Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam oświniaczoną Vectrę OPC Line stojącą sobie spokojnie w Łosiu wczoraj w godzinach popołudniowych :D

 

Przy okazji pozdrowienia dla Harvestera, który Łosia zna jak mało kto tutaj (już od dawna się zbierałem do tych pozdrowień i Vectra mi przypomniała) :)

 

Łodpozdrawiam. Jasny gwint, jak Ty mnie tam wypatrzyłeś? Przecież już dalej w Łosiu to się prawie nie da być :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uzytkownika czarnego WRX-a 03-05, dziś koło 15.40 jechał po Warszawskiej w Łomiankach. Świniacz na lusterku był. To forumowicz, ale zapomniałem nicka 8)

 

To pewnie ja :-)) Tak w ogóle to trzeba się kiedyś na browarka wybrać większym gronem z Łomianek... Przemeq, vibovit, Ty, ja, a pewnie jeszcze parę osób by sie znalazło...

 

Jestem za 8) Do Jazz Cafe, czy innej mordowni na przykład :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uzytkownika czarnego WRX-a 03-05, dziś koło 15.40 jechał po Warszawskiej w Łomiankach. Świniacz na lusterku był. To forumowicz, ale zapomniałem nicka 8)

 

To pewnie ja :-)) Tak w ogóle to trzeba się kiedyś na browarka wybrać większym gronem z Łomianek... Przemeq, vibovit, Ty, ja, a pewnie jeszcze parę osób by sie znalazło...

 

Jestem za 8) Do Jazz Cafe, czy innej mordowni na przykład :wink:

Mikad, na browarka? A ile kolega ma lat? :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uzytkownika czarnego WRX-a 03-05, dziś koło 15.40 jechał po Warszawskiej w Łomiankach. Świniacz na lusterku był. To forumowicz, ale zapomniałem nicka 8)

 

To pewnie ja :-)) Tak w ogóle to trzeba się kiedyś na browarka wybrać większym gronem z Łomianek... Przemeq, vibovit, Ty, ja, a pewnie jeszcze parę osób by sie znalazło...

 

Jestem za 8) Do Jazz Cafe, czy innej mordowni na przykład :wink:

Mikad, na browarka? A ile kolega ma lat? :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Próbujemy umówić się na łomiankowskie spotkanie już nie pierwszy raz - więc może jak już się uda, to będę miał tyle, co trzeba :mrgreen:

A jak nie, zawsze można trzymać fason i pić jakieś bezalkoholowe obrzydlistwo! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam zdziwiony byłem

7 lat mieszkałem w Łosiu, to i stare rewiry się odwiedza

Się nie dziwię - fajny ten Łoś. I grzybny wściekle :wink:
A ja się dziwię ! Przeprowadziłeś się z przecudnego Łosia do Wawy ???? :shock: Wyrazy współczucia ... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pozdrawiam ekipę z Łosia.

 

wpadam jedynie w weekendy odwiedzając rodziców :-/

- choć właściwie to t.zw. wiszful sinking, bo mieszkają w Pracach Dużych - ul.Do Łosia. :-)

 

Możecie kiedyś OBK'owi w dieslu kiwkę puścić, to się papa ucieszy :roll:

 

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

A ja mam pytanie - jak dobrze rozumiem oświniaczony samochód to taki, co ma te sympatyczne naklejki, co to je widać na zdjęciach co niektórych Waszych subaraków. A czy ja na moje niesubaru też mogę taką naklejkę przykleić, tak żeby być pozdrawianym i móc pozdrawiać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja na moje niesubaru też mogę taką naklejkę przykleić, tak żeby być pozdrawianym i móc pozdrawiać?

 

Oczywiście - tylko w dobrze widocznym miejscu.

 

Przy okazji pozdrowienia dla srebrnego Evo (WI ...) ze świnką na lustrze wyjeżdżającego wczoraj ok. 17:00 z parkingu przy Pałacem Kultury oraz dzisiaj dla niebieskiego Forestera (kiwka była) na ul. Obrońców Tobruku na Bemowie.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłeś się z przecudnego Łosia do Wawy ???? :shock: Wyrazy współczucia ... :(

Nienienie. Ja u kolegi byłem :mrgreen:

 

To było do mnie chyba :mrgreen:

Brat, nie było wyjścia. Żona z Białołęki, ktoś musiał ustąpić :wink: :oops: Ale Białołęka też jest piękna, prawda adamusmax? 8)

 

P.S. Ja, podobnie jak goory, w Łosiu odwiedzam rodziców. A BTW - Prace to praktycznie jak Łoś :)

 

Swoją drogą popularność Łosia coraz częściej mnie zaskakuje :shock: W sensie pozytywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat, nie było wyjścia. Żona z Białołęki, ktoś musiał ustąpić Ale Białołęka też jest piękna, prawda adamusmax?

P.S. Ja, podobnie jak goory, w Łosiu odwiedzam rodziców. A BTW - Prace to praktycznie jak Łoś. Swoją drogą popularność Łosia coraz częściej mnie zaskakuje W sensie pozytywnie

Nooo .... pewnie ! A tuż obok, pomiędzy Pracami M. a Złotokłosem, jest przecudnej urody wieś Marylka, gdzie też co najmniej 2 Forki spotkać można ! Obadwa ze świnią ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...