Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Olleo, do żabki 30m to masz pod prąd :P a zgodnie z przepisami to tylko subarakiem :twisted:

Po piwo nie byłem ,bo do Szwajcarii jutro lece po tego Forka http://allegro.pl/item1168036354_subaru ... carii.html

Jeśli będziesz jeszcze do piątku lub soboty to wtedy mogę skoczyć po piwko i wypijemy je razem przy oględzinach nowego nabytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gość tylko ja :oops: Nie znam się na tych modelach ,ale zaraz to poprawie.

W piątek do południa raczej się nie wyrobie ,ale jak wrócę wcześniej to podjadę pod Arizone.

A następnym razem to noclegi proszę załatwiać tu http://www.willawisia.pl a nie u konkurencji zza potoka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trzeba rysy zaliczyć.

 

Ale chodzisz po górach często i intensywnie, czy odrazu z buta na Rysy? :)

nie do końca. Przeszliśmy wczoraj od zakopanego, przez kasprowy, kondratowska kopę, giewont i czerwonym na polanę strężyńską i dalej do zakopanego, więc formy nam nie brakuje. Z tego giewont i czerwony podczas deszczu, ale nie wiem jeszcze jak trasa na rysy wygląda. Jak tak, jak na kościelec, to damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trzeba rysy zaliczyć.

 

Ale chodzisz po górach często i intensywnie, czy odrazu z buta na Rysy? :)

nie do końca. Przeszliśmy wczoraj od zakopanego, przez kasprowy, kondratowska kopę, giewont i czerwonym na polanę strężyńską i dalej do zakopanego, więc formy nam nie brakuje. Z tego giewont i czerwony podczas deszczu, ale nie wiem jeszcze jak trasa na rysy wygląda. Jak tak, jak na kościelec, to damy radę.

 

Uważajcie na siebie. Nietrudo o pomyłkę, która może kosztować zdrowie, a nawet życie - to już nie są żarty. Ale co ja Was - starych wyjadaczy Tatrzańskich będę uczył - urodziłem się w Zakopanem, mieszkam tu całe boże dotychczasowe życie i nigdy nawet na Giewoncie nie byłem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na siebie. Nietrudo o pomyłkę, która może kosztować zdrowie, a nawet życie - to już nie są żarty. Ale co ja Was - starych wyjadaczy Tatrzańskich będę uczył - urodziłem się w Zakopanem, mieszkam tu całe boże dotychczasowe życie i nigdy nawet na Giewoncie nie byłem... :mrgreen:

tutaj na większości szlaków przez jeden nieuważny krok można stracić życie. Rysy do tego wcale nie są potrzebne. A mnie z umiarkowanym lękiem wysokości wcale nie trzeba do tego przekonywać :) W tym roku już sobie zresztą odpuścimy Rysy, bo pogody nie starczy do piątku - dziś ma się znowu popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla mstara zdaje sie, widzianego przed 12 pod sadyba best mall - jechalem za Toba sluzbowcem wiec nie machalem bo pomyslalby kto ze jakis debil :wink: :mrgreen:

 

Także pozdrawiam serdecznie!

Zwykle ze zrozumieniem podchodzę do pozdrowień z 'obcych' autek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla mstara zdaje sie, widzianego przed 12 pod sadyba best mall - jechalem za Toba sluzbowcem wiec nie machalem bo pomyslalby kto ze jakis debil :wink: :mrgreen:

 

Także pozdrawiam serdecznie!

Zwykle ze zrozumieniem podchodzę do pozdrowień z 'obcych' autek ;)

 

 

sie zapamieta... :wink:

czysty ten Forek :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana ze stacji benzynowej, na ktorej mieli popsuty dystrybutor i owy pan sie ze mna klocil, ze jest wszystko jest z tym lejkiem wporzadku. Jak wrocilem 20min pozniej natankowac drugiego subaraka, pan ze zdziwieniem poinformowal mnie, ze stacja jest zamknieta, bo maja awarie wszystkich komputerow. Czyli jak widac, moje zawsze musi byc na wierzchu. :P Nie chcial sie zgodzic na jeden dystrubutor, to mu popsulem cala stacje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z piątku, ok. 17.30 dla kierownika tego Forka KR....:

 

[ http://a.imageshack.us/img251/2159/snc00002a.jpg ]

 

Kraków, ul. Karmelicka

PRIMAR, nie wiesz kogo może być to auto? :mrgreen: Pozdrawiamy serdecznie! 8)

 

Pozdrawiam także wszystkich kierowców jadących w piątek i dziś trasę Kraków - Warszawa. Jechaliśmy niebieskim WRXem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Dla Kierowcy Outback-a Wl.... lecącego na Stolicę od strony Bydgoszczy. Świniacz był czarny na klapię :P

Dzięki za pozdrowienia. Do szybkiego :mrgreen: zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzis dla niebieskiego bugaja w kombi jadącego Świeradowską i chwile pozniej zóltego wrxa wyjezdającego z chyba Krakowskiej :roll: nie znam zabardzo Wrocławia. Ani na jednym ani na drugim świniacza nie widziałem :/

 

i jeszcze z wczoraj pozdrowionka dla niebieskiego WRXa z niebieskimi chlapaczami tez jadącego po Świeradowskiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zaległe pozdrowienia dla Czternastki i Bouler'a którzy w ostatnią sobotę chyba do Plazy na zakupy się wybierali ;-)

 

Odpozdrawiam w imieniu swoim i Czternastki. :)

 

Jechaliśmy do Decathlonu. Gdzie się chowałeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...