Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Macham łapką :lol: Teraz trzeba na II stopień, bedzie więcej omijań łosia :D

 

A ja pozdrawiam wszystkich uczestników i instruktorów szkolenia w piątek, 23 lipca! :D

 

 

Dziękuję za pozdrowionka i również pozdrawiam :-). Szkolenie super, tylko za duzo sprzęgła :-)

 

-- Pn lip 26, 2010 10:26 am --

 

A ja pozdrawiam wszystkich uczestników i instruktorów szkolenia w piątek, 23 lipca! :D

 

 

Dziękuję za pozdrowionka i również pozdrawiam :-). Szkolenie super, tylko za duzo sprzęgła :-)

Właśnie tu wpadłem, żeby sprawdzić czy są tu obiecane pozdrowienia? No i proszę są!

Ja również pozdrawiam wszystkich sympatycznych uczestników kursu dla palaczy! :wink:

A szczególnie przesympatyczną uczestniczkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tego samego dnia niebieskiego STi na ulicy Bohdanowicza około godziny 11 8)

to chyba ja, pozdr!

 

houk dla niebieskiego chyba STi, ktory mnie obtrabil (ze wzajemnoscia) dzisiaj ok 10:00 przy skrecie do GalMok i dla Berlina ok 12:00 na Grojeckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam porannie:

 

blue lanos sti - wzajemne obmachanie - na powązkowskiej :mrgreen:

srebrny gt ze śwniaczem na lustrze i na zadzie - wzajemne obmachanie - na JP2

:mrgreen:

- it tuż za gt był srebrny legaś ze śwniaczem na zadzie ale nie zauważyłem wczesniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pani w kurtce subarowej, w oklejonym wrxie JOKA MOTUL i coś tam jeszcze pod apteką na Kamieńcu w Zakopanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam porannie:

srebrny gt ze śwniaczem na lustrze i na zadzie - wzajemne obmachanie - na JP2

:mrgreen:

- it tuż za gt był srebrny legaś ze śwniaczem na zadzie ale nie zauważyłem wczesniej :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla marro i zamieszanie spotkanych na JP2 :D

Jechałem za wami, ale tak sie pozdrowieniami zajęliście, że mimo świnek (zadniej i lusterkowej) zauważyliście mnie chyba duuużo później :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam porannie:

srebrny gt ze śwniaczem na lustrze i na zadzie - wzajemne obmachanie - na JP2

:mrgreen:

- it tuż za gt był srebrny legaś ze śwniaczem na zadzie ale nie zauważyłem wczesniej :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla marro i zamieszanie spotkanych na JP2 :D

Jechałem za wami, ale tak sie pozdrowieniami zajęliście, że mimo świnek (zadniej i lusterkowej) zauważyliście mnie chyba duuużo później :mrgreen:

 

ano zdecydowanie później - bo dopiero jak pokazałes zad w swoim samochodzie :mrgreen: a w lusterka nie patrzyłem bo byłem zajęty po pierwsze pozdrowieniami po drugie patrzeniem na dziewczyny na przystanku (choć to juz nie te stroje co w te upały) po ptrzecie byłem jeszcze przed poranna kawą - zatem odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla kierownika/kierowniczki czarnego forka ze swinka na klapie zaparkowanego dzis ok.12 na Wałbrzyskiej (przy knajpie chinskiej).

dodatkowo ponowione pozdrowienia dla własciciela spotkanej jakies 20 minut impreski z swinka na lustrze:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z tytułu urlopu pozdrowionka dla kierowniczki czarnej imprezy SK z kurnikiem skręcającej z drogi Olkuskiej na Wolbrom kilka dni temu ładnie omiganej z wzajemnościa awaryjnymi, pozdrowienia dla kilku foresterów mijanych w drodze na Brzesko i jednej czarnej imprezy oraz dla dwóch foresterów mijanych w Będzinie też kilka dni temu i dla złotego forka dziś w Kat na pocztowej okolo 14.30 którego kierownik jechał bez pasów... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej impressski ze świniaczem dziś wczesnym rankiem (kiwka była), podczas mojego powrotu z nad morza, to było chyba w okolicy Lipna. 8) :mrgreen:

No to teraz już na 100% pozdrowienia dla Hogiego. Minęliśmy się gdzieś w okolicach Chełmna w niedzielę rano :)

Kiwnąć nie zdążyłem, ale w lusterku zauważyłem czerwone chlapacze więc wiedziałem kto zacz :mrgreen:

Ja jechałem nad morze z doczepionym balastem w postaci przyczepy i rowerami na dachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...