Jump to content

zoui

Użytkownik
 • Content Count

  435
 • Joined

Community Reputation

33 Dobry

About zoui

 • Rank
  ..:: mogzauri ::..

Profile Information

 • Gender
  kobieta
 • Skąd
  Poznań Z...
 • Auto
  Dobieram jak buty - musi pasować do okazji

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. Prosimy o zapisanie na listę pod numerem 10. Dwie osoby dorosłe + Mary (bąbelek)
 2. Zna, zna. Jesteśmy z Poznania, mamy wszystko przeliczone. I jeszcze na waciki zostanie
 3. Albo po prostu Scoobi to seria Może jak zrobimy Legacy, to @chojnyemu pójdzie lepiej
 4. Ależ jest piękny! Tylko nie chabrowy
 5. no nieee, nie chabrowych, jak juz to błękit Thenarda albo paryski Chabrowe są z nutką fioletu
 6. To ja też dorzucam się do puli - 250 na @Jumpman
 7. Maurice, pchaj mocniej nogami! Od czego masz nogi, jak nie pchasz?!
 8. Wreszcie udało się znaleźć czas na fotki z Kaukazu Północnego. Mam nadzieję, że zachęcą do udziału w X Subariadzie Naprawdę warto odwiedzić te miejsca!
 9. Ja bylam na II stopniu Forkiem w dieslu, ktorym tez przejechalam dwa razy trase szosowa na Plejadach i uwazam, ze jak najbardziej sie da I warto! Udalo mi sie Forczestera na trzech kolach postawic na ostatnim zakrecie przed meta Ale tylko dlatego, ze instruktorzy podpuszczali, ze sie nie da Na II stopniu mozna sie duzo nauczyc, Forkiem tez.
 10. Opisy Dyrekcji jak zwykle świetne Ogladanie zdjec jest jeszcze przyjemniejsze
 11. To coś jak przyhamowywanie obok miejsca wypadku. Żeby się lepiej przyjrzeć. W każdym razie emocje podobne...Koniec offtopu Uczestnicy tragedii w Bieslanie chcą pamietac i chca, zeby swiat o tym pamietal. Na miejscu tragedii zbudowano miejsce pamięci, planowano wybudowanie kaplicy upamietniajacej tragedie. Byc moze budowa juz jest rozpoczeta. Nie krytykuje podejscia przewodnika, ale chyba nie zrozumial idei zalozenia tego muzeum. W zamierzchlych czasach uczestniczylam w szkolnej wymianie polsko-niemiecko-izraelskiej, w ramach ktorej pracowalismy wspolnie w muzeum w Auschwitz - i przy porzadkowaniu terenu muzeum, i przy porzadkowaniu archiwalnych dokumentow. Pracownicy muzeum wyłożyli nam -mysle, ze oczywista - idee jego powstania. Celem tych miejsc jest pokazanie, jaka krzywde czlowiek moze wyrzadzic drugiemu czlowiekowi i ostrzezenie przed tym, aby do podobnych tragedii juz nigdy nie dochodzilo. Za rzadko odwiedzamy takie miejsca...
 12. Warto obejrzeć reportaż Ewy Ewart "Dzieci Biesłanu". Przekazuje tę tragedię z punktu widzenia dzieci, które zostały uratowane.
 13. Ukraina jak to Ukraina - uważajcie na patrole policji i miejcie przy sobie drobne ;-) My mieliśmy ranking, kto zapłaci najniższy "mandat" na rogatkach Wygrałam! "Mandant wyniósł 5 zł w drobnych, ale tylko dlatego, że reszta ekipy odjechała 2 kilometry i na pytanie policjanta "nikto nie ma ci pożyczyć?" odpowiedziałam "no widzi pan, że mnie zostawili..." A Osetia... mnie zachwyciła! Niedefiniowalna... jak ze starych rosyjskich bajek o koniku Garbusku i carewnie i carze ;-) A na poważnie - koniecznie jeźdźcie do Biesłanu - wrażenia nie do zapomnienia... Ta trasa jest dużo, dużo ciekawsza i piękniejsza! Na pewno Wam się spodoba! Pan od wiz mówił mi, żeby mieć przy sobie około 100 $ w drobnych, żeby mieć na takie ukraińskie "niespodzianki". Radził również kupić 5000 rubli, by mieć przy sobie w razie czego na najwyższy z możliwych rosyjski mandat. Podobno bardzo pilnują prędkości na swoich drogach i radził, by jechać 5 km/h mniej,niż to pokazują znaki. Pażywiom, uwidim! Ukraińscy policjanci złotówki też przyjmują, ale trzeba się dłużej targować I mieć oddzielny portfelik z drobnymi
 14. Ukraina jak to Ukraina - uważajcie na patrole policji i miejcie przy sobie drobne ;-) My mieliśmy ranking, kto zapłaci najniższy "mandat" na rogatkach Wygrałam! "Mandant wyniósł 5 zł w drobnych, ale tylko dlatego, że reszta ekipy odjechała 2 kilometry i na pytanie policjanta "nikto nie ma ci pożyczyć?" odpowiedziałam "no widzi pan, że mnie zostawili..." A Osetia... mnie zachwyciła! Niedefiniowalna... jak ze starych rosyjskich bajek o koniku Garbusku i carewnie i carze ;-) A na poważnie - koniecznie jeźdźcie do Biesłanu - wrażenia nie do zapomnienia... Ta trasa jest dużo, dużo ciekawsza i piękniejsza! Na pewno Wam się spodoba!
×
×
 • Create New...