Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnego Forestera 2,0 D z rowerami w środku odpoczywającego sobie w sobotę (30 VII) pod restauracją łemkowską w Wysowej-Zdroju, oraz dla srebrnego miejscowego Outbacka parkującego w niedzielę (1 VIII) pod kościołem rzymsko-katolickim tamże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana z SVXa na blachach KSU..., którego spotkałem dziś na wielickiej w krakowie:)

"Pana"... phi... a to dobre :mrgreen:

Ja również pozdrawiam, acz moja lepsza połowa jadąca przede mną Atosikiem nie była zadowolona... musiała wyprzedzać Imprezkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z całego tygodnia dla:

- czarnego saaba 9-2 aero bodajże (ten undercover WRX) ze świnia na lusterku zaparkowanego pomiędzy krupówkami a 3 maja

- srebrnego legacy wyjeżdżającego z posesji na witkiewicza z różową świnką na klapie

- czarnego WRXa ze świnia na lusterku codziennie umilającego mi dzień dudniącym wydechem wyjeżdżając za potokiem z posesji na jagiellońskiej

 

wszystko oczywiście w Zakopanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika i pasażerki zielonego GT-ka na skrzyżowaniu ulic Górczewska-Powstańców Śląskich po godzinie mocno 23. Ładnie bulgocze ten kolegi samochodzik, niestety nie mogłem dorównać tempa bo obok siedziała mocno krzycząca pasażerka(strasznie sie boi subaraków na samą myśl ją trzęsie) :wink: Chwile potem wracając w stronę centrum na Górczewskiej spotkałem kierownika niebieskiego GT-ka, którego rowniez serdecznie pozdrawiam!!! :)

 

Również serdecznie Pozdrawiam....:D

Moja pasażerka już przywykła do subarowych spotkań :) i już tylko się uśmiecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak Olleo sle pozdrowki dla:

- dla kierownika czarnego WRXa ze świnia na lusterku

- kierowniczki srebrnego legacy jadacego Droga do Olczy z różową świnką na klapie

Srebrna VB ze swiniakiem na lusterku i nam tylnej klapie, to ja. Wakacyjnie:Zakopane, Huty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco zaległe pozdrowienia dla kierownika i pasażerki widzianego w sobotę w Rucianem-Nidzie niebieskiego GT ze świniami poprzylepianymi tu i ówdzie - mam nadzieję, że misiaki makulatury za wycieraczkę nie zapchnęły ;)

 

P.S. Poruszałem się załadowanym na iście rumuńską modłę białym WRX bugeye :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z całego tygodnia dla:

- czarnego saaba 9-2 aero bodajże (ten undercover WRX) ze świnia na lusterku zaparkowanego pomiędzy krupówkami a 3 maja

- srebrnego legacy wyjeżdżającego z posesji na witkiewicza z różową świnką na klapie

- czarnego WRXa ze świnia na lusterku codziennie umilającego mi dzień dudniącym wydechem wyjeżdżając za potokiem z posesji na jagiellońskiej

 

wszystko oczywiście w Zakopanem :)

 

Ten czarny dudniący to mój :mrgreen:

Dziękuje i również pozdrawiam .

Mieszkasz w willi "Arizona"?

 

-- 2 sie 2010, o 19:06 --

 

Ja tak jak Olleo sle pozdrowki dla:

- dla kierownika czarnego WRXa ze świnia na lusterku

- kierowniczki srebrnego legacy jadacego Droga do Olczy z różową świnką na klapie

Srebrna VB ze swiniakiem na lusterku i nam tylnej klapie, to ja. Wakacyjnie:Zakopane, Huty.

 

Dziękuje i odpozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bartola! Ladny "Francuz" :mrgreen:

 

:shock: :shock: :shock: ... ja pierdziu, nie wiem w co się chłopaki bawicie ale nie wygląda to najlepiej .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizu, dokładnie, ja zrobiłem wczoraj i dziś trase Myślenice Ciechocinek i spowrotem, spotkałem po drodze tylko 3 Legacy i dziś jednego srebrnego Forestera oświniaczonego w Łodzi, pozdro było ;) ale imprezy żadnej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...