjadę do ASO Chyba że sobie ubzdurałem że wcześniej to pokrętło było podświetlone, może ma być ciemne? Sam już nie wiem. Czy ktoś z użytkowników Tribeki może napisać jak jest u Niego?
×
×
 • Create New...