Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

jak komus sie nudzi przejeżdżając zapraszam na kawę

 

A gdzie ta kawa? Niebawem planuję się przeprowadzić do Łomianek 8).

Też się wpraszam tak około 2 nad ranem :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Oskara, którego najpierw wyprzedziłem niebieską strzałą - tramwajem nr 14, potem żeby dać mu oczywiście szanse, wysiadłem na przystanku i odmachałem. :wink: :mrgreen:

 

Ależ pięknie brzmi! Dzięki! :shock: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej impressski ze świniaczem dziś wczesnym rankiem (kiwka była), podczas mojego powrotu z nad morza, to było chyba w okolicy Lipna. 8) :mrgreen:

No to teraz już na 100% pozdrowienia dla Hogiego. Minęliśmy się gdzieś w okolicach Chełmna w niedzielę rano :)

Kiwnąć nie zdążyłem, ale w lusterku zauważyłem czerwone chlapacze więc wiedziałem kto zacz :mrgreen:

Ja jechałem nad morze z doczepionym balastem w postaci przyczepy i rowerami na dachy.

 

Odpozdrawiam. 8) To na 100% ja, tą trasą jechałem. :mrgreen:

 

Po drodze mijałem jakiegoś chyba saaba na drzewie a jadąc wcześniej tuż przed nami dachowało jakieś BMW z małolatami pędzące nad morze. Nikomu nic się nie stało a Policja pojawiła się jak z pod ziemi. Pewnie jakiś fotoradar rozstawiali niedaleko. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pozdrawiam tych którzy jutro kierują się w stronę Gdańska * ja do Krynicy Morskiej lub z Gdańska do Warszawy. Ja startuje na wakacje gdzieś koło 4 rano. Może kogoś z forumowiczów wypatrzę w Krynicy Morskiej ;) Jak ktoś będzie latał w niebieskiej czapce i w jakimś ciuchu ONLY SUBARU to ja 8) :mrgreen:

Już na piwko jestem zaproszony ;) Od klienta któremu sprzedałem telefon i akurat jest w Krynicy :D

Na trasie widoczny będę w zielonej Nissanicy Primera combi ;) Harvester już w tamtym roku mnie po trasie złapał ;)

Więc do zobaczenia na forum.... po 07.08.2010r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pozdrawiam tych którzy jutro kierują się w stronę Gdańska * ja do Krynicy Morskiej lub z Gdańska do Warszawy. Ja startuje na wakacje gdzieś koło 4 rano. Może kogoś z forumowiczów wypatrzę w Krynicy Morskiej ;) Jak ktoś będzie latał w niebieskiej czapce i w jakimś ciuchu ONLY SUBARU to ja 8) :mrgreen:

Już na piwko jestem zaproszony ;) Od klienta któremu sprzedałem telefon i akurat jest w Krynicy :D

Na trasie widoczny będę w zielonej Nissanicy Primera combi ;) Harvester już w tamtym roku mnie po trasie złapał ;)

Więc do zobaczenia na forum.... po 07.08.2010r :)

 

Zostawiasz Szakala??? :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pozdrawiam tych którzy jutro kierują się w stronę Gdańska * ja do Krynicy Morskiej lub z Gdańska do Warszawy. Ja startuje na wakacje gdzieś koło 4 rano. Może kogoś z forumowiczów wypatrzę w Krynicy Morskiej ;) Jak ktoś będzie latał w niebieskiej czapce i w jakimś ciuchu ONLY SUBARU to ja 8) :mrgreen:

Już na piwko jestem zaproszony ;) Od klienta któremu sprzedałem telefon i akurat jest w Krynicy :D

Na trasie widoczny będę w zielonej Nissanicy Primera combi ;) Harvester już w tamtym roku mnie po trasie złapał ;)

Więc do zobaczenia na forum.... po 07.08.2010r :)

 

Zostawiasz Szakala??? :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :P:mrgreen:

Moje kochanie da sobie radę ;) Sam coś kombinuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Tomka poznanego we Władysławowie wczoraj wieczorem :) miło było poznać i sorry że tak mało obecny byłem... ehh noi właśnie wróciłem do waw a Tobie życze udanego urlopu!! :)

 

To teraz pozdrowienia odemnie :D to ja zaczepilem cie prosym "forumowicz ?" w sobote wieczorem gdy pakowałeś sie kolo 20 na ul harcerskiej w władku. Byłem niebieskim gt na bialych felgach ale zaparkowałem daaaaaleko bo juz nigdzie miejsc nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Oskara, którego najpierw wyprzedziłem niebieską strzałą - tramwajem nr 14, potem żeby dać mu oczywiście szanse, wysiadłem na przystanku i odmachałem. :wink: :mrgreen:

 

Ależ pięknie brzmi! Dzięki! :shock: 8)

 

Tak myślałem że na tą chwilę ściszysz muzykę w iPodzie czy tam mp3 :mrgreen:

 

Pozdrawiam!

 

 

I pozdrowienia dla kierownika granatowego kombi GT z którym pociskaliśmy chwilę od królewskiej do pachońskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla kierownika/kierowniczki czarnego forka ze swinka na klapie zaparkowanego dzis ok.12 na Wałbrzyskiej (przy knajpie chinskiej).
Dzięki i wzajemnie ! A knajpa nie jest chińska tylko tajska i dają tam najlepsze żarło w Wawie ! Jadam tam prawie codziennie i żyję !

A staję tam - niestety - zawsze w miejscu zabronionym, bo innego w zasięgu wzroku ni ma ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla kierownika/kierowniczki czarnego forka ze swinka na klapie zaparkowanego dzis ok.12 na Wałbrzyskiej (przy knajpie chinskiej).
Dzięki i wzajemnie ! A knajpa nie jest chińska tylko tajska i dają tam najlepsze żarło w Wawie ! Jadam tam prawie codziennie i żyję !

A staję tam - niestety - zawsze w miejscu zabronionym, bo innego w zasięgu wzroku ni ma ....

 

fakt..tajska,dzis sie przekonałam sama:D

jeszcze raz pozdrowionka:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt..tajska,dzis sie przekonałam sama:D

jeszcze raz pozdrowionka:))

Musisz kiedyś spróbować ... po prostu niebo w gębie ! Knajpa wygląda jak buda wietnamska jakaś, ale żarło ... klękajcie narody !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt..tajska,dzis sie przekonałam sama:D

jeszcze raz pozdrowionka:))

Musisz kiedyś spróbować ... po prostu niebo w gębie ! Knajpa wygląda jak buda wietnamska jakaś, ale żarło ... klękajcie narody !

 

 

zestaw obowiązkowy to:

- kurczak z orzechami ceshew i w zupce z mlekiem kokosowym.

 

chyba zaraz tam pojadę...

mniam

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt..tajska,dzis sie przekonałam sama:D

jeszcze raz pozdrowionka:))

Musisz kiedyś spróbować ... po prostu niebo w gębie ! Knajpa wygląda jak buda wietnamska jakaś, ale żarło ... klękajcie narody !

 

 

zestaw obowiązkowy to:

- kurczak z orzechami ceshew i w zupce z mlekiem kokosowym.

 

chyba zaraz tam pojadę...

mniam

 

pozdro

 

 

smaka mi narobiliscie!!!!

moze jutro zachacze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u taja będę ok. 12.30.

A kurczak z orzechami + zupka z mlekiem kokosowym - noooo ... kolego ... niezły masz spust ! Mnie się nigdy nie udało 2 dań zjeść za jednym zasiadem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Tomka poznanego we Władysławowie wczoraj wieczorem :) miło było poznać i sorry że tak mało obecny byłem... ehh noi właśnie wróciłem do waw a Tobie życze udanego urlopu!! :)

 

To teraz pozdrowienia odemnie :D to ja zaczepilem cie prosym "forumowicz ?" w sobote wieczorem gdy pakowałeś sie kolo 20 na ul harcerskiej w władku. Byłem niebieskim gt na bialych felgach ale zaparkowałem daaaaaleko bo juz nigdzie miejsc nie było.

 

hehe jeszcze raz pozdrawiam :) tam to w ogole jest ogromny problem z parkowaniem/przemieszczaniem sie... dlatego jak wypoczywalem tam przez tydzien to autko stalo sobie zaparkowane przy ul Ogrodowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...