Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy STI hawkeye na alejach Ujazdowskich po 19 ze świnką na klapie. Piękny wóz, pięknie się prezentuje, miło zobaczyć porządny samochód do jeżdzenia a nie jakis przyrząd do przemieszczania sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy STI hawkeye na alejach Ujazdowskich po 19 ze świnką na klapie. Piękny wóz, pięknie się prezentuje, miło zobaczyć porządny samochód do jeżdzenia a nie jakis przyrząd do przemieszczania sie :)

 

Dziekuje za pozdrowienia i odpozdrawiam serdecznie.

Ciesze sie ze autko sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta kawa? Niebawem planuję się przeprowadzić do Łomianek 8).

 

Przy głównej drodze DK7 prawie naprzeciwko DAWOJA adresu nie podam żeby uniknąć posądzeń o reklamę, ale avatar dużo mówi :lol:

 

Też się wpraszam tak około 2 nad ranem :mrgreen::P

 

o 2 PM to tak godziny między 24 a 8 są zarezerwowane dla Morfeusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika(czki) - nie zauwazyłem - srebrnego legacy ze świniaczem na tylnej klapie, który po 12 jechał od Dworcowej w Kościuszki w Kat, kiwki nie było bo ja jechałem za i jeszcze dodatkowo służbowym "inkoguto", Pozdro dla kierownika czarnego forestera skręcającego z Krasińskiego, bez świnek kiwki nie było z powodów jw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

pozdrowienia dla GTka w kolorze mojego GTka ( :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), czyli ani niebieski ani granatowy, z malutką lotką (zupełnie jak moja!!!!!!!!!!!!!!) prującego krajową 7-ką w stronę morza w okolicach Nidzicy.

Byłam w takim szoku widząc auto w kolorze mojego że nawet nie spojrzałam na rejestracje... :oops:

Ale miał świnkę na klapie z innej strony niż ja więc się uspokoiłam że to nie moje auto :D

 

Tak czy inaczej - nie mam pojęcia kogo, ale pozdrawiam i gratuluję auta w najpiękniejszym na świecie kolorze Subaru :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja z pewnością niezauważona, bo czerwonym focusem w dyszlu w drugą stronę jechałam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Ale miał świnkę na klapie z innej strony niż ja więc się uspokoiłam że to nie moje auto

jak patrzyłaś we wsteczne, to lepiej sprawdź, co porabia Twoje auto :evil:

no właśnie nie we wsteczne tylko przez tylną szybkę, bo jako pasażer jechałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zaparkowanego na ul. gen. Zajączka ślicznego S-turbo WX ........ . Śliczny jest bardzo, bo identyczny jak mój :twisted:

Chyba pierwszy raz widziałem Forka toczka w toczkę jak mój; cały bordowy, S-turbo, 20th Anniversary.. no normalnie cudo :idea: :wink: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy (5 osóB) z legaca kombi z jana pawła w w-wie. Szybko!

 

 

odpozdrawiam. jechalismy bardzo spokojnie do pizzeri na Nowolipkach, ale dostalismy telefon ze juz czeka quatro formagi na stole wiec zaczelismy jechac tylko spokojnie bez bardzo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta kawa? Niebawem planuję się przeprowadzić do Łomianek 8).

 

Przy głównej drodze DK7 prawie naprzeciwko DAWOJA adresu nie podam żeby uniknąć posądzeń o reklamę, ale avatar dużo mówi :lol:

 

Ten taki salon motocyklowy przy Kolejowej? Mijam go codziennie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...