Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla białego turbodziada kąbi WPI... na Dąbrowskiego tuż przy ulicy kosmonauty Komarowa. Znaczy się Wołoskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowcy STi MY05 w kolorze czarny mat rej. KR widzianego przy Centrum Handlowym na Bemowie koło południa. Auto wygląda mega :idea:

 

Nie wiem, czy to przypadkiem nie L. Kuzaja? On chyba miał czarny mat..

 

A ja pozdrawiam coś, co strasznia bulgotało dziś po południu w okolicach ronda czyżynskiego w KRK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam :D:D:D:D

Musze sie znow przyzwyczaic do KIWEK :D:D:D

Dwa lata nie posiadania subki i nawyk ULECIAL!!

POZDRO DLA WSZYSTKICH BZIKOW PLEJAD :D:D:D:D

 

 

Codziennie Cię teraz widuję na rogu Karmelickiej i Garbarskiej, pozdro! :)

 

No ja cie widuje czasem na Lobzowskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia chyba dla leon, widzianego w niedzielę na Torze Lublin, dopiero w domu skojarzyłem Legaca i numery rejestracyjne. Szkoda że nie udało się pogadać

 

Edit: no i oczwyiście pozdro dla Lanek, pmlody, polsaler i kilku innych kierowników Subaraków

 

No nie udało się, bo musiałem się szybko do ośrodka przemieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkim Subaru spotkanych na trasie Warszawa --> Łódź --> Wałcz --> Warszawa w ten weekend, szczególnie dla zielonego Legacy/OBK w Poznaniu (była kiwka :) ) oraz chyba dla Chojnego jadącego w przeciwną stroną gdzieś w okolicach Wrześni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety NIEPOZDRAWIAM szanownego kierowcę Czarnego Matowego WRX chyba STI na numerach KR 7938L na białych felgach żeby nie było !!

Szanowny kierowco może Kraków to nie Warszawa ale jedząc tez umiemy i nie chwalimy się od świateł do świateł rykiem silników ( chyba ze jest umówiony POM) nie zmieniamy pasów na Al. Solidarności bez kierunków i wciskanie się przy Ul Płockiej przed światła na silę… Fajne masz auto tez słuchawki miałeś bardzo ładę ( białe) nie wiem czy cokolwiek słyszałeś ale ludzie byli przerażeni !! A całość swojego przejazdu zakończyłeś pięknym slajdem w prawą stronę do Al. Prymasa Tysiąclecia i to jeszcze na zielonym świetle dając popis idącym pieszym na pasach oraz uciekającej pani z wózkiem… Trzeba przyznać ze masz chłopie głowę… ale nie wiem gdzie… GRATULUJE!!

 

 

 

-- 16 sie 2010, o 10:59 --

 

pozdro dla kierowcy STi MY05 w kolorze czarny mat rej. KR widzianego przy Centrum Handlowym na Bemowie koło południa. Auto wygląda mega :idea:

 

Ciekawe czy ten sam - forum rządzi, forum radzi forum nigdy Cię nie zdradzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...