Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Wszystkich mijanych 4 pasem :) na puławskiej. Niestety na pozdrowienia z Burgiego mało kto reaguje.

Adam (aharke)

 

A ja odpozdrawiam bo i pomachałem (pewnie i tak nie widziałeś) i zamrugałem światłami :-)

 

Fakt, że gdyby nie polarek Subaru to bym raczej skojarzył jako kiwnięcie za ustąpienie miejsca (chociaż było sporo miejsca i tak się w pierwszej chwili zdziwiłem o co biega).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wszystkich mijanych 4 pasem :) na puławskiej. Niestety na pozdrowienia z Burgiego mało kto reaguje.

Adam (aharke)

 

A ja odpozdrawiam bo i pomachałem (pewnie i tak nie widziałeś) i zamrugałem światłami :-)

 

Fakt, że gdyby nie polarek Subaru to bym raczej skojarzył jako kiwnięcie za ustąpienie miejsca (chociaż było sporo miejsca i tak się w pierwszej chwili zdziwiłem o co biega).

 

Jak widać polarek BOCKA dobrze się sprawdza na bzyczku :D

Do zobaczenia następnym razem.

 

Adam (aharke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla załogi forka diesel, z którym wczoraj jechaliśmy autostradą Poznań -> Warszawa. Ku - jak mniemam - uciesze załogi zaprezentowałem przyspieszenie STI od dużej prędkości do bardzo dużej prędkości (nie mogę napisać ile, bo policja nie śpi :mrgreen:), po czym była wymiana pozdrowień awaryjnymi. Forek pojechał przodem, bo ja jeżdżę raczej wolno.

 

Pozdrowienia również dla motocyklisty spotkanego około 22:00 na Puławskiej w okolicach Dolnej, a może dalej przy Dworkowej, z którym ucięliśmy pogawędkę, wcześniej sprawdzając, jak radzi sobie zestrojony STI z motocyklem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia również dla motocyklisty spotkanego około 22:00 na Puławskiej w okolicach Dolnej, a może dalej przy Dworkowej, z którym ucięliśmy pogawędkę, wcześniej sprawdzając, jak radzi sobie zestrojony STI z motocyklem :mrgreen:.

i jaki wynik pojedynku? :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku - jak mniemam - uciesze załogi zaprezentowałem przyspieszenie STI od dużej prędkości do bardzo dużej prędkości.

 

domyślam się, że nie prosili o to? Zaswędziała nóżka? :twisted:

 

Forek pojechał przodem, bo ja jeżdżę raczej wolno.

 

no na autostradzie, to się nie dziwię.. Powinni wymyśleć sposób tankowania zgapiony z myśliwców :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia również dla motocyklisty spotkanego około 22:00 na Puławskiej w okolicach Dolnej, a może dalej przy Dworkowej, z którym ucięliśmy pogawędkę, wcześniej sprawdzając, jak radzi sobie zestrojony STI z motocyklem :mrgreen:.

i jaki wynik pojedynku? :twisted: :wink:

 

Pozytywny :mrgreen:.

 

no na autostradzie, to się nie dziwię.. Powinni wymyśleć sposób tankowania zgapiony z myśliwców :mrgreen:

 

Wiem, do czego zmierzasz, ale na szczęście aż tak źle nie jest :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wydaje mi się, że chyba jednak jest :mrgreen: Mój w drodze na lotnisko do Berlina łyknął jakieś 22-23 litry... A na razie jest stockowy.. Oczywiście nie na całą trasę, tylko na 100km.. :P Ale fakt, przy rozsądnych prędkościach AŻ tak źle nie jest.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakimiś (chyba) truskawkami naklejonymi na prawej tylnej szybie ( to jakaś reklama stadionu Legii? :P)

 

Ta reklama to było nawiązanie do filmu "American Beauty". Jak byście mieli tam u siebie kino takie na stałe, a nie tylko raz na rok wizytę kina objazdowego z "Kroniką Filmową", wiedziałbyś o tym :P:mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakimiś (chyba) truskawkami naklejonymi na prawej tylnej szybie ( to jakaś reklama stadionu Legii? :P)

 

Ta reklama to było nawiązanie do filmu "American Beauty". Jak byście mieli tam u siebie kino takie na stałe, a nie tylko raz na rok wizytę kina objazdowego z "Kroniką Filmową", wiedziałbyś o tym :P:mrgreen:.

Że niby to ty byłeś?

 

Co do kin w Poznaniu " Cinema City Poznań Kinepolis - 18 sal - Kino rozpoczęło działalność w lipcu 2001 r. jako Kinepolis Poznań. Poznański obiekt jest największym kinem wielosalowym w Polsce i Europie (20 sal projekcyjnych, 53500 m2 powierzchni)" za wikipedia.org ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla:

* kierownika czarneg Outbacka ze świnią (Cz@pa :?: ) z którym wymieniliśmy kiwki w środę w Katowicach jadąc w kierunku OBI, oraz

* kierownika/kierowniczkę niebieskiego oświniaczonego Forka SM **** spotkanego we wtorek w Plazie Sosnowiec (była lepa z PLEJAD 2010 :D )

zdjcie0065z.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowce niebieskiego GTka, który jechał wczoraj ulica Teligi w Krakowie w strone tesco koło godziny 15:30, Migłem długimi, jechałem Golfem IV, kierownik leciał dosc szybko i pomyslał ze mrugam bo policja stoji bo dosc znacznie zwolnił :D

 

-- 24 lip 2010, o 11:31 --

 

Pozdrawiam Kierowce niebieskiego GTka, który jechał wczoraj ulica Teligi w Krakowie w strone tesco koło godziny 15:30, Migłem długimi, jechałem Golfem IV, kierownik leciał dosc szybko i pomyslał ze mrugam bo policja stoji bo dosc znacznie zwolnił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...