Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Bartola! Ladny "Francuz" :mrgreen:

 

Czy chodzi o imprezę klasyka coupe na francuskich blachach? Bo ostatnio się pozdrawiałem z kierowcą takiego wozu, jadąc Doliną Służewiecką, i zapomniałem tu o tym napisać :).

Niestety :cry: nie chodzi tu o Imprezkę na francuskich blachach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rog Wałbrzyskiej i Studenckiej.

Jak smigasz od strony Dolinki Służewieckiej jest po prawe stronie..ciezko nie zauwazyc:) :lol:

Dzięki, teraz wyjeżdżam, ale może w przyszłym tygodniu jakiś wspólny lunch?

Ktoś się pisze? 8)

 

 

no problemo..czekam na wieści co i kiedy:D

 

btw.. udanego wyjazdu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego wrx mijanego w konstancinie miedzy elektrownia a rondem

To moglem być ja :mrgreen: Tak czy inaczej odpozdrawiam :mrgreen:

 

-- 4 sie 2010, o 12:35 --

 

Pozdrowienia dla ekipy forum spotkanej wczoraj w nocy pod krzyzem. Nastepnym razem bierzemy spiewniki. :mrgreen:

... i szatana będziemy wypędzać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety NIEPOZDRAWIAM szanownego kierowcę Czarnego Matowego WRX chyba STI na numerach KR 7938L na białych felgach żeby nie było !!

Szanowny kierowco może Kraków to nie Warszawa ale jedząc tez umiemy i nie chwalimy się od świateł do świateł rykiem silników ( chyba ze jest umówiony POM) nie zmieniamy pasów na Al. Solidarności bez kierunków i wciskanie się przy Ul Płockiej przed światła na silę… Fajne masz auto tez słuchawki miałeś bardzo ładę ( białe) nie wiem czy cokolwiek słyszałeś ale ludzie byli przerażeni !! A całość swojego przejazdu zakończyłeś pięknym slajdem w prawą stronę do Al. Prymasa Tysiąclecia i to jeszcze na zielonym świetle dając popis idącym pieszym na pasach oraz uciekającej pani z wózkiem… Trzeba przyznać ze masz chłopie głowę… ale nie wiem gdzie… GRATULUJE!!

 

 

Napisałem tego posta bardzo niechętnie… Ale potem słyszę ze ktoś w Subaru straszy ludzi na miescie!!

To wszystko na ten temat… proszę o nie komentowanie w/w NIEPOZDRAWIANIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

godz. 11ta niebieskie STi czekajace przed GalMokiem

 

godz. 16ta-17ta

- niebieski WRX drop kombi - Konstruktorska

- bezowy GTek - rog Konstruktorskiej i Woloskiej

- niebieskie STi - Sikorskiego, Trasa Toruńska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ładnego niebieskiego GTeka który przed chwilą bulgotał jadąc Orzechową a pozniej pojechał gdzies w strone Świeradowskiej we Wrocławiu :mrgreen: Świni nie widziałem nigdzie na samochodzie ale za to spaliłem pierś z kurczaka bo słuchałem długo w oknie wydechu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego lasona sti, z którym staraliśmy sie wygonić pająki z rur wydechowych na alejach armii ludowej :mrgreen:

 

A co to "lason"? To połączenie lanosa i lachona? :mrgreen:

 

Przy okazji: pozdrowienia dla Aśki spotkanej u Sherlocka. Jesteś świnia, że się nie pochwaliłeś, że została żoną :P :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnego lasona sti, z którym staraliśmy sie wygonić pająki z rur wydechowych na alejach armii ludowej :mrgreen:

 

A co to "lason"? To połączenie lanosa i lachona? :mrgreen:

 

Przy okazji: pozdrowienia dla Aśki spotkanej u Sherlocka. Jesteś świnia, że się nie pochwaliłeś, że została żoną :P :wink:.

 

he he he, dobre sobie człowiek się przejęzyczył albo raczej przeklawiszował a juz mu dołożą :mrgreen:

 

a się nie chwaliłem bo to cicha bardzo była impreza - majaca pozostać w w ukryciu i ogłaszna własnie przy okazji :mrgreen:

 

a świniacza "jióziowego" na Asinym VV-dyszlu widziałeś :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

 

godz. 16ta-17ta

 

- bezowy GTek - rog Konstruktorskiej i Woloskiej

 

a nie srebrny? :wink: bo właśnie tam miałam zaparkowaną świnkę

 

ja pozdrawiam widziane dziś oświnkowane czarne mitsubishi (rejestracja FZ..) na skrzyżowaniu Konstruktorska - Postępu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawno nie widziany tu Arno i jego służbówka .

Widziany na kresce...

 

-- 4 sie 2010, o 21:17 --

 

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego na złotych taki sam model jak mój, STI na szwajarskich numerach, obkiwanego z wzajemnością pod kauflandem w B-B koło 16:00

 

-- 4 sie 2010, o 21:17 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

 

godz. 16ta-17ta

 

- bezowy GTek - rog Konstruktorskiej i Woloskiej

 

a nie srebrny? :wink: bo właśnie tam miałam zaparkowaną świnkę

 

ja pozdrawiam widziane dziś oświnkowane czarne mitsubishi (rejestracja FZ..) na skrzyżowaniu Konstruktorska - Postępu

 

Może i srebrny, ale jakis taki "ciemny" ten srebrny w takim razie :mrgreen::mrgreen:

 

A na blachach FZ to i STi jezdzi - widziane ostatnio na Siekierkowskim, kerownik przez białego :mrgreen: IPhona gadał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja narzeczona pozdrawia kierowcę czarnej imprezy na KR ....., z którym "ścigała się" gdzieś w Warszawie. Jechała granatowym mini.

 

Niedługo już będzie miała świnie na lusterkach, to łatwiej będzie poznać, że to "swój" 8).

 

To juz wiemy dlaczego viewtopic.php?p=1101493#p1101493

 

Przecież nie mógł pozwolić żeby Miniak wygrał :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona nie miała szans - raczej była kopana. Stąd cudzysłowy.

 

A w ogóle to robiła to dlatego, że myślała, że to Owoc (czarna impreza na krakowskich numerach) - potem jej wytłumaczyłem, że Owoc jest z Bośni :wink: i dlatego ma pewnie KBC 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona nie miała szans - raczej była kopana. Stąd cudzysłowy.

 

A w ogóle to robiła to dlatego, że myślała, że to Owoc (czarna impreza na krakowskich numerach) - potem jej wytłumaczyłem, że Owoc jest z Bośni :wink: i dlatego ma pewnie KBC 8).

 

Echh, chciałem usprawiedliwić chłopaka a Ty tu z argumentami :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...