Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a to przez Ciebie się nasłuchałam dzisiaj w pracy że kierowcy Subaru to psychopaci :mrgreen:

 

moja szefowa jechała za Tobą garanatowym mondeło i sie straszliwie wystraszyła i od rana przeżywa biedna...

 

i dobrze jej tak :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

DZIĘKI Simon :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Polecam sie na przyszlosc. Wczoraj moj wydech jakos wyjatkowo dawal ognia, z tylu moglobyc widowiskowo :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Maxa? Maksa? spotkanego dzisiaj u Jacka w NML - szok :shock: wjezdżam, zeby podpytać o diagnostykę, a przed garażem stoi blue Imprezka ze świniaczem, i to dzieje sie w NML!!!! Z Leonem ziomalem nie możemy się zespotować, subaraków u nas może cztery albo pięć, z czego dwa moje :twisted:, jeden STi Lanos z wrażej stacji diagnostycznej, jeden Foryś wisnia, jeden leon który nie wiem jak wyglada. Jest nas kupa - ja i moja d...a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę dosyć nowego, czarnego Legacy z wlotem na masce (diesel ? ) i nr. rej chyba DW... który siedział mi dzielnie na ogonie przez całą trasę z Lidzbarka Warmińskiego do Olsztyna ok 18.10... jechałem czarną Yamahą Fazer NLi :wink:

Taka buda a dziura na masce i zbierało się to za motorem całkiem nieźle więc co mogło siedzieć pod maską ?

subarulegacy30r200827.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę dosyć nowego, czarnego Legacy z wlotem na masce (diesel ? ) i nr. rej chyba DW... który siedział mi dzielnie na ogonie przez całą trasę z Lidzbarka Warmińskiego do Olsztyna ok 18.10... jechałem czarną Yamahą Fazer NLi :wink:

Taka buda a dziura na masce i zbierało się to za motorem całkiem nieźle więc co mogło siedzieć pod maską ?

 

To bylo kombi zapewne.

Diesel pod maska.

Znajac kierownika to pewnie go spowalniales :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT

 

-- 7 sie 2010, o 10:13 --

 

Pozdrowienia dla opalizującej na czarno Imprezy STI, która w czasie weekendu oddychała morskim powietrzem w Chałupach 6.

to chyba Harvester na wakacjach, tylko co on w Chałupach robi :?: Nie znałem go od tej strony, zawsze był "tekstylny" :mrgreen:

 

-- 7 sie 2010, o 10:15 --

 

Pozdro dla pilota białego ganz neue merca E-klasse kombi ze świnią na klapie.

- dziś koło południa na Domaniewskiej.

 

To dawno nie widziany tu Arno i jego służbówka 8).

 

podziwiałem jego swiniacza parę dni temu na Sobieskiego

 

-- 7 sie 2010, o 10:24 --

 

pozdrowienia dla czarnego Hawka WRX spotkanego wczoraj na Wilanowskiej (wyjeżdżał chyba z Wita Stwosza)

kierownik chyba był lekko zdziwiony bo kiwka była z oświniaczonego panzerwagena z drużyny 4 pierścieni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cezar25 napisał(a):

Pozdrowienia dla opalizującej na czarno Imprezy STI, która w czasie weekendu oddychała morskim powietrzem w Chałupach 6.

 

to chyba Harvester na wakacjach, tylko co on w Chałupach robi :?: Nie znałem go od tej strony, zawsze był "tekstylny" :mrgreen:

Nawet nie wiesz, gdzie Twój własny syn na wakacje jeździ :P W łebie byłem :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ponizszej Imprezki, widzianego dzisiaj w Zakopanem kolo godz. 14 na ladowisku smiglowca TOPR.

Chcialo sie polatac, co? :) Jak wracalem na kwatere to mialem okazje go widziec w powietrzu - mieli jakas akcje. Bylo to moze jakies 30 minut po naszym odejsciu, a Twoim odjezdzie.

 

99hw1f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla granatowego GT kombi dziś po 10ej na Widawskiej (byla wzajemna wymiana uprzejmości) oraz dla kolegi z grafitowej Corolli koło 11ej pod Bricomanem przy Połczyńskiej paręnaście minut później - uprzejmości nie było bo dupa jestem i świnię na lusterku zobaczyłem jak już wyjeżdżalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawego fotela chciał bym pozdrowić serdecznie mzy widzianego wczoraj w drodze z Gdyni Orłowa do Sopotu ;)

Natomiast dziś zza kółka pozdrawiam sympatycznego osobnika ze srebrnego GC8 ze złotymi felgami i wysokim spoilerem STI, było machanie odwzajemnione :)

 

Subarowskie społeczeństwo jest bezapelacyjnie najlepsze - w BMW czy innych tym podobnych markach nigdy nie spotka się zwyczaju kiwek, tylko Evo/Impreza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko, posiadacze CRXów też tak mają :D stare Civici to samo. Golf I, II też ta sama sytuacja.

Tu chyba bardziej chodzi o ograniczone grono danych aut, oraz ludzi kupujących dane auto z zamiłowania a nie z potrzeby jazdy czymkolwiek, taka osoba nie kupi raczej CRXa albo Imprezy w Turbo, bo albo twardo, albo za głośno, brak bajerów, za dużo pali itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...