Jump to content

dedecjusz

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About dedecjusz

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

470 profile views
 1. Ktoś na śląsku może mi odczytać błąd check engine? Muszę jechać w dłuższą trasę i trochę się obawiam.
 2. mieliście rację! Jednak mruga dalej check engine. Samochód jest po wymianie bloku. Czy jest ktoś na Śląsku kto może mi odczytać błąd zanim udam się w dłuższą poświąteczną trasę? Stawiam flaszke lub cobądź
 3. Najpierw zapalił się check engine, ale samochód pracował normalnie. Dzisiaj okazało się, że nie mogę wyłączyć świateł pozycyjnych, świeci się przód i tył a check engine zaczął mrugać. Dodatkowo co chwila włączają i wyłączają się wentylatory chłodnicy. Co się dzieje?
 4. Może jest ktoś zainteresowany cichym przelotem?
 5. a jaki silnik? cat i cp?
 6. Szukam możliwie cichego przelotu. Miałem juz chyba wszystko. Zastanawiałem się nad oem z Forka sti, ale boje się, że mnie przytka (mam wystrojonego forka na ponad 300kucy). Czy ktoś z Warszawy uważa, że ma bardzo cicho i może dać posłuchać ?
 7. Ktoś ma backbox z forka sti?
 8. Czy ktoś z Warszawy ma Supersprinta w 2.5xt na pełnym przelocie i dałby posłuchać?
 9. Po modyfikacjach rdzeń 16mm chłodnicy wody niestety nie wyrabia. Nie stać mnie na nową Maschimoto. Czy znacie jakieś zamienniki o rdzeniu co najmniej 26mm które wejdą do Forka 2.5xt MY04?
 10. To ciekawe, że ktoś wrócił akurat wczoraj do tego tematu Dzisiaj przeżyłem chwilę grozy, najpierw zaczęło śmierdzieć w samochodzie palonym plastikiem i podejrzewałem jadący przede mną autobus aż do czasu, kiedy z trójkąta lusterka zaczął wydobywać się dym. Spanikowałem więc gaśnica poszła w ruch. Silnik nie pracował prawidłowo od jakiegoś czasu. Gdzie mogę dostać to ustrojstwo?
 11. Czy ktoś ma porównanie głośności wydechu z dowpipe katalizatorem sportowym i dp bez kata? chyba mam rozwiązanie
 12. czy ktoś wytłumiał klapę bagażnika? czy to wpływa na odgłosy wydechu dolatujące do kabiny? I jeszcze jedno: piszczy szyba przy podnoszeniu, a dokładniej w ostatniej fazie podnoszenia (na 2 cm przed pełnym zasunięciem). Hałas dosyć irytujący (trochę jak kredą o tablicę..). Przeczyściłem już krawędzie uszczelek, wpuściłem do środka trochę WD40, ale pisk nadam głośny i denerwujący.
×
×
 • Create New...