Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam:

1.niebieskie STI z naleśnikiem, jechaliśmy kawałek razem wczoraj 20:30 na ul.Puławskiej od ul.Kuropatwy do FH, WI/WE.

2.niebieskie WRX z dziwnym spojlerem, w Piasecznie na ul.Okulickiego przy stacji paliw, WGR. Machłem i pojechałem. A Dziś widziałem identyczne!? Na ul.Bartyckiej 20-24 na "parkingu" pilnował latarni o 13, ze świnką na lustrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego lanosa blachy WB, z biała świnka na klapie bagażnika, jadący puławską w kierunku centrum około 21:20. Ładne marchewy szły z wydechu :D

 

Only mój Szakal :twisted: Na bank odpozdrowi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrafiam wszystkih polakufffff!

 

 

a tak na poważnie pozdrowienia dla ekipy z poznania:

 

izotom, chojny, cz_mamba. Ania, Iza i blond koleżanka - przepraszam ale nie zapamiętałam imienia :oops:

 

dzięki za miły wieczór, tort był full wypas- na przyszłość prosimy cukiernika o poprawne montowanie spoilera i NIE montowanie atrapy z bejcy... :roll:

 

tak czy inaczej świece i lampy były pycha :mrgreen: (kawałek atrapy ostał się na talerzyku - nie będę źryć beemwe... ;))

 

wszystkim polecam wizyty w Poznaniu - ekipa super gościnna, towarzyska i... szkoda gadać - przyjedziecie to zobaczycie sami :mrgreen:

 

KOBIETY SIŁĄ NARODU :!: :!: :!: :twisted::twisted::twisted:

 

Oby tak dalej dziewczyny - informujcie o wynikach na OSach!!!!!!!!

 

-- 2 paź 2010, o 00:16 --

 

a i jeszcze pozdrowienia dla Fx za "towarzystwo" w drodze powrotnej do hotelu ;)

czytaj: za anielską cierpliwość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego lanosa blachy WB, z biała świnka na klapie bagażnika, jadący puławską w kierunku centrum około 21:20. Ładne marchewy szły z wydechu :D

 

Only mój Szakal :twisted: Na bank odpozdrowi ;D

 

BTW. dlaczego Szakal okaleczył swoją beSTIę? Widziałem fotki dzisiaj rano... :cry: ktoś wie coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla poznanych dzisiaj w 4T anakinsky i Kameleon.

A mnie to nie już nie znasz? :P

 

Pozdro dla Romka Urbana jeszcze i w/w. :mrgreen:

Oraz dla Durbosa i jeszcze raz dla anakinskyego, który chyba mnie śledził i najechał na nas na Ursynowie... :P:mrgreen:

chłopaki ja też pozdrawiam i dziękuję za "rozmowy w tłoku" w Mysiadle... :mrgreen: Adamowi., Brykowi i McGywerowi - podziękowania, że grzeje w d..., chociaż nie mnie, ale za to mam fajnego Hi-Tec'a na taką pogodę jak wczoraj... 8)

 

dla anakinskyego, który chyba mnie śledził
śledził, śledził..., najpierw najeżdżasz Mysiadło, potem człowiek chce spokojnie do banku pójść, to też tam jesteś, w dodatku wziąłeś Durbosa do pomocy... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miły wieczór, tort był full wypas- na przyszłość prosimy cukiernika o poprawne montowanie spoilera i NIE montowanie atrapy z bejcy... :roll:

 

my również dziękujemy za wizytę i towarzystwo, może masz zdjęcie tortu? chyba się nadaje do Subarowych zboczeń :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miły wieczór, tort był full wypas- na przyszłość prosimy cukiernika o poprawne montowanie spoilera i NIE montowanie atrapy z bejcy... :roll:

 

my również dziękujemy za wizytę i towarzystwo, może masz zdjęcie tortu? chyba się nadaje do Subarowych zboczeń :mrgreen:

 

mam, ale kiepściutkie z telefonu :(

Iza robiła z lampą to może ma lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrafiam wszystkih polakufffff!

 

 

a tak na poważnie pozdrowienia dla ekipy z poznania:

 

izotom, chojny, cz_mamba. Ania, Iza i blond koleżanka - przepraszam ale nie zapamiętałam imienia :oops:

 

dzięki za miły wieczór, tort był full wypas- na przyszłość prosimy cukiernika o poprawne montowanie spoilera i NIE montowanie atrapy z bejcy... :roll:

 

tak czy inaczej świece i lampy były pycha :mrgreen: (kawałek atrapy ostał się na talerzyku - nie będę źryć beemwe... ;))

 

wszystkim polecam wizyty w Poznaniu - ekipa super gościnna, towarzyska i... szkoda gadać - przyjedziecie to zobaczycie sami :mrgreen:

 

KOBIETY SIŁĄ NARODU :!: :!: :!: :twisted::twisted::twisted:

 

Oby tak dalej dziewczyny - informujcie o wynikach na OSach!!!!!!!!

 

-- 2 paź 2010, o 00:16 --

 

a i jeszcze pozdrowienia dla Fx za "towarzystwo" w drodze powrotnej do hotelu ;)

czytaj: za anielską cierpliwość :mrgreen:

 

 

Pozdrowionka, Morgiana, bardzo miło było Cie poznać. :D

Jak będę w W-wie, to wpraszam się na parapetówkę :mrgreen:

 

Aha, subaru the best, ale nie wiem, czy pamiętasz - toaścik był i za śmieciarę :mrgreen: O przepraszam - rajdówkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego Forka z wielką świnią na prawym lusterku, zaparkowanego koło cemntarza w Giżycach.

 

 

Pozdro dla niebieskiego STI spotkanego na przejezdzie kolejowy Ursus-Gołabki chyba numery WSC !!

Pewnie Śmiech'u 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam instruktora "L-ki", kursant sygnały dzwiękowae ma opanowane :mrgreen:blackdogwwl :?:

 

Dokładnie to byłem ja :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::D Kursant niestety nie miał siły użyć sygnału dźwiękowego ;) Ja waliłem w klakson :mrgreen: Bo to jego 4h dopiero :) Zresztą na Egzaminie nie można go nadużywać no nie? :mrgreen: I w codziennej jeździe też :twisted: ;D Ale jak jedzie piękne czarne Subaru z prosiakiem to zgłupiałem 8) No moja L-ka też by miała świnie. No, ale zobaczymy jakie auta będą od wiosny na do egzaminowania :) I jeszcze jedno ;D Widziałem Cię też wcześniej, ale byłeś przede mną z parę aut :)

I jeszcze pozdrawiam Legac combi o godz. 10.06 z czarno - biało świnią na klapie tylko tą mniejszą na toruńskiej. To tyle dziś widziałem choć kręciłem się przy Żabie i Polonezie dziś od 9.00-18tej :)

 

-- 2 paź 2010, o 20:50 --

 

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego lanosa blachy WB, z biała świnka na klapie bagażnika, jadący puławską w kierunku centrum około 21:20. Ładne marchewy szły z wydechu :D

 

Only mój Szakal :twisted: Na bank odpozdrowi ;D

 

BTW. dlaczego Szakal okaleczył swoją beSTIę? Widziałem fotki dzisiaj rano... :cry: ktoś wie coś więcej?

 

Ja wiem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiego WRX-a z którym podróżowaliśmy dzisiaj na odcinku Płowiecka - Wał Miedzeszyński :-)

nieźle Ci ten WRX popyla :mrgreen:

 

jak na serie z catbackiem jestem faktycznie dość żwawy :)

 

Pozdrowienia rownież dla EVO X ze swiniakiem na prawym lusterku....

 

 

 

 

by the way e500 4matic w kombi tez byl szybki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...