Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla GTka w kolorze mojego GTka ( :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), czyli ani niebieski ani granatowy, z malutką lotką (zupełnie jak moja!!!!!!!!!!!!!!)

 

 

Nie goraczkuj sie, pewnie facet z lustrem jechal... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla GTka w kolorze mojego GTka ( :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), czyli ani niebieski ani granatowy, z malutką lotką (zupełnie jak moja!!!!!!!!!!!!!!)

 

 

Nie goraczkuj sie, pewnie facet z lustrem jechal... :mrgreen:

 

Jak w Misiu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego forka S Turbo widzianego dzis przy Pasażu Grunwaldzkim :)

 

czwarty dzien po Wrocławiu jezdze i nie widze prawie wogóle Subaraków :|

 

A ja mam ostatnio szczęści średnio 1 na dwa dni widuję choć ostatnio chyba po 2 dziennie. Rozmnażają się ... ciekawe jak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI Hawk Eye, który tankował dziś na stacji Auchan w krakowie koło godziny 15:30.

 

Oraz Kierowce oraz pasazera i pasazerke srebrnego GTka, który koło 14:00 wyjezdzał z biezanowa na wielicką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak :mrgreen: ujrzałem z okna balkonu w koncu niebieskiego GTeka ze złotą felgą i niebieską szybą na tylnych drzwiach na Orzechowej we Wrocławiu :mrgreen: pieknie pracuje i ładnie syczy :mrgreen: zupełnie jak moje bydle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta kawa? Niebawem planuję się przeprowadzić do Łomianek 8).

 

Przy głównej drodze DK7 prawie naprzeciwko DAWOJA adresu nie podam żeby uniknąć posądzeń o reklamę, ale avatar dużo mówi :lol:

 

Ten taki salon motocyklowy przy Kolejowej? Mijam go codziennie 8)

 

tak tylko ten szary nie czerwony :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione pozdrowienia dla K1_Czarny, a zwłaszcza dla jego pięknego R1 widzianego w dniu 14 lipca gdy jechał w Zakopanem Drogą na Bystre przy BP w kierunku ronda i dalej w Chałubińskiego(?). Drugi raz widziałem Twoje autko 17 lipca na BP(droga na bystre), gdy tankowałem gównowóz(panda firmowa) przed drogą powrotną z Zakopanego do Brodnicy. Pięknie wygląda Twoja Impreza, aż się serce raduje gdy widzi takie cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy (5 osóB) z legaca kombi z jana pawła w w-wie. Szybko!

 

 

odpozdrawiam. jechalismy bardzo spokojnie do pizzeri na Nowolipkach, ale dostalismy telefon ze juz czeka quatro formagi na stole wiec zaczelismy jechac tylko spokojnie bez bardzo. :)

 

Spoko. Quattro nie może czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
pozdrowienia dla GTka w kolorze mojego GTka ( :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), czyli ani niebieski ani granatowy, z malutką lotką (zupełnie jak moja!!!!!!!!!!!!!!)

 

 

Nie goraczkuj sie, pewnie facet z lustrem jechal... :mrgreen:

 

a najpewniej se go w ogóle uroiłam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika i pasażerki zielonego GT-ka na skrzyżowaniu ulic Górczewska-Powstańców Śląskich po godzinie mocno 23. Ładnie bulgocze ten kolegi samochodzik, niestety nie mogłem dorównać tempa bo obok siedziała mocno krzycząca pasażerka(strasznie sie boi subaraków na samą myśl ją trzęsie) :wink: Chwile potem wracając w stronę centrum na Górczewskiej spotkałem kierownika niebieskiego GT-ka, którego rowniez serdecznie pozdrawiam!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...