Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj:

 

 

godz. 16ta-17ta

 

- bezowy GTek - rog Konstruktorskiej i Woloskiej

 

a nie srebrny? :wink: bo właśnie tam miałam zaparkowaną świnkę

 

ja pozdrawiam widziane dziś oświnkowane czarne mitsubishi (rejestracja FZ..) na skrzyżowaniu Konstruktorska - Postępu

 

Może i srebrny, ale jakis taki "ciemny" ten srebrny w takim razie :mrgreen::mrgreen:

 

A na blachach FZ to i STi jezdzi - widziane ostatnio na Siekierkowskim, kerownik przez białego :mrgreen: IPhona gadał :P

 

ciemny? :D moze zalezy od swiatla ;)

w takim razie odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Andremila spotkanego w Pile 8)

 

 

Odpozdrawiam :D - jak będziesz jeszcze kiedyś w okolicy to również zajeżdżaj (może na dłużej :P:lol:)

 

Tak przy okazji pozdrawiam właściciela nowego forka z blachami KR... i świniaczem na klapie, zaparkowanego przy galerii kasztanowej w Pile ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zauważone i niezauważone, oświnione i nieoświnione subaraki, które mijałem na trasie Gda-Waw-Bieszczady.

 

A w samej Wawie np srebrnego S-Turbo ~2001 ze świniaczem i spoilerem na klapie, spotkanego na Bródnie... jechałem od Jako nieoświnionym bicyklem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla:

Dyzia, Marka L.A., Zdziska, spotkanych na mini spocie obiadowym :mrgreen:

Dyzio.. dooooooobre żarło :twisted::twisted:

 

Pozdrówki dla spamiętanych jak i widzianych Subaryn na trasie Kato -> Żywiec -> Kato...

* kiwka z: czerwony forek na wyjeździe z Żywca, czarny forek (chyba ten sam) na wjeździe do Ż i w Wilkowicach, "ostatniego" Legasia przed wjazdem do Ż

* widzianych czerwona turbowanna ze świnią przy MC w Bielsku, Legasia kombi... reszty grzechów nie pamiętam :D

 

Pozdrówki dla The Forum :!: :!: :!: :twisted::twisted: Plejady mi się przypomniały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla czarnego WRXa ze swinka na klapie widzianego wczoraj w korku na torunskiej ok. 17. (p.S. nie byl to Hogi) :mrgreen:

 

Bardzo duże prawdopodobieństwo, że to byłem ja :-) Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pozdrowienia dla czarnego GT z dużym parapetem- Tamka w dół około 17-18 z NPI.... Niestety widziany tylko z tyłu 8) ... oraz oświnionego Legaca "dziadka" z WPL...? w korku na Żeraniu chwilę później.

Niestety nie byłem "widoczny" w d..owozie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowniczki granatowego GT`ka (chyba WN...) na Marszałkowskiej ok 14:00 oraz chwilę później dla srebrnej oświniaczonej turbowanny NO .... zaparkowanej na Pięknej a zaraz potem przemknęło niebieskie STI. Oczywiście jak jadę imprezą to nic a jak wsiądę w inny samochód to od razu subaraków na pęczki :evil: .

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj dla załogi srebrnego DżiTi spotkanego dziś na skrzyżowaniu Powsińskiej i Bonifacego 8) :mrgreen:

 

odpozdrawiam serdecznie:)

 

 

a Ty byś sobie Mia zmieniła opis auta w podpisie. :wink:

Już nie jeździsz subaru :shock:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Anakina stojacego w koreczku na Pileckiego 8) (tak, tak, te wczesniejsze piski i grzmoty to bylo pokonywania ronda bokiem) :twisted::mrgreen:

a to przez Ciebie się nasłuchałam dzisiaj w pracy że kierowcy Subaru to psychopaci :mrgreen:

 

moja szefowa jechała za Tobą garanatowym mondeło i sie straszliwie wystraszyła i od rana przeżywa biedna...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i dobrze jej tak :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

DZIĘKI Simon :!: :!: :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...