Jump to content

kade

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About kade

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  subarbia w-wy
 • Auto
  SVX, Forester 2,0 MY07, był Czarna Perła XT MY06, był OBK H6 MY04

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kade

  SVX Alcyone

  bo radio już u mnie
 2. kade

  SVX Alcyone

  Normalny dla Imprezy, ale nie dla SVX-a .
 3. kade

  SVX Alcyone

  Widziałem tylko w internecie. W tym czasie, o ile dobrze pamiętam, miałem na oku obecne auto jbonda. Ten VIN jakiś dziwny jest ? https://www.dropbox.com/sh/sm5zwnkfexan4qz/AADH0l1wUbVzwzloRkS3FATSa?dl=0&preview=2015-01-12+12.37.18.jpg
 4. kade

  SVX Alcyone

  Tak jak wyżej pisałem, w przypadku tego złotoustego handlarza, stan techniczny samochodu trzeba bardzo szczegółowo sprawdzić. Zapewnienia o uregulowanych opłatach, ich wysokości itp. trzeba weryfikować. Bagatelizowanie usterek i nagła "niewiedza", gdy wychodzą jakieś problemy. Generalnie trzeba uważać jak z każdym handlarzem, tylko bardziej. A, i żadnych zaliczek.
 5. kade

  SVX Alcyone

  Nie polecam sprzedawcy. Miałem z nim do czynienia jakiś czas temu. Samochód trzeba bardzo dokładnie sprawdzić i w żadnym wypadku nie ufać opowieściom sprzedającego.
 6. W ubiegłym tygodniu zdjąłem końcowy tłumik prodrive i założyłem cały wydech w el-tecu. Mogę prodrive wypożyczyć na testy. A jeżeli chodzi o możliwość wyciszenia, to środkowy pomaga.
 7. kade

  SVX Alcyone

  Sądząc po numerze VIN, mój SVX jest starszy o jakieś 200 egzemlarzy , ale data pierwszej rejestracji to koniec września 1992r. A co do tego z Lublina to poproś o wstępne oględziny użytkownika adixi1 ( o ile już go nie oglądał )
 8. kade

  SVX Alcyone

  Moja właśnie padła. Naprawa czy swap - oto jest pytanie.
 9. kade

  SVX Alcyone

  http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/74647-svx-alcyone/?p=2214342
 10. kade

  SVX Alcyone

  @jbond, widzę, że srebrny znów wystawiony. Ktoś się interesuje, dzwonią, pytają, oglądają? Mnie codziennie ktoś pyta o samochód. Przedwczoraj Pan na światłach zrobił tak i zablokował skrzyżowanie, żeby porozmawiać. Wczoraj inny Pan, też na skrzyżowaniu tak: . I jeszcze wspominał o chęci kupna i poszukiwaniach SVX-a. Poprosił o przygazówkę, aby dźwięku silnika posłuchać (aż mi się biegi pomyliły ). Już wiem od czego szyby się rysują w tych samochodach. Od częstego podnoszenia, żeby z fanami SVX-ów porozmawiać.
 11. kade

  SVX Alcyone

  a to ? http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/54860-zakup-subaru-xt/?p=2153396
 12. kade

  SVX Alcyone

  To jednak nie sprzedajesz swojego SVX-a?
 13. kade

  SVX Alcyone

  Kolejny ze Szwajcarii. Frank trzyma się mocno : http://otomoto.pl/subaru-svx-3-3-boxer-230-ps-ze-szwajcarii-C35654881.html
×
×
 • Create New...