Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

marro napisał(a):

chwilę poźniej słyszalem tylko posapywanie bov-a z jakiegos innego subaraka ktory lecial krolewską - drzewa w parku saskim zasłanialy więc nie wiem kto zacz :mrgreen:

 

 

To ja śmigałem skrótem przez Karową... ;-)

 

 

Zrob wydech na porzadnie, to beda liscie z drzew opadac i nie trzeba sie bedzie domyslac, ze to Ty tamtedy jezdzisz :P:mrgreen:

 

 

Mam taki "cywilny"...

 

Powoli dojrzewam.

Okaże się w listopadzie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro napisał(a):

chwilę poźniej słyszalem tylko posapywanie bov-a z jakiegos innego subaraka ktory lecial krolewską - drzewa w parku saskim zasłanialy więc nie wiem kto zacz :mrgreen:

 

 

To ja śmigałem skrótem przez Karową... ;-)

 

 

Zrob wydech na porzadnie, to beda liscie z drzew opadac i nie trzeba sie bedzie domyslac, ze to Ty tamtedy jezdzisz :P:mrgreen:

 

ano własnie bo tylko bov-a było słychac :mrgreen::mrgreen::mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja śmigałem skrótem przez Karową...

Hogi, skracasz przez Krakowskie koło Bristolu? Nie złapali Cię tam nigdy? :mrgreen:

 

A Las Kameras i płatność odroczona...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika / kierowniczkę wypucowanego i swiecacego jak psu na wiosnę blue sti zaparkowanego przed metropolitanem - świniacza nie stwierdzono :mrgreen:

 

też go wczoraj widziałem koło 15 nawet myslałem ,że to Twój marro ale nie było naklejek :idea:

 

pozdrowienia dla kierownika granatowego GT prze 8 rano na rondzie w Radości kiwającego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy GT MY99 na blachach DLU xxxx mijanej dziś na wlocie do Grudziądza od strony Brodnicy/Radzynia Chełmińskiego. GT'ek oświniaczony i pięknie bulgoczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, skracasz przez Krakowskie koło Bristolu? Nie złapali Cię tam nigdy? :mrgreen:

 

Jak widzę, że stoją to klnę pod nosem i zawracam... 8)

 

A Las Kameras i płatność odroczona...?

 

A gdzie ty tam kamerę widziałeś? To plotka jakaś... :P

 

ano własnie bo tylko bov-a było słychac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8)

Chociaż HKS brzmi pięknie, bo devil miał być taki głośny....

Czas wyciąć katy, zamulają auto. :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierowniczki oświnionego srebrnego opla (corsy?) dziś z rana :wink: na Dolince podczas wydostawania się z Ursynowa. Pomrugałem awaryjnymi. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam odmachanych i oświeconych, nie wiem czy prosiaki były.

- wczoraj na Surowieckiego srebrne STi 99 na wysokości Orlen/Gerda

- dziś na wąskiej drodze między Nową Wolą z Zgorzałą, skrót do Magdalenki

- w Magdalence na światłach coś, ktoś.

 

heyah ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy GT MY99 na blachach DLU xxxx mijanej dziś na wlocie do Grudziądza od strony Brodnicy/Radzynia Chełmińskiego. GT'ek oświniaczony i pięknie bulgoczący.

odpozdrawiam i szerokości :D był taki tłok na kanale że nawet nie było jak ustalić 2 wyżej czy 2 niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRC/STI stojącego w korku na Czerniakowskiej w kierunku Mokotowa dzisiaj ok. 9.30 - zamachałem :)

 

I zielonego GT-ka, parę minut później, który chciał mi się bardzo władować pod koła na rogu Zajęczej i Dobrej. Mój klakson był jednocześnie ostrzeżeniem i pozdrowieniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam z wczoraj:

 

-niebieski gietiek na poziomie 3 w galmoku ok 14 rej WB..... trzoda na prawym lusterku

-odwzajemnione kiwkowanie z remkiem ktory wydostawal sie z usrynowa na Pulawska ok 15

-kierowniczki forka oklejonego w plejady na maraszalkowskiej w okolicach skrzyzowania z litewska, ok 18

 

pozdro z dzisiaj:

srebrny gietek na zlotych kolach z duzym nalesnikiem i glosnym wydechem 20 min temu na Podleśnej

 

YO! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piciu napisał(a):

- wczoraj na Surowieckiego srebrne STi 99 na wysokości Orlen/Gerda

 

Tam nie ma Gerdy.

 

 

Na rogu kiedyś był sklep Gerdy.

gerdar.jpg

 

-- 23 wrz 2010, o 13:04 --

 

Pozdrawiam białe WRX kombi '01, świnka na lustrze, na przeciwko stacji przy Ostrobramskiej róg Grenadierów o 10:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa... stare przyzwyczajenia.

Za 20 lat będę tak samo wspominał tę kostkę brukową co "zastępczo" połozyli zamiast asfaltu na winklu. fuj.

Ale za to Megasam jest nieśmiertcelny :-P przeżyje wszystko.

Pozdrawiam Megasam ;-) może przeczyta za 200 lat i odpowie ;-)

 

teraz zamiast GERDY jest KApsch

 

a po wpisie Hogiego zaczalem szukac szkrzyzowanie ul.Pulawskiej z ul.Gerdy hehehehehehe

trzeba bylo od razu pisac przy MEGASAM'ie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy zaparkowanej absolutnie nieprzepisowo na skrzyzowaniu ulic Mikołowskiej i Żwirki i Wigury w Katowicach około 16.00 :D

 

Taki sposób parkowania absolutnie wyklucza bezpieczny wyjazd ze Żwirka bo nic nie widać.. A ruch tam spory i z górki jadą szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...