Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownikow night riders, ktorzy odholowali wczoraj mnie i moje auto przyjezdzajac pod klub... subaru impreza :mrgreen:

 

Dialog przez telefon:

Oni: To panie, czego mamy szukac pod tym klubem?

Ja: Subaru Imprezy. A wy czym przyjedziecie?

Oni: Subaru Impreza.

Wszyscy: Hahahahaha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebnego STi'aja, ktory mnie dzis gonil by móc pozdrowić :mrgreen:

Miejsce: Katowice: mikołowska, brynowska, kościuszki, czas: 14.15

 

 

Tak właśnie było. Z daleka rzucił mi się w oczy SVX, chciałem doskoczyć szybciej ale jakieś melepety mnie blokowały na wszystkich 3 pasach :mrgreen:

Odpozdrawiam i do zobaczenia na jakimś silesia spot 8)

 

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebnego STi'aja, ktory mnie dzis gonil by móc pozdrowić :mrgreen:

Miejsce: Katowice: mikołowska, brynowska, kościuszki, czas: 14.15

 

 

Tak właśnie było. Z daleka rzucił mi się w oczy SVX, chciałem doskoczyć szybciej ale jakieś melepety mnie blokowały na wszystkich 3 pasach :mrgreen:

Odpozdrawiam i do zobaczenia na jakimś silesia spot 8)

 

DJK

 

a ja specjalnie jechałem wolno, żeby pozwolić się dogonić :mrgreen:

do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla TurboWanny widzianej we Władysławowie na rondzie w okolicach 19-20.07.2010 koło godziny 16.

Trzoda na lustrze była i z tyłu nick forumowy ale... nie pamiętam jaki - w końcu byłem na urlopie :wink: :P:mrgreen:

 

Jechaliśmy "inkoguto" zielonym, cywilnym astrolotem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy "inkoguto" zielonym, cywilnym astrolotem 8)

 

pozdro!

 

Dzięki za przejażdżkę bo fura zacna. :D

Szkoda, że tak krótko ale efekty dźwiękowe mistrz - Gdynia drżała :mrgreen: :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy "inkoguto" zielonym, cywilnym astrolotem 8)

 

pozdro!

 

Dzięki za przejażdżkę bo fura zacna. :D

Szkoda, że tak krótko ale efekty dźwiękowe mistrz - Gdynia drżała :mrgreen: :wink: :twisted:

 

 

jak będziecie nastepnym razem w Augustowie (jak to stwierdził seq :mrgreen::mrgreen: ) to dawajcie znać! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnego Legasia na stacji BP na Krakowskiej w Wawie widzianego z okna kampera ;)

 

-- 25 lip 2010, o 22:28 --

 

pozdrowienia dla kierownika srebrnego Legasia na stacji BP na Krakowskiej w Wawie widzianego z okna kampera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem anty pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka, który w czwartek 22.07 uważał się za "świętą krowę" usilnie blokując jeden pas ruchu pod Realem, książkowo pod zakazem stojąc, bo się mu nie chciało przejść 10 kroków z parkingu do wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla kierownika wiśniowego leśnika z bikem i kufrem na dachu skręcającego z doliny służ. w rosoła

 

do miłego

skodziarz :mrgreen:

 

 

odpozdrawiam

jakoś żadnego machającego "skodziarza" nie zarejestrowałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkich uczestników i instruktorów szkolenia w piątek, 23 lipca! :D

 

 

Dziękuję za pozdrowionka i również pozdrawiam :-). Szkolenie super, tylko za duzo sprzęgła :-)

 

-- Pn lip 26, 2010 10:26 am --

 

A ja pozdrawiam wszystkich uczestników i instruktorów szkolenia w piątek, 23 lipca! :D

 

 

Dziękuję za pozdrowionka i również pozdrawiam :-). Szkolenie super, tylko za duzo sprzęgła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkich uczestników i instruktorów szkolenia w piątek, 23 lipca! :D

 

 

Dziękuję za pozdrowionka i również pozdrawiam :-). Szkolenie super, tylko za duzo sprzęgła :-)

 

-- Pn lip 26, 2010 10:26 am --

 

A ja pozdrawiam wszystkich uczestników i instruktorów szkolenia w piątek, 23 lipca! :D

 

 

Dziękuję za pozdrowionka i również pozdrawiam :-). Szkolenie super, tylko za duzo sprzęgła :-)

Właśnie tu wpadłem, żeby sprawdzić czy są tu obiecane pozdrowienia? No i proszę są!

Ja również pozdrawiam wszystkich sympatycznych uczestników kursu dla palaczy! :wink:

A szczególnie przesympatyczną uczestniczkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dal pasażerów niebieskiego lanosa STI, blachy PCH,(jechałem pod słońce więc nie widziałem kto jechał i czy ktoś odmachał) widzianego dzisiaj w Pile po godzinie 14 na Aleji Niepodległości. My jechaliśmy białym Golfem III bo mój BugEye został w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...