Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Beatix, ktorej GTczek stoi chyba codziennie koło mojej fabryki :)

 

Ps.

A jakis tydzien temu to Granatowi Smutni Panowie nie zostawili Ci lisciku miłosnego :?: :mrgreen:

Czesali drugą strone ulicy jak jechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto poruszał się dzisiaj srebrnym oświnionym Forkiem po Sochaczewie :?: Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć kiwke, więc jeszcze raz pozdrawiam :wink:

Pozdrowienia jeszcze raz, sprzed 15minut. Rejestracja WX *****, przyzna się ktoś do tego autka? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Beatix, ktorej GTczek stoi chyba codziennie koło mojej fabryki :)

 

Ps.

A jakis tydzien temu to Granatowi Smutni Panowie nie zostawili Ci lisciku miłosnego :?: :mrgreen:

Czesali drugą strone ulicy jak jechalem.

 

a odpozdawiam serdecznie :D :D :D

 

która to Twoja fabryka? 'środowisko', pod którym stoję? :D

całe szczęście nie zostawili ;) pocztówki zostawili tylko tym, co stali po drugiej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla saracena44, który się chyba dziś z lekka spóźnił do pracy :P
Troszku tak ;) "parę" minut sie mnie zgubiło dzieś słuchając radia o dopalaczach... :(
za to wracając minął mnie pieszo idącą - jak zwykle nie widząc :wink:

Hmmm sorki, ale może faktycznie mogłem nie zauważyć bo zastanawiałem się właśnie jak tu przekazać żonie wesołą nowinę, że zgubiłem obrączkę... :shock: :P

Na szczęście zanim zacząłem dzwonić po koleż... znajomych to znalazłem "maj preszes" o 22 w deszczu w niezłym błocku i to po omacku...

I dziękować, że mam takie opony jakie mam bo po ich śladach doszedłem gdzie parkowałem :P

I weź jeszcze wytłumacz żonie co robiłeś o 22, zmoczony i zmarznięty na jakimś wygwizdowie i że jeszcze błoto pod paznokciami...

nekrus jakiś pierniczony :P że subaru to już niby nie wystarczy... 8)

 

Aha i pozder dla srebrnika STI rej. WI.... z Bluecity kole 13:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sorki, ale może faktycznie mogłem nie zauważyć bo zastanawiałem się jak tu przekazać żonie wesołą nowinę, że zgubiłem obrączkę... :shock:

Na szczęście zanim zacząłem dzwonić po koleż... znajomych to znalazłem "maj preszes" o 22 w deszczu w niezłym błocku po omacku... I dzięki Ci wielkie, że mam takie opony jakie mam bo po ich śladach doszedłem gdzie parkowałem :P i weź teraz wytłumacz co robiłeś o 22 zmoczony i zmarznięty na jakimś wygwizdowie i że jeszcze błoto pod paznokciami... nekrus jakiś pierniczony :P że subaru to już niby nie wystarczy... 8)

za 3 przeczytaniem chyba zrozumiałam :roll: :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kugi'ego który wbijał się z Limanowskiego w Powsińską o 17.00 8) i dla kierownika nieoznakowanego, czarnego potwora na KRakowskich blachach, który to napadł na mnie w Wilanowie ok.23.30 i bez pozdrowień pognał dalej :roll:

 

Aaaa i dla Niumena zaległe poniedziałkowe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

która to Twoja fabryka? 'środowisko', pod którym stoję? :D

całe szczęście nie zostawili ;) pocztówki zostawili tylko tym, co stali po drugiej stronie

 

Tuz obok, nowe Platinium Park :)

Jutro troche porozrabiam w okolicy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

która to Twoja fabryka? 'środowisko', pod którym stoję? :D

całe szczęście nie zostawili ;) pocztówki zostawili tylko tym, co stali po drugiej stronie

 

Tuz obok, nowe Platinium Park :)

Jutro troche porozrabiam w okolicy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

cholera akurat jestem dwa dni na urlopie :|

 

świat jest mały - urzęduję w Platinium :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera akurat jestem dwa dni na urlopie :|

 

świat jest mały - urzęduję w Platinium :lol:

 

Hehehe, spoko świat sie chyba jeszcze nie kończy ;)

 

Aha, kto mnie tu hałasuje niebieskim kombi pod oknami cooooo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla spotkanych dziś na Wołoskiej w Warszawie chwilę po 9 rano:

 

- uroczej kierowniczki w jakże uroczym niebieskim GT coupe na złotej feli ze świnką na lusterku

- kierownika piknego oświniaczonego niebieskiego GT, tym razem 4-ro drzwiowego, kiwka była tym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakin ja jestem jak secret service, nie widać mnie ale jestem :mrgreen: Piciu coś o tym wie. 8)

 

STI?/WRX? (teraz sie beda śmiać z mojego kolorotwórstwa) kremowy z czarnym nalenikiem na blasze WZ i ze świnią, tylko juz nie pamiętam gdzie(gdzieś w centrum) i o ktorej godzinie.

 

Pozdrawiam kierowniczke czarnej ALFY (MITO?) wyjezdzajacej z parkingu podziemnego Złotych tarasów. Świnia na lusterku była. Przechodziłam przed autem i pomachałam 8) 8) Pani odmachała ale potem zrobiła minę "komu machałam?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...