Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Na telefonie mam dobrze ale po dodaniu na forum automatycznie obróciło się i nie było opcji żeby to zmienic:biglol:
Obróć w innej apce. Czasem bywa tak, że aplikacja do przeglądania zdjęć nie obraca zdjęcia tylko zapisuje sobie żeby je wyświetlać obrócone :D
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników e-boxera dostał już zaproszenie do Miedzianej Góry? Ja tak i jadę 3 czerwca, może jeszcze ktoś ?

 

Kurcze nie wiem jak to jest ale w trybie S mimo, ze się nie starałem , wszyscy zostawali na światłach dzisiaj.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radiolog napisał:

Czy ktoś z użytkowników e-boxera dostał już zaproszenie do Miedzianej Góry? Ja tak i jadę 3 czerwca, może jeszcze ktoś ?

 

Kurcze nie wiem jak to jest ale w trybie S mimo, ze się nie starałem , wszyscy zostawali na światłach dzisiaj.

Ja dostałem na 04.06 do Kielc i chyba pojadę jak dadzą wolne w pracy:biglol:


 magia silniczka i bateryjki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radiolog napisał:

Czy ktoś z użytkowników e-boxera dostał już zaproszenie do Miedzianej Góry? Ja tak i jadę 3 czerwca, może jeszcze ktoś ?

 

Kurcze nie wiem jak to jest ale w trybie S mimo, ze się nie starałem , wszyscy zostawali na światłach dzisiaj.

Czytałem gdzieś, że jest subiektywnie szybszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzesiek89 napisał:

Na telefonie mam dobrze ale po dodaniu na forum automatycznie obróciło się i nie było opcji żeby to zmienic:biglol:

Obróć telefon w momencie dodawania...:D

Nie musisz dziękować!:P

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla właściciela niebieskiego bloba WRX na złotych Revo (blachy WS), dzisiaj ok. 18:30 na myjni przy Kauflandzie na Pradze :)


EDIT

Pozdrawiam też parę z czarnego Forka XT z dzisiejszego wieczora na Kruczej :)  Trochę pohałasowane było :D 

Edytowane przez Elvisiak
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownictwa pięknego szampańskiego klasycznego Forestera (WN) ze świnką z czerwonymi zaciskami który odpoczywał dziś przy bloku ul. Pięciolinii 4 na Ursynowie w W-wie......mój Forek aż zamruczał przejeżdżając :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Siemek napisał:

Pozdrowienia dla kierownictwa pięknego szampańskiego klasycznego Forestera (WN) ze świnką z czerwonymi zaciskami który odpoczywał dziś przy bloku ul. Pięciolinii 4 na Ursynowie w W-wie......mój Forek aż zamruczał przejeżdżając :)  

Aż sprawdziłem... Ten? :)
obraz.thumb.png.a3443000582a2d37de8da59fc25b0c80.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zaległe z poniedziałku: koło 8:00, Kraków, pozdrowienia dla niebieskiego Subaru ze świnkami, który wyjeżdżał spod Jubilata w Aleje - nie mogłem Cię niestety wpuścić, bo za mną sznur aut jechał, a w sumie mieliśmy zielone ;-)

A kto to za mną jechał (też w poniedziałek, ale koło 19:00) białym Subaru ze świnkami od strony Krakowa do Skawiny? Machane obustronnie było, a jakże :-)

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...