Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.05.2020 o 17:43, Grzesiek89 napisał:

Pozdrowienia dla kierowcy bordowego forestera SH z rejestracja KOS i świnka na lusterku w Oświęcimiu , który mnie przepuścił przy skręcie w lewo:)

Dziękuję za pozdrowienia forusia prowadziła żona ale słyszałem że jest coś nowego w okolicy. Pozdrawiam wszystkich których spotykam na swojej trasie jeżdżąc ciężarówka bo trudno pozdrawiać bo patrzą trochę z byka czego mruga lub macha. Szerokości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc.

Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wczesniej strzelił nam w karetce wąż od chłodzenia, demontaż ,power tape i do przodu.

Kierunek Bielawa ,niestety zrobiło sie mokro w kabinie po drodze i będąc w Dzierżoniowie pomyślałem o MTS .Zadzwoniłem ,zapytałem ,czy można wpaść ,może coś mają,dosztukują?

Przyjęci od reki ,wąż sie dosztukował ,płyn zalazł ,a pytanie :"ile za to" było skwitowane : nic sie nie należy ,powodzenia  :):)

Bardzo miło było pojawić sie w słynnym MTS , udało sie ogarnąć naszą włoską mysl techniczną (ma ksywę " jobana blyat ":D ) i do przodu :)

Miło było poznać P.Marka ,żone ( i gadki o Subaru bez końca)oraz skorzystać z pomocy ekipy :)

DZIĘKUJĘ !!

 

Baze wypadowa mamy we Wrocku ,weekend w domu (Bolesławiec) i od poniedziałku znów uderzamy na drogi Wrocławia i okolic bliższych lub dalszych :)

 

A1.JPG

A2.JPG

A3.JPG

Edytowane przez hemi112
  • Super! 23
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, suberet napisał:

@hemi112, mam nadzieję, ze macie tam klimę, bo nie wyobrażam sobie jak inaczej można przeżyć w tym worku.

 

Ogólnie to wygląda tak : śmigamy po DPS (Dom Pomocy Społecznej) i badamy personel - wtedy mamy białe (bardzo ciepło w nim ) , jesli wyjdzie im dodatni ,to wtedy wracamy i badamy pacjentów i wbijamy w pomarańczowym (baaaardzo ciepło !!).

Ogólnie ciuchy ubieramy po dotarciu na miejsce ,a po badaniach (wymazy) opsikujemy się naszymi specyfikami ,przebieramy , do karety i wio na bazę.

Skażone rzeczy w szczelnych workach ,opsikane zajzajerami na pace.

 

Ale zaleznie od ogarnięcia ludzi na miejscu takie wymazy standardoe tj.30-60 osób z personelu ,to trzeba liczyć z ubraniem ,wymazy,rozebranie z 2-3h, przy obecnych temperaturach  +20 stopni - CIEPŁO :)

Na foto taki tam jo :):)

 

 

bla.jpg

  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/powiat-legnicki/29112-kolejne-badania-w-dps-legnickie-pole?fbclid=IwAR1niz5fnyPw3GnHhPno0dHLtYvW47rDZzx2Frq_qsmMpKCDgBdzoFUKPBI

 

Moje (tzn.nasze) działania odnośnie tego co robię wyglada tak .

Przede wszystkim : my nie WOT tylko normalne JW :) 

Ale zadania stawia i na bazie WOT jesteśmy jako wparcie ;)

Edytowane przez hemi112
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika oświniaczonego srebrnego/szarego Forka SG XT nr rej. GDA....   

Przywidz, piątek godzina 12. Fajny wydech :)

Edytowane przez rydzada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subarek spotkanych po drodze - dzisiaj rowerowo..

 

M.in.:

OBK SBD w okolicach Stawików (SO)

Impreza w okolicach Zalewu Łęg (SJ)

Forek przy ul. 1 Maja (SO)

 

IMG_20200524_150359.jpg

 

IMG_20200524_150659.jpg

 

IMG_20200524_150515.jpg

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...